LIZARD.LT - svarbi informacija

Geoff Anderson Xera 4 Jacket

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
5708058026052
350.00 
Sandėlyje
Pasirinkite dydį
+

Geoff Anderson Xera 4 Jacket, 5708058026052 - prekės aprašymas

Funkcionalumas

Striukė turi naują ir efektyvią riešų uždarymo sistemą su bepakopiu reguliavimu

 

Xera 4 turi tris kišenes:

 

Dvi didelės vandeniui atsparios nuožulnios kišenės, kurios yra integruotos į dizainą. Šiose kišenėse tilps net didelės CF dėžutės. Kairėje kišenėje yra kilpa, skirta pritvirtinti, pvz., mūsų kaištį ant ritės. 

Striukės gale viena didelė kišenė, kurioje telpa viskas, nuo didelės jaukų dėžutės iki pietų ir vandens. Vertikali prieiga iš kairės pusės. 

Užsegamas YKK® AquaGuard užtrauktuku

Tinka

Xera 4 sukurtas aktyviam naudojimui. Striukės ilgis pritaikytas didesnei judėjimo laisvei beveik visose žvejybos situacijose. 

Pasukamas gaubtas su skydeliu seka galvos judesius. Idealiai tinka, jei nešiojate kepuraitę ir (arba) akinius.

Liemuo reguliuojasi viena ranka, o riešas turi naują ir efektyvią bepakopę uždarymo sistemą.

Medžiaga

Vienintelis dalykas, dėl kurio ši striukė skiriasi, yra specialiai pritaikytas neplyšimo audinys.

Tokio audinio sėkmė priklauso nuo mūsų gebėjimo gaminti audinius, kurių techninės savybės derinamos su naujovišku dizainu, todėl puikiai tinka žvejybai ir kitai veiklai lauke. 

Bendradarbiaujame su kūrimo inžinieriais, kurie užtikrina, kad audinys būtų pirmos klasės, atitinkantis tikslius sportinės žūklės veiklos kriterijus.

Mūsų vertinama audinių gamyba Švedijoje yra labai aktyvi Smart Textiles srityje, bendradarbiauja su universitetais, tyrimų institutais ir aukštųjų technologijų įmonėmis. Kartu mes vykdome įdomų vystymąsi, kaip šis, kuriame puikus dizainas derinamas su techninėmis žiniomis. Viskas pagaminta Švedijoje. 

Siekiant teikti aukščiausią aptarnavimą ir kokybę, gamyba yra vertikaliai integruota, įskaitant deformavimą, audimą, dažymą, apdailą, dengimą, laminavimą, spausdinimą ir kokybės kontrolę. 

Vertikali integracija užtikrina visišką visų svarbių parametrų kontrolę, todėl produktas yra neprilygstamas. Laikydami visą audinių gamybą Švedijoje, sumažiname transportavimą ir dėl to sumažiname gamybos pėdsaką. 

Itin smulkūs pluoštai, pasižymintys dideliu tempimo stiprumu. Pynimas itin siauras, todėl sumažėja pradūrimas. 

Audinys pasižymi puikiu atsparumu vandeniui ir vėjui. Jis puikiai pralaidus orui ir turi Öko-Tex Standard 100.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – audinys yra dalis koncepcijos, pagal kurią mes perdirbame audinius, kurie kitu atveju būtų naudojami 

išmestas dėl smulkių grožio klaidų. Tai naudinga ne tik aplinkai, bet ir jums, nes sutaupysite apytiksliai. 50 %

 

Xera 4 buvo sukurta remiantis pažangiomis žiniomis, kurias įgijome per metus gamindami žvejybines striukes. Mes paėmėme geriausią dalį iš mūsų senų stilių, tokių kaip Xelo, Wakasazhi ir Xera, ir įtraukėme jį į visiškai naują modelį su funkcijomis, kurios leis jums patogiai praleisti dieną aktyviai praleisti dieną ant vandens.

 

„Xera 4“ atrodo kaip pati paprasčiausia išraiška, kurią mes kada nors padarėme, tačiau tiesa yra sudėtingas ir sudėtingas procesas. Procesas, kuriam reikalingas aukščiausios kvalifikacijos darbas.

Vaikščiodami per uolas arba per augmeniją, nes rizikuojate, kad drabužiai suplyš, įvertinsite „pradurimo nepraleidžiančias“ funkcijas.

Xera 4 leidžia drėgmės pertekliui išeiti iš vidaus. Tai veikia drėgmės judėjimo per audinį principu. Drėgmė susigeria į plėvelę, esančią vidinėje striukės pusėje, kuri vėliau per plėvelę patenka vandens garų difuzijos būdu ir galiausiai išgaruoja iš išorinės striukės pusės.

Membranos technologija neturi porų, kurios galėtų užsikimšti, o tai galėtų pakenkti drėgmės garų pralaidumui. Dėl šios priežasties galutinio naudojimo metu drėgmės garų pralaidumas išlieka aukštas, todėl patogumas nenukentės. 

Vidinis Xera 4 sluoksnis buvo patobulintas taip, kad jis būtų patvaresnis ir atlaikytų daug naudotojo judesių. 

„Xera 4“ siūlo jums patogesnę ir vandeniui atsparesnę apsaugą nei bet kada anksčiau. Už paprastumo rasite ypatingą patvarumą ir funkcines savybes, dėl kurių ši striukė yra „visų metų apvalkalo“. 

Išbandykite šį autsaiderį ir pasijuskite dėvėdami vienintelę ES sukurtą ir pagamintą žvejų striukę.

Dydžių vadovas – kaip sužinoti savo išmatavimus

 

Geriausia, ką galite padaryti, tai pasiimti vienas iš savo gerai priglundančių kelnių, švarkų, marškinių ar panašių dalykų ir išmatuoti tiesiai ant drabužių. Tokiu būdu tai lengviau ir tiksliau, nei atlikti matavimus ant kūno.

 a = kaklas (marškiniai)

b = krūtinė

c = juosmuo

d = klubas

e = Vidinė siūlė

f = nugaros centras

g = rankovė

Xera4 striukė

 

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Centrinė nugara (f)

70

72

74

76

78

80

Krūtinė (b)

112

116

124

130

136

140

Rankovė (g)

79

80

83

85

88

90

Juosmuo (c)

108

113

120

126

132

136

Nėra atsiliepimų