Geoff Anderson WS 6 Dark Grey

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
5708058025567
359.00 
Sandėlyje
Pasirinkite dydį
+

Geoff Anderson WS6 yra pralaidus orui ir reguliuoja mikroklimatą dėl skirtingų techniškai sukomponuotų medžiagų derinio. Pavyzdžiui, lygus pamušalas naudojamas judėjimo laisvei ir sutvirtinimui bei kvėpuojantis tinklinis pamušalas, iš kurio išsiskiria šiluma.

WS6 turi ypač stiprias siūles visose stipriai apkrautose vietose, pvz. kišenės ir užtrauktukai. Įmontuotas stiprus magnetas įrankių tvirtinimui. Hypalon rankovių dangtelis su pilnu Velcro®. Ryklio odos vandeniui nepralaidūs rankogaliai. 

WS6 yra visiškai naujas, bet sukurtas remiantis klasikinėmis WS striukėmis, kurios buvo funkcionaliai patobulintos ir tobulinamos per daugiau nei 20 metų.

Kišenės:

WS 6 turi 7 kišenes:

  • 2 vandeniui atsparios, erdvios dėžės kišenės – kišenės pagamintos pagal užsakymą ir susilygina su turiniu. Kišenėse yra net didelių dydžių dėžutės, tokios kaip CF dizainas. Šiose kišenėse yra užsegimas, kuris apsaugo kišenę nuo bangų ir (arba) lietaus patekimo. Šiose kišenėse yra automatinis magnetinis užsegimas

  • 2 vandeniui atsparios kišenės su vandeniui atspariais YKK® AquaGuard® užtrauktukais. Kišenės pamušalas yra 100% nepralaidus vandeniui

  • 1 lengvai pasiekiama, viduje, vandeniui atspari Napoleono kišenė

  • 1 didelė užpakalinė kišenė. Nusausintas

  • 1 "užpakalinė kišenė užpakalinėje kišenėje" Elastinga tinklinė kišenė tinka, pavyzdžiui, vandens buteliui arba termo. Kišenė pakelta 25 cm į galinę kišenę

Tinka:

Sukamoji kepurė su šešėliu, kuris seka galvos judesius. Idealu, jei nešiojate kepuraitę ir akinius. Dangtelis yra atskirtas nuo apykaklės, todėl puikiai priglunda, kai nenaudojate gobtuvo. 3 krypčių reguliavimas:

  1. Vidinis dangtelis

  2. Vaizdas/kampas

  3. Šešėlis

Raglan pečių dizainas reiškia geresnį judėjimą ir prigludimą. Skirtumą galite pajusti liedami.

Šarnyrinis rankovių dizainas su didele laisve užmetant judesius žvejojant muse / spiningu. Rankovių pamušalas padidina judėjimo laisvę atliekant visų tipų liejimo judesius.

Reguliuojamas plotis.

Medžiaga:

„System Fabric“ – vandeniui nepralaidi, kvėpuojanti ir patvari medžiaga.

Be intensyvaus naudojimo sūriame vandenyje, The System Fabric taip pat galima skalbti mašinoje, o tai yra unikalu šio tipo striukėms. Tačiau NIEKADA nenaudokite skalbimo arba kompaktiškų skalbimo priemonių. Tinkamą muilą naudokite tik esant būtinybei. Jei striukė buvo paveikta sūraus vandens, visada nuplaukite gėlame vandenyje.

Naudokite:

WS6, mūsų nuomone, yra ilgaamžė universali striukė žvejybai.

Aplinka:

WS6 yra tvirtas ir ilgaamžis dizainas, o medžiagų pasirinkimas užtikrins, kad WS6 tarnaus ilgiau nei dauguma kitų striukių. Patvarumas yra pats protingiausias dalykas, kai reikia apriboti poveikį klimatui. Atskiros dalys turi ekologinį-tex sertifikatą.

Dydžių vadovas – kaip sužinoti savo išmatavimus

 

Geriausia, ką galite padaryti, tai pasiimti vienas iš savo gerai priglundančių kelnių, švarkų, marškinių ar panašių dalykų ir išmatuoti tiesiai ant drabužių. Tokiu būdu tai lengviau ir tiksliau, nei atlikti matavimus ant kūno.

 a = kaklas (marškiniai)

b = krūtinė

c = juosmuo

d = klubas

e = Vidinė siūlė

f = nugaros centras

g = rankovė

WS6

 

S

M

L

XL

XXL

XXXL

JUMBO X

Centrinė nugara (f)

63

65

67

69

71

73

75

Krūtinė (b)

128

131

134

137

140

143

166

Rankovė (g)

78

81

84

87

90

93

96

Juosmuo (c)

118

121

124

127

130

133

156

Dydis
S

Nėra atsiliepimų