Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Minn Kota TERROVA 55/WR 54" elektrinis variklis

Parašyti atsiliepimą
1358350
2,150.00
užsakoma
+
GamintojasMinn Kota SpecifikacijaWR - belaidis nuotolinio valdymo pultas Variklio galingumas12v (55 lb)
 • Peržiūrėti visus variantus

Minn Kota TERROVA 55/WR 54"

Kodėl Terrova® tokia populiari? O kaip apie daugiau valties valdymo galimybių nei bet kada anksčiau. Pradėkite nuo pažangiausios Minn Kota GPS sistemos, įskaitant Spot-Lock®. Visa tai papildyta reikiamu stumimo jėgų kiekiu, kad galėtumėte susidoroti su bet kokiu vandeniu, ir lengva nuleidimo bei pakėlimo sistema. Dėl to šis darbinis arkliukas yra vienas patikimiausių, pajėgiausių ir labiausiai patikrintų variklių vandenyje.

 • Pažangi GPS velkamoji sistema: patikimiausia žvejybos navigacijos sistema. „Powerdrive“ naudoja GPS, kad valdytų jūsų velkamąjį variklį su neprilygstamomis funkcijomis, leidžiančiomis jums laikytis ant vandens šalia žuvies. Nustatykite „Spot-Locks“, valdykite greitį, vairavimą, įrašykite maršrutus ir dar daugiau. Minn Kota valties padėtį ir valdymą  atlieka automatiškai, o visą kontrolę perimti į savo rankas iš lengvai skaitomo Terrova belaidžio nuotolinio valdymo pulto LCD ekrano.

 • Spot-Lock su Jog funkcija: Spot-Lock jus laikys vietoje su beprecedentiniu GPS tikslumu. Prieinama su iš anksto įdiegta GPS sistema, Spot-Lock suteikia jums galimybę būti tiesiogiai virš bet kokios produktyvios žvejybos vietos, neliečiant savo velkiavimo variklio. Su įmontuotu krypties jutikliu, galite naudoti Jog funkciją, kad savo Spot-Lock vietą perstumtumėte 1.5 m. bet kuria kryptimi. Suaktyvinkite „Spot-Lock“ iš belaidžio nuotolinio valdymo pulto arba „Humminbird“ žuvų ieškiklio.

 • AutoPilot™: automatiškai nukreips jūsų valtį bet kuria pasirinkta kryptimi. Tiesiog nukreipkite velkančio variklio galvutę norima kryptimi, suaktyvinkite „AutoPilot™“ ir jūsų velkamasis variklis automatiškai išlaikys jus ta kryptimi, net per vėją, bangas ir srovę.

 • Paspauskite ir patikrinkite akumuliatoriaus įtampą: paspauskite mygtuką, kad akimirksniu gautumėte „įkrovimo etapo“ rodmenis.
 • Digital Maximizer™: užtikrina iki 5 kartų ilgesnį veikimo laiką vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Šie kintamo greičio verlkiavimo varikliai leidžia nustatyti tikslų greitį ir tiekia tik tiek energijos, kiek jums reikia, taip padeda taupyti akumuliatorių visai žvejybos dienai.

 • Weedless Wedge™ 2 sraigtas: su atlenktais, platėjančiais peiliukais, kurie „pleištuoja“ piktžoles, išsaugodami akumuliatoriaus energiją. Weedless Wedge™ 2 yra vienas patikimiausių žvejybos rekvizitų.

 • Nesunaikinamas kompozitinis velenas – garantuotas visam gyvenimui: Jūsų Minn Kota velkamojo variklio šerdis yra nesuardomas kompozitinis velenas. Tai išskirtinis Minn Kota ypatingumas, ir mes garantuojame tai visam gyvenimui.

 • Mobiliųjų programų suderinamumas: Valdykite Terrova tiesiai iš savo Apple® arba Android™ įrenginio naudodami mūsų mobiliąją programėlę. Greitai valdysite greitį, vairavimą, „Spot-Lock“ ir „AutoPilot“ bei galimybę atnaujinti programinę įrangą.

 • Elektrinis pėdos pedalas: žemo profilio dizainas siūlo dvi vairavimo parinktis: kulno / piršto pedalą ir kairįjį / dešinįjį vairo mygtukus. Apima „Spot-Lock“ aktyvavimą, sukamąjį greičio valdymo ratuką, momentinį / nuolatinį įjungimo jungiklį, „AutoPilot“ įjungimo / išjungimo jungiklį ir 18 colių laidą su vandeniui atspariu jungties kištuku.
 • Kas įeina į komplektą: Terrova 55 lb. 54" variklis su One-Boat Network, belaidis nuotolinio valdymo pultas, dirželis, krypties jutiklis, laido pedalas, MKP-32 sraigtas ir tvirtinimo įranga.

Modelis Terrova 55 lb. Thrust, 54" Shaft, Wireless Remote
Produkto kodas 1358350
UPC 0-29402-05058-1
Skirtas naudoti Gėlas vanduo
Veleno ilgis 54 in / 1.37 m
Didžiausia trauka 55 lb
Įtampa 12
One-Boat Network suderinamumas Taip
QUEST serija Ne
Spot-Lock Taip
Integruotas sonaras Ne
Pedalo stilius Nepridedamas
Valdymas Belaidis valdymas
Automatinis išleidimas Ne
Galios kampo reguliavimas. Ne
Vairo stiprintuvas Taip
Pakėlimo pagalba Ne
Priekinė apsauga arba priekinės apsaugos sistema Ne
Belaidis nuotolinis valdymas. Taip
i-Pilot (GPS) Ne
Autopilotas Taip
CoPilotas Ne
Greičiai Kintami
Skaitmeninis maksimizatorius Taip
Baterijos matuoklis Taip
Maksimalus srovės naudojimas 50 A
Montavimo būdas Varžtais
Montavimo vieta Priekinė tvirtinimo sistema
Variklio tipas Elektrinis
Sraigtas Weedless Wedge 2 (MKP-32)
Garantija 24 mėn.
Kojos ilgis
54 Col.
Specifikacija
WR - belaidis nuotolinio valdymo pultas
Variklio galingumas
12v (55 lb)
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų