Garmin GPSMAP 8417 MFD

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-01510-00
9.499.00 
užsakoma
+

VAIRINĖ, KURI JUMS PAKLŪSTA IR ĮTINKA

Visas funkcijas šiame didelio formato daugiafunkciame ekrane, pritaikytame veikti tinklu, pasieksite lengvai.

 

Aukščiausios „Garmin“ raiškos – „Full HD“ – jutiklinis ekranas.

 

Dera su aukščiausios kokybės žemėlapiais ir jūrlapiais ir suteikia geriausias „Garmin“ navigacijos įrenginių galimybes.

 

Lengvai kurkite jūrinę sistemą pasitelkę geriausią tinklo ryšį.

 

Daugybė būdų prisijungti prie sistemos – nuo ANT® iki „Wi-Fi®“ tinklo.

 

Nespėliokite buriuodami, tiesiai ekrane matydami aiškias kurso linijas ir ne tik.

 

Naudodami „SmartMode™“ stoties valdiklius galite greitai ir tik vienu prisilietimu pasiekti reikiamą informaciją.

Sukurta jūsų vairinei.

„FULL HD“ JUTIKLINIS EKRANAS

Neblizgios dangos monitorius, kurio vaizdas gerai matomas saulės šviesoje, taip pat turi automatinio užtemdymo funkciją, naudingą prietemoje arba naktį. IPS skystųjų kristalų monitorius rodo tikroviškas, tikslias spalvas bet kuriuo kampu.

PAPRASTOS, PATRAUKLIOS MONTAVIMO GALIMYBĖS

Sumontuokite kelis monitorius naudodami žemo profilio įleidžiamojo tvirtinimo metodą, arba sumontuokite juos vienoje plokštumoje, jei pageidaujate elegantiško dizaino vairinės su stiklu nuo vieno krašto iki kito. Vairinėje su vientisu skydelio stiklu visos funkcijos pasiekiamos absoliučiai lengvai.

 

 

Laive prisijunkite prie visų įrenginių.

„GARMIN“ JŪRINIS TINKLAS

Jei laive yra keli suderinami „Garmin“ įrenginiai, tarp jų galite bendrinti informaciją – žemėlapius, naudotojo duomenis, radaro duomenis ir IP kameros vaizdo įrašus.

NMEA 2000® IR NMEA 0183 TINKLAI

Iš vieno ekrano prisijunkite prie autopilotų, skaitmeninio perjungimo funkcijų, orų informacijos, „FUSION-Link™“ garso sistemos, laikmenų, VHF, AIS ir ne tik.

PROGRAMA „ACTIVECAPTAIN®“

Integruotas „Wi-Fi®“ ryšys susieja su nemokama ir universalia mobiliąja programėle, kuri užtikrina prieigą prie funkcijos „OneChart™“, išmaniųjų pranešimų2 , programinės įrangos naujinių, vairinės, „Garmin Quickdraw™“ bendruomenės duomenų ir kitų funkcijų.

INTEGRUOTAS RYŠYS

Paprasta prisijungti prie periferinių įrenginių naudojant integruotą „Wi-Fi“ sąsają, ANT technologiją, keturis laidinius eterneto prievadus, NMEA 2000, HDMI ir USB prievadus su puikiu tinklo suderinamumu.

ONEHELM™ FUNKCIJA

Ši funkcija viename ekrane sujungia visas trečiųjų šalių įrenginių galimybes, pvz., „EmpirBus™“ skaitmeninį perjungimą.

„SMARTMODE“ STOTIES VALDIKLIAI

Greitai ir tik vienu palietimu pasiekite reikiamą informaciją, kuri pagelbės įtemptose situacijose, pavyzdžiui, švartuojantis. Kartu galite naudoti prie tinklo prijungtus sonarus, radarus, kameras, laikmenas ir ne tik.

PRIJUNGIAMAS RADARAS

Galite pridėti norimą suderinamą „Garmin“ laivų radarą, įskaitant mūsų galinguosius atvirosios matricos radarus xHD2, atvirosios matricos radarus „GMR Fantom™“ su technologija „MotionScope™“ arba kupolinius radarus xHD.

KAMERŲ PALAIKYMAS

„Garmin“ palaiko tam tikras „Axis“ kameras ir FLIR kameras, skirtas stebėti jūsų laivą ir žinoti, kas vyksta aplinkui. Naudodami mūsų kamerų sistemą „Surround View“ galėsite matyti tiesioginį vaizdą iš paukščio skrydžio bei 360 laipsnių vaizdą – tiesiog iš vairinės.

 

 

Plaukite ir naviguokite lengvai.

„GARMIN SAILASSIST™“ BURIAVIMO FUNKCIJOS

Peržiūrėkite kurso linijas, lenktynių starto linijos patarimus, patobulintą vėjų rožę, krypties ir kurso pagal sausumą linijas, faktinių vėjo duomenų laukus ir potvynių / srovių / laiko slankiklį, vėjo kampą, dreifą, vėjo greitį ir dar daugiau.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KARTOGRAFIJA

Neprilygstama aprėptis ir detalumas naudojant pasirenkamus „BlueChart® g3“ priekrančių žemėlapius su integruotu „Garmin“ ir „Navionics®“ turiniu bei „Auto Guidance“2 technologija.

„QUICKDRAW CONTOURS“

Ši nemokama, lengvai naudojama programinės įrangos funkcija akimirksniu sukuria jūsų asmeninius HD žvejybos žemėlapius su 30 cm kontūrais. Nereikia turėti jokios specialios topografinių matavimų patirties. Tiesiog žvejokite, o programinė įranga kurs žemėlapius (reikalingas atskirai parduodamas keitiklis).

ĮVAIRAUS GYLIO INTERVALŲ ATSPALVIAI

Pasirinkite iki 10 skirtingų gylio intervalų ir kiekvienam priskirkite spalvą. Taip vienu žvilgtelėjimu lengvai pamatysite tikslinį gylį.

SPARTUS, JAUTRUS 10 HZ GPS IMTUVAS

Jūsų padėtis ir kryptis atnaujinama 10 kartų per sekundę, kad judėjimas ekrane būtų sklandesnis. Be to, „GPS 24xd“ teikia dviem dažniais pagrįstus vietos duomenis3 iki 1 metro tikslumu.

 

 

Matykite pasaulį po laivu.

SUDERINAMUMAS SU SONARAIS

Aptikite daugiau žuvų, susieję įrangą su profesionalams tinkamu sonaru GSD™ 26 CHIRP“, pažangiu sonaru GSD 24, GCV™ 20, skenuojamaisiais sonarais „GSD 25 ClearVü“ ir „SideVü“, arba viską matančiu sonaru „Panoptix™“.

 

 

 

 

Valdykite laivą nemokama programa „ActiveCaptain®“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Parodykite jūrai, ką sugebate, naudodami išmanųjį laikrodį „quatix® 6X Solar“.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Priimkite užtikrintus sprendimus naudodami „GNX ™ Wind“ prietaisus.

Nėra atsiliepimų