Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Serijos Fusion XS laivų garsiakalbiai

Parašyti atsiliepimą
010-02199-00
109.00
užsakoma
4 col. 120 vatų klasikinio stiliaus laivo garsiakalbis, 010-02199-00
+
  • Peržiūrėti visus variantus
 

MĖGAUKITĖS GARSU IR SPALVOMIS

Mėgaukitės ypač efektyviai atkuriamu žemųjų dažnių garsu ir įvairiaspalviu RGB šviesos diodų (LED) apšvietimu1 su „Fusion“ serijos XS žemadažniais garsiakalbiais. Šie vidutinės kainų kategorijos garsiakalbiai sukurti taip, kad jūsų pramogos ant vandens skambėtų giliau ir įspūdingiau.

Su įvairiaspalviu RGB LED apšvietimu1 pramogos laive bus ryškesnės ir įsimintinesnės.

Sukurkite 2.1 garso zoną, taip sumažindami sistemos kainą ir supaprastindami montavimą.

Mėgaukitės raiškiu žemųjų dažnių garso atkūrimu per kokybišką polipropileninį kūgį.

Didesnės realiosios galios garsinė ritė garsą atkuria kokybiškai.

Žemadažniai garsiakalbiai gali būti 10″ (25,4 cm) dydžio, su klasikinio arba sportiško stiliaus grotelėmis.

Žemadažniai garsiakalbiai suprojektuoti taip, kad būtų itin ilgaamžiški. Jiems taikoma 3 metų garantija.

 

SUPROJEKTUOTA PAGAL
„TRUE-MARINE™“ STANDARTUS

Serijos XS žemadažnių garsiakalbių, pagamintų vadovaujantis „Fusion“ dizaino filosofija „True-Marine“, apsaugos nuo dulkių ir vandens klasė yra IP65. Be to, jie bandymais patvirtinta ir jų apsauga nuo druskingo rūko, temperatūros, vibracijos ir UV spindulių.

SUKURTA PAGAL ISO 12216

Serijos XS žemadažniuose garsiakalbiuose naudojamos kokybiškos medžiagos ir laivybos aplinkai skirti dizaino elementai. Tai rodo ne tik išskirtinė jų estetika, bet ir pajėgumas garsą ant vandens atkurti itin kokybiškai.

LANKSTUS SISTEMŲ INTEGRAVIMAS

XS serijos žemųjų dažnių kolonėlė sukurta siekiant sistemos lankstumo ir integravimo paprastumo, todėl ją galima prijungti tiesiai prie sistemos, suderinamos su 2.1 audio zona, pavyzdžiui, „Apollo™ Series“, nenaudojant išorinio stiprintuvo – tai sumažina sistemos kainą ir supaprastina įrengimą.

Išbandykite visiškai kitokią laivybos patirtį mėgaudamiesi ypač efektyviai atkuriamu žemųjų dažnių garsu.

SLĖGINIO LIEJIMO POLIPROPILENINIS KŪGIS

Kūgis yra pusiau skaidrus, todėl įvairiaspalvis sistemos apšvietimas – itin tolygus. Puikios slopimo ir žemadažnio garso atkūrimo savybės užtikrina aiškų ir raiškų skambesį.

DIDELIO SKERSMENS GARSINĖ RITĖ

Didelio skersmens garsinė ritė, suteikianti daugiau realiosios galios ir efektyvumo, leidžia mėgautis itin kokybišku skambesiu.

KOKYBIŠKA KREPŠIO KONSTRUKCIJA

Krepšys pagamintas naudojant specialaus plastiko detales, užtikrinančias didesnį atsparumą sąlygoms ant vandens.

Mėgaukitės skambesį atitinkančia spalvų įvairove.

ĮVAIRIASPALVIS RGB LED APŠVIETIMAS

Sportiško stiliaus serijos XS žemadažniuose garsiakalbiuose įrengtas ryškus ir tolygus įvairių spalvų LED apšvietimas, todėl galite rinktis bet kokią jūsų nuotaikai tinkamą spalvą, nustatyti toną ar papildyti muziką.

RGB APŠVIETIMO VALDYMAS

Kontroliuoti spalvą (rinkdamiesi statinę ar dinaminę), šviesumą, apšvietimo režimą ir greitį valdyti galite naudodamiesi papildomu belaidžiu nuotolinio valdymo pultu MS-RGBRC (jis parduodamas atskirai).

 

Estetika, atitinkanti modernias laivų dizaino tendencijas.

SPORTIŠKO STILIAUS ŽEMADAŽNIS GARSIAKALBIS SU RGB LED APŠVIETIMU

Serijos XS sportiško stiliaus žemadažnis garsiakalbis su RGB LED apšvietimu gali būti 10″ (25,4 cm) dydžio, su keičiamomis sportiško stiliaus baltomis arba pilkomis grotelėmis ir įvairiaspalvio apšvietimo funkcijomis.

SPORTIŠKO STILIAUS ŽEMADAŽNIS GARSIAKALBIS

Serijos XS sportiško stiliaus žemadažnis garsiakalbis gali būti 10 col. (25,4 cm) dydžio, su keičiamomis sportiško stiliaus baltomis arba pilkomis grotelėmis.

KLASIKINIO STILIAUS ŽEMADAŽNIS GARSIAKALBIS

Serijos XS klasikinio stiliaus žemadažnis garsiakalbis gali būti 10 col. (25,4 cm) dydžio, su keičiamomis sportiško stiliaus baltomis arba juodomis grotelėmis. Tai – nesenstanti ir elegantiška apdaila, sklandžiai įsiliejanti į jūsų laivo estetiką.

Nėra atsiliepimų

Pirkėjai kartu įsigijo

010-02771-00
  VANDENYJE – KAIP NAMIE Stichijos – ne bėda. Bendraašiai garsiakalbiai „Signature Series 3i“ atkuria itin švarų garsą ir atlaiko sąlygas kaip niekada gerai. Vandens aplinkai pritaikytas, itin švarus ir kokybiškas garsas. Vandeniui atsparios...
349.00
užsakoma
+
010-02284-40
  SKIRTUMAS TARP MUZIKOS KLAUSYMOSI IR JOS PAJAUTIMO Šie efektyvūs, lengvai sumontuojami stiprintuvai veikia su jūsų suderinama „Fusion“ garso sistema. Galite rinktis iš kelių variantų – vieno bloko, kelių kanalų ir zoninių stiprintuvų....
648.00
užsakoma
+