Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Grangers Performance Wash 300 ml

Parašyti atsiliepimą
GRF84
17.90
užsakoma
+
„Performance Wash“ yra galingas, tačiau švelnus „Bluesign®“ patvirtintas valiklis be PFC, skirtas visiems lauko ir techniniams drabužiams valyti.

Galite pagalvoti: „Kam pirkti valiklį įrankiams, kai namuose turiu įprastą ploviklį?“. Na, nors skalbiant specialius lauko ir techninius drabužius įprastu skalbimo priemone jie gali šiek tiek geriau kvepėti, tai tikrai gali pabloginti jų veikimą. Taip yra todėl, kad visi priedai, kurie įterpiami per įprastą skalbimo ciklą, gali būti puikūs įprastiems drabužiams, tačiau iš tikrųjų jie tampa nemalonūs, kai sumaišomi su techniniais drabužiais, o tai turi įtakos kvėpavimui ir vandens atsparumui.

Laimei, „Grangers Performance Wash“ švelniai pašalina nešvarumus ir pašalina kvapus, pašalina kenksmingus likučius ir išlaiko likusį vandens atsparumą. Taip pat rekomenduojame kaip prieš skalbimą bet kokiai hidroizoliacinei procedūrai.

KAIP NAUDOTI

Vienam dideliam gaminiui naudokite 50 ml dangtelį arba du mažesnius gaminius. Jei plaunate rankas, naudokite pusę dangtelio.
Supilkite produktą tiesiai į skalbimo mašinos ploviklio stalčių.
Skalbkite visą ciklą 30°C/86°F temperatūroje arba pagal priežiūros etiketės nurodymus.

Nėra atsiliepimų