Geoff Anderson Technical Merino vilnos kaukė Balaclava

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
5708058023938
39.00 
Sandėlyje
+
Prabangus švelnumas, panašus į šilką ir kašmyrą.

Mūsų rankogalių šildytuvas yra alternatyva pirštinėms su pirštais ir be jų.
Atskirai merino vilna ir bambukas yra geros medžiagos, tačiau kartu jie sudaro prabangų švelnumą, panašų į šilką ir kašmyrą.
Pluoštai yra lygesni ir apvalesni, be aštrių spyglių, kurie dirgintų odą. Tie, kurie dirgina vilną, paprastai nereaguoja į šį audinių mišinį. Jis be niežėjimo, minkštas ir patogus.
Izoliatorius, kuris natūraliai reguliuoja mikroklimatą bet kokiomis sąlygomis, warMerino Fleece Balaclava yra pagamintas iš 53% grynos merino vilnos. Šlifuotas, kad suteiktų prabangų minkštą komfortą ir patogią natūralią šilumą.

Siekiant padidinti stiprumą ir ilgaamžiškumą, itin smulkus Merino yra sutvirtintas perdirbamu poliesteriu.

Merino vilna yra lengvai prižiūrima ir natūraliai neturi kvapo. Woolmark® sertifikuota.

Apskritai apie TechnicalMerino

Mūsų novatoriški „TechnicalMerino“ audinių mišiniai palaiko vėsą, sausumą, gaivumą ir komfortą – net ir intensyvios veiklos lauke metu.

Kadangi mūsų „TechnicalMerino“ audiniai nekeičiami jokiomis cheminėmis medžiagomis, jų veikimas yra nuolatinis. Laikui bėgant jis neišplaus.

Puikus hidrofobinių ir hidrofilinių pluoštų balansas leidžia bet kokiam drėgmės pertekliui natūraliai išgaruoti, todėl drėgmė pašalinama iš odos ir išleidžiama į orą.

Mėgaukitės natūraliomis itin plonos vilnos savybėmis ir mėgaukitės pridėtos perdirbamos sintetikos tvirtumu ir našumu.

Kokybę užtikrina Woolmark®, Oeko-Tex® ir ISO 9001 sertifikatai.m šaltyje ir vėsu karštyje. Pluošto tarpų viduje įstrigęs oras sulaiko ir reguliuoja aplink jūsų rankas susidariusią šiluminę energiją.
Bambuko/merino mišinio pluošto skerspjūviai padengti mikrotarpeliais, kurie pagerina drėgmės sugėrimą ir vėdinimo savybes. Jei prakaituojate, drėgmė pasišalins nuo odos / rankų, todėl jos ilgiau išsausės.
Jei rankogalių šildytuvas sušlaps, jie vis tiek šildys.
Skirtingai nuo sintetinių medžiagų, mūsų merino/bambuko mišinys padeda kontroliuoti kvapą sukeliančias bakterijas.
Bambukas sparčiai auga daugelyje klimato sąlygų, kuriose nėra pesticidų ir tik labai mažai vandens. Aplinkai nekenksmingas ir tausojantis natūralus žaliavas.
Merino vilna visame pasaulyje giriama dėl minkštumo, pralaidumo orui ir temperatūros reguliavimo privalumų. Be to, merino vilna yra 100% natūrali, atsinaujinanti ir biologiškai skaidoma.

Nėra atsiliepimų