Haswing Protruar 5.0 24V elektrinis valties variklis

Sutaupykite 2%
Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
1100033
995.00
979.00
Sutaupote: 16.00
užsakoma
+

Haswing Protruar 5.0 (5 AG - 160 LBS - 24V) - 3-fazis variklis be šepetėlių, tai mažesnės elektros energijos sąnaudos ir didelė galia, mažesni gabaritai ir svoris. Tvirtas, klasikinės konstrukcijos elektrinis valties variklis didesnei valčiai, nedideliam laiveliui, jachtai manevruoti ir švartuotis uoste, plaustui. Su Protruar 5.0 galima plukdyti didesnę vandens transporto priemonę telkiniuose kur yra aplinkosauginiai apribojimai, ar tiesiog tiems žmonėms, kurie prioritetą skiria ekologiškam transportui. Žinoma tiks ir aktyviau žvejojantiems, mėgstantiems ilgesnius pasiplaukiojimus. 

Protruar 5.0 nesunkiai plukdys 1 tonos ar didesnę jachtą.

Haswing Protruar 5.0 24V (50719) - geras pasirinkimas norintiems pajausti aukštesnių technologijų privalumus - didesnę galią bei ekonomiškas elektros energijos sąnaudas.

Galia - 160 Lbs / 2520W / maks 105 Amp / apie 5-6 AG kaip traukos ekvivalentas benzininiam varikliui. Tokios galios pakanka varyti didesnę valtį, jachtą, motorlaivį ar plaustą. Vidaus vandenyse nei vėjas, nei bangos nesutrukdys pasiekti numatytų tikslų. Trijų menčių sraigtas sukurs optimalią trauką ir greitį.

Ekonomiškos energijos sąnaudos - tai pasiekiama dėl šių suderintų faktorių – nedidelis, lengvas ir aptakus variklio korpusas (mažesnis vandens pasipriešinimas), Brushless (bešepetėlinis) trijų fazių 24V variklis, Maximizer (impulsinė srovės tiekimo) technologija, elektroninis, bekontaktinis greičio valdymas. Jokių pasenusių kontaktinių perjungėjų, varžų, jokios šepetėlių trinties – vien tik taupymas! Žinoma stebuklų nebūna, daug priklausys ir nuo jūsų plaukimo stiliaus, ne tik nuo akumuliatoriaus ar ežero dydžio - galioja pagrindinė taisyklė naudojantis elektrinėmis transporto priemonėmis, kuo lėčiau – tuo toliau ir ilgiau. Dar lengviau tai kontroliuosite, stebėdami variklyje esantį akumuliatoriaus talpos indikatorių, jis visada parodys, kada jau laikas sukti link namų. 

Ergonomika ir patogumas - variklio galios / apsukų pasirinkimas kontroliuojamas elektronikos, todėl yra švelniai laipsniškas, tiksliai pasirinksite idealų greitį žvejojant ar pramogaujant.

Kapitonas įvertins reguliuojamo kampo teleskopinę rankeną - laivui valdyti rumpelį pasieksite stovint, sėdint, ar nuo specifinio jachtos tranco. Kokpite, kajutėje, sandėliuke ar bagažinėje lengvai rasite varikliui vietos pasidėti, nes nulenkus žemyn rankeną jis tampa kompaktišku. 

Kokybė - variklį išbandė ne tik gamintojas, realiomis sąlygomis juos išbandė daugelio šalių vandens mylėtojai. Apie pačius Brushless variklius sakoma – “amžini”, apart guolių ir riebokšlio nėra kam dilti. Variklio startas švelnus, yra apsauga nuo viršytos apkrovos, temperatūros. Sraigtą mechaniškai saugo apačioje esantis pelekas.

Suteikiama 24 mėn. garantija, o atsitikus gedimui – visada pasiūlysime ir detales, serviso paslaugas, ar praktiškų patarimų.

Gamta jums padėkos. Plauksite tyliai, neteršdami vandens ir nieko aplink netrikdydami, ar tik ne to mes visi ir ieškome gamtoje?

Jokių apribojimų - plaukite visur, kur tai įmanoma daryti, bet kuriuo metu, nelaukiant navigacijos pradžios ar kitokių apribojimų pabaigos, be valties registracijos procedūrų ir su tuo susijusių išlaidų!

Kuo be variklio galios skiriasi Protruar 3.0 / 5.0 nuo Protruar 1.0

Protruar 3.0 / 5.0 Protruar 1.0
Nerūdijančio plieno variklio "koja" Aliumininė variklio "koja"
Aliumininė variklio tvirtinimo prie tranco konstrukcija Plastikinė variklio tvirtinimo prie tranco konstrukcija
Yra magnetinis saugos raktas Nėra magnetinio saugos rakto
Galingumas Ag 5 Ag
Įtampa 24V 
Maksimali trauka 160 lbs 
Srovė A nominali / maksimali 100 / 105 
Pavaros 0-100% į abi puses
Galia W nominali / maksimali 2400 / 2520
Baterijos lygio indikatorius Yra 
Taupymo funkcija (Maximizer) Yra 
Ištraukiama rankena Taip 
Lankstoma rankena Taip 
Kojos ilgis 36 coliai 
Gamintojas HASWING 
Garantija 24 mėn. 
SZNAJD-96850
Akumuliatorius Sznajder Energy PLUS 185Ah. Gilaus iškrovimo akumuliatorius valtims su elektriniais varikliais, nameliams ant ratų, apšvietimo ir navigacijos prietaisams. Įtampa - 12 V Akumuliatoriaus tipas - Neaptarnaujamas Gnybtų padėtis -   - + Hybrinė technologija...
260.00
Sandėlyje
+
5 iš 5
Atsiliepimai: 1
5 žvaigždės
100%
4 žvaigždės
0%
3 žvaigždės
0%
2 žvaigždės
0%
1 žvaigždės
0%
Matas
Privalumai
Lengvas, ekonomiškas
Komentaras
Tylus geras variklis