Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Minn Kota TRAXXIS elektrinis variklis

Sutaupykite 22%
Parašyti atsiliepimą
1368707M
Minn Kota elektrinių variklių akcija!
635.00
495.30
Sutaupote: 139.70
Sandėlyje
1368707M 36" 45 LBS
+

JAV sukurti ir pagaminti Minn Kota Traxxis serijos elektriniai valčių varikliai pritaikyti ieškantiems komforto, patogumo ir akumuliatoriaus taupymo vienoje vietoje.

Esminiai skirtumai nuo Minn Kota Endura MAX serijos: ypatingas Minn Kota Traxxis variklių patogumas dėl išskirtinės lankstomos rankenos ir galimybės greitai variklį iškelti iš vandens viena ranka.

Minn Kota Traxxis serija tai išskirtiniai pakabinami elektriniai su inovatyvia Maximizer energijos taupymo technologija, lankstoma rankena, bei galimybe lengvai variklį iškelti iš vandens viena ranka.

Naudojant tą patį akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais valčių varikliais.

Nauja išskirtinė greičio valdymo technologija leidžia pasirinkti norimą plaukimo greitį 0-100%, priešingai nei ankstesnė 5/3 greičių sistema.

Dėl unikalios guolių sistemos sumažinta trintis ir vibracija, patobulintas aušinimas, variklis neįkais ir veiks visiškai tyliai nekeldamas pašalinio triukšmo žvejyboje.

Minn Kota varikliai pasižymi itin tvirta savo konstrukcija, variklio koja pagaminta iš specialaus kompozito, todėl Minn Kota savo variklio kojai suteikia neribotą garantiją.

Tylūs – Minn Kota elektriniai valčių varikliai yra tyliausiai veikiantys ir mažiausiai vibraciją skleidžiantys varikliai.

Variklis taip pat turi akumuliatoriaus įkrovimo indikatorių, nesudėtingai galite planuotis savo plaukimo maršrutą ir laiką.

Teleskopinė +15 cm ilgio ir lankstoma rankena variklį leidžia valdyti paprastai ir patogiai.

Tvirti, tylūs, ilgaamžiai, paprastai naudojami ir žinoma patikimi Minn Kota varikliai. Puikus pasirinkimas žvejams, poilsiautojams.

Minn Kota gamintojas vienintelis kuris kuria variklius, o ne kopijuoja, taip rinkai pateikdamas vis pažangesnes inovatyvias technologijas, vis labiau tenkinant net išrankiausių žvejų lūkesčius.

 

Specifikacija

 

Įtampa (V) 12V
Gamintojas MINN KOTA
Gamintojo kodas 1368707M / 1368715M / 1368716M
Pavadinimas, modelis Minn Kota Traxxis
Galia (lbs) 45 - 55
Pavarų skaičius 0%-100% į abi puses
Maksimalus valties svoris (kg) 1150
Teleskopinė rankena (taip/ne) Taip
Kojos ilgis (cm) 36" (91 cm) - 42" (107 cm)
Traxxis modelis
1368707M 36" 45 LBS

Nėra atsiliepimų