Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Grangers Merino ploviklis

Parašyti atsiliepimą
799756005109
14.95
užsakoma
+
Merino yra kažkoks stebuklas. Jis puikiai pašalina prakaitą ir drėgmę, gali reguliuoti temperatūrą, nebūdamas per sunkus, yra minkštas ir patogus dėvėti. Be to, kaip ir dauguma vilnos, merino turi natūralų vandens atsparumą ir švelnias antibakterines savybes.

Nepaisant visų merino privalumų, jį valyti ir prižiūrėti gali būti sunku. Įprasti skalbinių plovikliai po skalbimo gali palikti įvairių cheminių medžiagų likučių, o tai sumažina drabužio gebėjimą veikti taip, kaip numatyta. Kita vertus, „Grangers Merino Wash“ buvo sukurtas taip, kad pašalintų nešvarumus ir neutralizuoja kvapus, nepakenkiant jūsų drabužio veikimui. Su pridėtu kedro ekstraktu, apsaugančiu nuo kandžių, šis gaminys padeda išlaikyti puikią merino gaminių formą – nesvarbu, ar juos nešiojate, ar ne.

Šis produktas taip pat tiekiamas vandenyno atliekų plastiko (OWP) buteliuke, todėl padedate mums padaryti viską, kad apsaugotume aplinką!

KAIP NAUDOTI

Vienam skalbimui naudokite 50 ml dangtelio.
Supilkite produktą tiesiai į skalbimo mašinos skalbimo priemonių stalčių, o ne įprastą skalbiklį.
Skalbkite visą ciklą 30°C/86°F temperatūroje arba pagal priežiūros etiketės nurodymus.

Nėra atsiliepimų