Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Minn Kota POWERDRIVE 55/MR 54" elektrinis variklis

Parašyti atsiliepimą
1358451
1,350.00
užsakoma
+
GamintojasMinn Kota SpecifikacijaMR - mikro nuotolinio valdymo pultas Variklio galingumas12v (55 lb)
  • Peržiūrėti visus variantus

Naujas 2024m. serijos Minn Kota POWERDRIVE 55/MR 54" elektrinis variklis

Patikimas. Pajėgus. Ir visiškai gali susidoroti su bet kokiais žvejybos dienos iššūkiais. „PowerDrive™“ kaip visada laukia Jūsų su aukščiausios klasės technologija, patikima galia ir paprastu valdymu. Pasirinkite valdymą kojiniu pedalu arba Minn Kota mikro nuotolinio valdymo pulteliu ir plaukite. Su tvirtu, stilingu ir sukurtu atlaikyti smūgius laikikliu, šį variklį norėsite naudoti kiekvieną dieną.

  • Nuleidimo pagalbinė svirtis: lengvai nuleiskite ir iškelkite variklį iš vandens. Tiesiog nuspauskite svirtį, kad paleistumėte variklį, o atėjus laikui pajudėti, jis lengvai ir saugiai susidės.

  • Pažangi GPS velkamoji sistema: patikimiausia žvejybos navigacijos sistema. „Powerdrive“ naudoja GPS, kad valdytų jūsų velkamąjį variklį su neprilygstamomis funkcijomis, leidžiančiomis jums laikytis ant vandens šalia žuvies. Nustatykite „Spot-Locks“, valdykite greitį, vairavimą ir dar daugiau. Minn Kota valties padėtį ir valdymą  atlieka automatiškai, o visą kontrolę perimti į savo rankas galite  naudodami paprastą ir nesudėtingą „Powerdrive“ nuotolinio valdymo pultą.

  • Paspauskite ir patikrinkite akumuliatoriaus įtampą: paspauskite mygtuką, kad akimirksniu gautumėte „įkrovimo etapo“ rodmenis.

  • Digital Maximizer™: užtikrina iki 5 kartų ilgesnį veikimo laiką vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Šie kintamo greičio verlkiavimo varikliai leidžia nustatyti tikslų greitį ir tiekia tik tiek energijos, kiek jums reikia, taip padeda taupyti akumuliatorių visai žvejybos dienai.

  • Galingas sraigtas: Teikia papildomą galią, kad būtų galima įveikti bet kokią žvejybos situaciją ir puikiai pasižymi atvirame vandenyje.

  • Nesunaikinamas kompozitinis velenas – garantuotas visam gyvenimui: Jūsų Minn Kota velkamojo variklio šerdis yra nesuardomas kompozitinis velenas. Tai išskirtinis Minn Kota ypatingumas, ir mes garantuojame tai visam gyvenimui.

  • Vėsinamas ir gana galingas: Kiekvienas „Minn Kota“ apatinis blokas yra vėsinamas, tačiau išlieka tylus. Taip prailgina variklio tarnavimo laiką.

  • Kas įeina į komplektą: PowerDrive 55 lb. 54" variklis su One-Boat Network, mikro nuotolinio valdymo pultas, MKP-37 sraigtas ir tvirtinimo įranga.

Modelis PowerDrive 55 lb. Thrust, 54" Shaft, Micro Remote
Produkto kodas 1358451
UPC 0-29402-05097-0
Skirtas naudoti Gėlas vanduo
Veleno ilgis 54 in / 1.37 m
Didžiausia trauka 55 lb
Įtampa 12
One-Boat Network suderinamumas Taip
QUEST serija Ne
Spot-Lock Taip
Integruotas sonaras Ne
Pedalo stilius Nepridedamas
Valdymas Belaidis valdymas
Automatinis išleidimas Ne
Galios kampo reguliavimas. Ne
Vairo stiprintuvas Taip
Pakėlimo pagalba Ne
Priekinė apsauga arba priekinės apsaugos sistema Ne
Belaidis nuotolinis valdymas. Taip
i-Pilot (GPS) Ne
Autopilotas Taip
CoPilotas Ne
Greičiai Kintami
Skaitmeninis maksimizatorius Taip
Baterijos matuoklis Taip
Maksimalus srovės naudojimas 50 A
Montavimo būdas Varžtais
Montavimo vieta Priekinė tvirtinimo sistema
Variklio tipas Elektrinis
Sraigtas Jėgos sraigtas (MKP-37)
Garantija 24 mėn.
Kojos ilgis
54 Col.
Specifikacija
MR - mikro nuotolinio valdymo pultas
Variklio galingumas
12v (55 lb)
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų