Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

GARMIN kamerų sistema „SURROUND VIEW“

KAMERŲ SISTEMA „SURROUND VIEW“

Matykite vaizdą iš paukščio skrydžio nenueidami nuo šturvalo

Situacijose, kai manevruojama ankštose vietose, mūsų kamerų sistema panaikina aklųjų zonų problemą, suteikdama vaizdą iš paukščio skrydžio ir 360 laipsnių matomumą nuo šturvalo per gamykloje sumontuotą denyje įrengiamą šešių kamerų sistemą.

 
 
Prišvartuotų laivų vaizdas iš paukščio skrydžio

UŽTIKRINTAS MATOMUMAS MANEVRUOJANT IR ŠVARTUOJANTIS

Apytikslė šešių kamerų vieta laive


SKLANDUS SITUACIJOS ĮVERTINIMAS

SKLANDUS SITUACIJOS ĮVERTINIMAS

360 laipsnių vaizdo transliacija integruoja suderinamus „Garmin“ jūrlapių braižytuvus (kartploterius) arba daugiafunkcius vairinės ekranus (MFD). Kiekvienos kameros vaizdą taip pat galima stebėti atskirai.

 
 
VAIZDINIS BUFERIS

VAIZDINIS BUFERIS

Naudodamas vaizdinio buferio funkciją kapitonas gali matyti, kai prieplaukos, molai ar kiti objektai patenka už aplink laivą apibrėžtų ribų.

 
 
ATSTUMO ŽYMEKLIAI

ATSTUMO ŽYMEKLIAI

Aplink laivą sužymėti atstumo žymekliai pateikia vaizdinius nurodymus ir padeda manevruoti ankštose vietose laikantis saugaus atstumo.

 
 
MAŽAI PRIEŽIŪROS REIKALAUJANTI ĮRANGA

MAŽAI PRIEŽIŪROS REIKALAUJANTI ĮRANGA

PĮG įrengimas per korpusą užtikrina patikimą kamerų sistemos „Surround View“ prigludimą ir kalibravimą. Atlikti techninę priežiūrą lengva, nes bet kurią kamerą galima pakeisti iš išorės.

 
 
 
„Garmin“ sistema „Surround View“

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios