Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Mega Combat Bezszczotkowy 1:8 4WD 2.4GHz RTR - 08635

365.00
užsakoma
+

Pristatome „Combat“ - galingą „Himoto“ automobilį „Monster Truck“. Tai vienas iš keturių pristatytų „Mega“ serijų - įspūdingos 1: 8 skalės automobilių, kurie yra tikra gamintojo sėkmė. Šis aukštos klasės modelis buvo pagamintas atkreipiant dėmesį į didžiausias detales, jis yra agresyvus, dinamiškas ir ... didžiulis! Taip - įspūdingiausias šiame automobilyje yra jo dydis - didžiausia jo serija yra 60 centimetrų ilgio!
Saugokitės, kad „Combat“, kaip ir visi „Himoto“ automobiliai iš „Mega“ serijos, buvo aprūpintas varikliu be šepetėlių, todėl galite tikėtis daug galios ir patikimumo. Žinoma, gamintojas nepamiršo nukreipti variklio potencialą į visus keturis bekelės monstro ratus, pateikdamas jam puikius važiavimo parametrus ir įveikdamas sunkiausias kliūtis.

Nepaisant didelio dydžio, modelis išlieka kuo dinamiškesnis, nes „Himoto“ inžinieriai jį aprūpino iki 9 kilogramų svorio servo servisais! Todėl operatorius gali pasikliauti greitu ir aiškiu automobilio atsakymu, neatsižvelgdamas į žemės sąlygas ar greitį. 
Kokybei užtikrinti ji naudoja patvarius aliuminio amortizatorius, nailono pakabas ir plieninius rutulinius guolius, kurie sumažina atsparumą iki minimumo. Streikuojama naudojant 2,4 GHz standarto veikiančią įrangą, kurios dėka galime tikėtis gero nuotolio, greito reagavimo ir jokių trukdžių.

Modelis yra RTR versijoje, t. Y. Paruoštas važiuoti iškart po išpakavimo.

Nėra atsiliepimų