LIZARD.LT - svarbi informacija

Geoff Anderson WizWool Corespun pirštinės

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
5708058030134
35.00 
Sandėlyje
Bepirštės
+

Geoff Anderson WizWool Corespun pirštinės, 5708058030134 - prekės aprašymas

Geoff Anderson WizWool Corespun pirštinės

Geoff Anderson WizWool Corespun pirštinės - žymiai padidintas stiprumas – su pageidaujamomis natūralaus merino savybėmis.
Megztos pirštinės, naudojant puikią technologiją, kai merino pluoštai sukasi aplink pagrindinį siūlą ir sukuria stabilių pluoštų dangą virš gijos šerdies. Tai apima fizines šerdies gijos savybes, stiprumą ir elastingumą, kartu išlaikant pageidaujamas natūralaus merino savybes.
Izoliuoja net ir šlapias.

Medžiaga: 
Merino vilna visame pasaulyje giriama dėl minkštumo, pralaidumo orui ir temperatūros reguliavimo privalumų. Be to, merino vilna yra 100% natūrali, atsinaujinanti ir biologiškai skaidoma.
Dėl visų šių nuostabių natūralių savybių mūsų merino vilnos pirštinės yra itin patogios dėvėti.
Minkštas, šiltas ir labai tamprus. Guminiai taškai užtikrina tvirtą sukibimą. Šios pirštinės yra prakaitą sugeriančio pamušalo, todėl jūsų rankos išlieka malonios ir sausos.
86% super plonos merino vilnos. Šilumos, šviesos ir drėgmės pernešimas. Mūsų vilna sugeria ir išskiria daugiau nei 10 kartų daugiau drėgmės nei sintetiniai pluoštai. Idealus pasirinkimas žvejybai.
Jūsų rankos ne tik išlieka karštos net ir šlapios, bet ir suteikiama didelė judėjimo laisvė. Mūsų TechnicalMerino pluoštas reguliuoja temperatūrą, todėl pirštines galima naudoti nuo rudens iki pavasario.
Delne yra guminiai taškeliai, kurie užtikrina tvirtą meškerės sukibimą. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jie nesugeria kvapų.

Bendrai apie TechnicalMerino:
Mūsų „Techniniai Merino“ audiniai nekeičiami jokiomis cheminėmis medžiagomis, jų veikimas yra nuolatinis. Laikui bėgant jis neišplaus.
Puikus hidrofobinių ir hidrofilinių pluoštų balansas leidžia bet kokiam drėgmės pertekliui natūraliai išgaruoti, todėl drėgmė pašalinama iš odos ir išleidžiama į orą.
Mėgaukitės natūraliomis itin plonos vilnos savybėmis ir mėgaukitės pridėtos perdirbamos sintetikos tvirtumu ir našumu.

Funkcijos:

  • Labai kvėpuojantis
  • Labai tamprus
  • Corespun® technologija
  • Guminiai taškai
  • Didelis ilgis – papildoma apsauga.
  • merinosų vilna
  • Sukurta Danijoje

Nėra atsiliepimų