LIZARD.LT - svarbi informacija

Garmin inReach Messenger

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02672-01
235.00 
Sandėlyje
+

Garmin inReach Messenger, 010-02672-01 - prekės aprašymas

video
NAMAI YRA ARČIAU, NEI MANOTE
Jei keliaujate į atokias vietoves, šis mažas ir tvirtas palydovinio ryšio įrenginys1 bus naudingas ten, kur mobilusis ryšys neveikia. Juo gaudami ir siųsdami žinutes galėsite su draugais ar šeimos nariais ryšį palaikyti ir ten, kur mobiliojo ryšio tinklų nėra.

 

Su jums svarbiais žmonėmis bendraukite ir tada, kai mobilusis ryšys nebeveikia.

 

Susiekite savo įrenginį „inReach“ su programa „Garmin Messenger™“ suderinamame išmaniajame telefone, kad galėtumėte siųsti tekstines žinutes palydoviniu ar mobiliuoju ryšiu.

 

Reikia pagalbos ekstremalioje situacijoje? Išsiųskite interaktyvųjį SOS pranešimą mūsų koordinavimo centrui.

 

Prireikus įsitikinti, įrenginio ekrane bus rodomas patvirtinimas, kad jūsų žinutė išsiųsta.

 

Siųskite iš anksto nustatytas žinutes, kad keliaudami lengvai palaikytumėte ryšį su savo kontaktais.

 

Baterija veikia iki 28 dienų, todėl nuotykiai galės trukti ilgiau.

Palaikykite ryšį siųsdami pranešimus visame pasaulyje.

ŽINUČIŲ SIUNTIMAS IR GAVIMAS

Paprasta programos „Garmin Messenger“ naudotojo sąsaja jūsų išmaniajame telefone suteikia galimybę lengvai siųsti ir gauti žinutes iš artimųjų palydoviniu ar mobiliuoju ryšiu.

SKLANDUS RYŠYS

Optimizuota pranešimų siuntimo paslauga „inReach“ naudoja jūsų išmaniojo telefono mobilųjį ryšį, kai šis prieinamas, o vietovėse, kur mobilusis ryšys nepasiekiamas, sklandžiai persijungia į 100 % pasaulinį „Iridium®“ palydovų tinklą.

GRUPINIAI PRANEŠIMAI

Su programa „Garmin Messenger“ jūsų „inReach“ ryšys palaiko grupinių pranešimų siejimą pagal pokalbius ir paskirstymą. Tad vienu metu galite dalytis nuotykiais su keliais kontaktais ir dalyvauti grupiniuose pokalbiuose žinutėmis su draugais ir šeima.

INTERAKTYVŪS SOS SIGNALAI

Prireikus skubios pagalbos, siųskite interaktyviąsias SOS žinutes į „Garmin“ tarptautinio reagavimo į ekstremalias situacijas koordinavimo centrą – visą parą veikiantį skubiosios pagalbos koordinavimo centrą.

BUVIMO VIETOS BENDRINIMAS

Bet kada bendrinkite savo buvimo vietą su artimaisiais naudodami tinklalapį „MapShare™“ arba siųsdami žinutes su GPS koordinatėmis.

LANKSTŪS PALYDOVINIO RYŠIO PLANAI

Norint naudotis pasauliniu „Iridium“ tinklu ir bendrauti per įrenginį „inReach Messenger“, reikia aktyvios palydovinio ryšio prenumeratos . Galite pasirinkti metinį paketą arba lankstų mėnesio planą.

KOMPAKTIŠKAS, TVIRTAS DIZAINAS

Nors tik 4″ x 2″ dydžio ir vos 114 g svorio, „inReach Messenger“ yra atsparus, tvirtas, atlaiko smūgius ir turi IPX7 klasės pralaidumo vandeniui įvertinimą.

ĮKROVIMAS KRITINIU ATVEJU

Reikia atsarginio varianto, jei kartais išsikrautų jūsų išmaniojo telefono baterija? Tiesiog prijunkite „inReach Messenger“ prie telefono, kad šį šiek tiek pakrautumėte ir žinutę patogiai išsiųstumėte naudodamiesi telefono jutikliniu ekranu.

YPAČ ILGA BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ

Vidinė įkraunamoji ličio baterija veikia iki 28 dienų, nustačius stebėjimo kas 10 minučių režimą. Darykite tai, ką mėgstate, tačiau daug ilgiau.

Prisijunkite prie daugiau galimybių.

KONTAKTŲ SĄRAŠO SINCHRONIZAVIMAS

Programą „Garmin Messenger“ galima sinchronizuoti su jūsų išmaniojo telefono kontaktų sąrašu, kad ryšį palaikyti būtų dar lengviau.

ĮRENGINIO EKRANAS

Įrenginio „inReach Messenger“ kokybiškas pikselinės atminties ekranas užtikrina galimybę pamatyti, kad pranešimai buvo sėkmingai išsiųsti, be to, atsakymus galite perskaityti tiesiai įrenginyje.

STANDARTINIAI PRANEŠIMAI

Palaikykite ryšį su kontaktais tiesiogiai per „inReach Messenger“, siųsdami standartines žinutes, kurios neįskaitomos į tekstinių pranešimų, jums suteiktų su aktyvia palydovinio ryšio prenumerata, skaičių.

KITI „GARMIN“ ĮRENGINIAI

Valdykite savo įrenginį „inReach Messenger“ nuotoliniu būdu ir siųskite bei gaukite tekstinius pranešimus arba suaktyvinkite SOS pranešimą naudodamiesi suderinamais delniniais įrenginiais, laivybos ir aviacijos įranga, dėvimaisiais ar kitais išmaniaisiais „Garmin“ įrenginiais.

„INREACH“ ORŲ PROGNOZĖS PASLAUGA

Gaukite išsamią informaciją apie orus „inReach Messenger“ arba susietame suderinamame įrenginyje. Taip pat galite gauti orų prognozes pagal dabartinę buvimo vietą ar kitus kelio taškus savo maršrute.

„TRACBACK“ MARŠRUTAI

Jei paklydote, „TracBack“ maršruto parinkimo funkcija įrenginyje parodo kelią iki pradžios taško tuo pačiu maršrutu, kuriuo atvykote.

Bendra

FIZINIAI MATMENYS 7,8 x 6,4 x 2,3 cm (3,1″ x 2,5″ x 0,9″)
RODYMO DYDIS 2,53 x 1,1 cm 2,74 cm įstrižainė (1″ x 0,43″, 1,08″ įstrižainė)
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 160 x 68 pikselių
EKRANO TIPAS Įskaitomas saulės šviesoje, vienspalvis, pikselinės atminties (MIP)
SVORIS 113,9 g
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ IPX7
BATERIJOS TIPAS Įkraunamoji vidinė ličio jonų
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS Iki 28 dienų, kai siunčiamos žinutės ar buvimo vietos duomenys kas 10 minučių, esant netrukdomam dangaus vaizdui; iki 14 dienų dangų iš dalies dengiant medžiams
Iki 6 dienų, kai siunčiamos žinutės ar buvimo vietos duomenys kas 2 minutes, esant netrukdomam dangaus vaizdui; iki 3 dienų dangų iš dalies dengiant medžiams
Iki 46 dienų, kai siunčiamos žinutės ar buvimo vietos duomenys kas 30 minučių, esant netrukdomam dangaus vaizdui; iki 23 dienų dangų iš dalies dengiant medžiams
Iki 1 metų įrenginį išjungus
SĄSAJA USB-C krovimo kabelis

Jutikliai

DIDELIO JAUTRUMO IMTUVAS Taip 
GPS Taip  
GALILEO Taip  
QZSS Taip  
BEIDOU Taip  
GPS KOMPASAS (JUDANT) Taip  

Lauko pramogų funkcijos

„TRACBACK®“ Taip  

„inReach®“ funkcijos

INTERAKTYVUS SOS Taip 
INREACH WEATHER Taip  
TEKSTINIŲ ŽINUČIŲ IR EL. LAIŠKŲ SIUNTIMAS IR GAVIMAS Taip  
TEKSTINIŲ INREACH. LAIŠKŲ SIUNTIMAS IR GAVIMAS Į KITĄ „INREACH“ ĮRENGINĮ Taip  
SEND AND RECEIVE GROUP MESSAGES Taip  
KEITIMASIS VIETOS INFOMACIJA SU KITU „INREACH“ ĮRENGINIU Taip  
SU STEBĖJIMO FUNKCIJA SUDERINAMA „MAPSHARE“ Taip  
VIRTUALI KLAVIATŪRA PASIRINKTINIAMS PRANEŠIMAMS Taip  
SUDERINAMAS SU „INREACH®“ Taip  

Programos, naudojamos lauke

SUDERINAMAS SU „GARMIN EXPLORE“ SVETAINE Taip  
COMPATIBLE WITH GARMIN MESSENGER APP Taip  
SMART SWITCHING BETWEEN WI-FI, CELLULAR AND SATELLITE WITH GARMIN MESSENGER APP Taip  

Kontaktai

BELAIDIS RYŠYS „Bluetooth®“, ANT+®

 

Reikia palydovinio ryšio prenumeratos. Kai kuriose valstybėse palydovinio ryšio įrenginių naudojimas teisiškai reguliuojamas arba draudžiamas. Privaloma žinoti visus šalyse, kuriose ketinama naudoti įrenginį, taikomus teisės aktus ir jų laikytis.

Nėra atsiliepimų