Garmin GPSMAP 923 be sonaro

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02366-00
1,597.00
užsakoma
+

GAUKITE RYŠKESNĮ VAIZDĄ NAUDODAMI PRIJUNGTĄ ŠTURVALĄ

Šis pažangus, elegantiško dizaino 7, 9 arba 12 colių jūrlapių braižytuvas (kartploteris) su galingu procesoriumi ir patobulintu IPS monitoriumi yra sklandžiai integruojamas į „Garmin“ laivo sistemą.

 

Lengvai integruojamas su daugiau variklių.

 

Prisijunkite prie suderinamų trečiųjų šalių įrenginių naudodami „OneHelm™“ skaitmeninį perjungimą.

 

Lengvai kurkite jūrinę sistemą pasitelkę geriausią tinklo ryšį.

 

Plaukite bet kokias vandenimis naudodami iš anksto įkeltus žemėlapius ir priekrančių jūrlapius.

 

Matykite vaizdą po laivu pasitelkę integruotą sonarą.

 

Laivo sistemas pasiekite iš kone bet kur1.

Matykite pasaulį po laivu.

YPAČ DIDELĖS RAIŠKOS SKENAVIMO SONARAS

Įsigykite integruotus itin didelės raiškos skenuojamuosius sonarus „SideVü“ ir „ClearVü“ su ryškių, didelio kontrasto spalvų paletėmis, padėsiančiomis atskirti žuvis nuo struktūrų. Serijos GPSMAP® X3 gaminiai taip pat palaiko 1 kW CHIRP tradicinio sonaro funkcijas.

PANOPTIX™ SONARO PALAIKYMAS

Susiekite su „Panoptix“ arba „LiveScope™“ lengvai suprantamus duomenis teikiančiu tiesioginiu sonaru (reikalingas atskirai parduodamas keitiklis), padedančiu viską aplink laivą matyti realiuoju laiku.

 

 

Sukurta jūsų vairinei.

GREIČIAU, AIŠKIAU, IŠMANIAU

Dėl didesnės apdorojimo galios, naujo elegantiško dizaino su stiklu nuo vieno krašto iki kito bei mažesnio dydžio, šį jūrlapių braižytuvą lengva sumontuoti įvairiuose valdymo skyduose.

GERESNĖ EKRANO OPTIKA

Naujieji didesnės raiškos IPS monitoriai 9 ir 12 colių jūrlapių braižytuvams yra geriau matomi saulės šviesoje ir įžiūrimi bet kokiu kampu, kadangi juose yra 50 % daugiau pikselių, nei ankstesnės kartos 9 colių GPSMAP įrenginiuose.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS „BLUECHART® G3 VISION®“ JŪRLAPIAI

Įsigykite naujausius patikimus aukščiausios kokybės jūrlapius2, kuriuose yra dar daugiau neprilygstamų funkcijų, pavyzdžiui, didelės raiškos reljefo atspalviai, padėsiantys kiekvienoje kelionėje.

PASIRENKAMAS RADARO KOMPLEKTAS

Jei norite išvengti prastų orų ir kitų laivų, jums padės kompaktiškas 4 kW GMR™ 18 HD+ kupolinis radaras, pateikiamas kartu su GPSMAP kartploterio / sonaro paketu.

 

 

 

 

Plaukite ir naviguokite lengvai.

„GARMIN SAILASSIST™“ BURIAVIMO FUNKCIJOS

Peržiūrėkite kurso linijas, lenktynių starto linijos patarimus, patobulintą vėjų rožę, krypties ir kurso pagal sausumą linijas, faktinių vėjo duomenų laukus ir potvynių / srovių / laiko slankiklį, vėjo kampą, dreifą, vėjo greitį ir dar daugiau.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS NAVIGACIJOS FUNKCIJOS

Šiuose pasirenkamuose jūrlapiuose naudojami geriausi „Garmin“ ir „Navionics®“ duomenys, „Auto Guidance“3 technologija ir kitos aukščiausios kokybės navigacijos funkcijos.

„GARMIN“ JŪRINIS TINKLAS

Jei laive yra keli suderinami „Garmin“ įrenginiai, tarp jų galite bendrinti informaciją – žemėlapius, naudotojo duomenis, radaro duomenis ir IP kameros vaizdo įrašus.

NMEA 2000® AND NMEA 0183 NETWORKS

Iš vieno ekrano prisijunkite prie autopilotų, skaitmeninio perjungimo funkcijų, orų informacijos, „FUSION-Link™“ garso sistemos, laikmenų, VHF, AIS ir ne tik.

PROGRAMA „ACTIVECAPTAIN®“

Integruotas „Wi-Fi®“ ryšys susieja su nemokama ir universalia mobiliąja programėle, kuri užtikrina prieigą prie funkcijos „OneChart™“, išmaniųjų pranešimų2 , programinės įrangos naujinių, vairinės, „Garmin Quickdraw™“ bendruomenės duomenų ir kitų funkcijų.

INTEGRUOTA „ANT®“ TECHNOLOGIJA

Prijunkite mėgstamus įrenginius, pvz., „quatix®“ laivybos laikrodžius, „gWind™ Wireless 2“ keitiklius, „GNX™ Wind“ laivybos prietaisus ir belaidžius nuotolinio valdymo pultus.

J1939 RYŠYS

Nuo šiol kartploterį galite prijungti prie įvairių variklių, įskaitant tam tikrus „Yamaha“ variklius.

FUNKCIJA „ONEHELM™“

Ši funkcija viename ekrane sujungia visas trečiųjų šalių įrenginių funkcijas ir galimybes, pvz., „EmpirBus™“ skaitmeninį perjungimą.

 

 

 

Parodykite jūrai, ką sugebate, naudodami išmanųjį laikrodį „quatix® 6X Solar“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Priimkite užtikrintus sprendimus naudodami „GNX ™ Wind“ prietaisus.

SUŽINOKITE DAUGIAU

1 Reikalinga programėlė „ActiveCaptain“ jūsų suderinamame išmaniajame telefone, susietame su GPSMAP.
2 Parduodama atskirai
3 Automatinių nuorodų funkcija skirta tik planavimo tikslams ir nepakeičia saugios navigacijos veiksmų
„Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekių ženklas.

Nėra atsiliepimų