Garmin GPSMAP 1222xsv

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-01741-02
2,939.00
užsakoma
+
Garmin Livescope rinkinys
Įsigykite tiesioginio skenavimo rinkinį prie suderinamo echoloto

12 colių diagramos ploteris / sonaras yra „viskas viename“ sprendimas

  • 12 colių spalvotas ekranas su klaviatūros sąsaja ir daugiafunkcia valdymo rankenėle
  • Didelio jautrumo vidinis 10 Hz GPS ir GLONASS imtuvas
  • Integruotas vieno kanalo CHIRP sonaras, CHIRP ClearVü ir CHIRP SideVü skenuojantis sonaras ir Panoptix™ palaikymas (keitikliai parduodami atskirai)
  • Visiškai tinkle galima naudoti Garmin Marine Network ir NMEA 2000 ® plius NMEA 0183 palaikymą

Patirkite pažangų „viskas viename“ sprendimą su mūsų 12 colių GPSMAP 1222xsv klavišų kombinacija. Jame yra įmontuotas Garmin CHIRP sonaro, CHIRP ClearVü, CHIRP SideVü palaikymas. Jame taip pat yra integruotas Panoptix sonaro ir aukščiausios kokybės Garmin sonaro modulių palaikymas (keitikliai parduodami atskirai). Turi didelį, ryškų ekraną kartu su greita ir paprasta naudoti klaviatūros sąsaja su vartotojo programuojamais klavišais ir daugiafunkcia valdymo rankenėle.

Visiškas tinklo bendrinimas

„Garmin Marine Network“ palaikymas leidžia dalytis sonaru, žemėlapiais, naudotojo duomenimis, kupolu arba atvirojo matricos radaru, IP kameromis ir „Panoptix™“ sonaru tarp kelių įrenginių. Apima NMEA 2000 tinklo ryšį ir NMEA 0183 palaikymą autopilotams, skaitmeniniams perjungimams, orams, FUSION-Link, VHF, AIS ir kitiems jutikliams.

Integruotas ANT® ryšys

Mėgaukitės integruotu ANT belaidžiu ryšiu tiesiogiai prie quatix ® jūrinio laikrodžio, Garmin Nautix ™ ekrano, gWind™ Wireless 2 keitiklio, GNX™ Wind jūrinio prietaiso ir belaidžių nuotolinio valdymo pultų.

„Ultimate Connected Boating“ programa

Integruotas „Wi-Fi“ suteikia prieigą prie nemokamos „viskas viename“ „ ActiveCaptain ™“ programos, todėl galite valdyti savo patirtį jūroje beveik iš bet kurios vietos. Jis sukuria paprastą, bet galingą ryšį tarp suderinamo mobiliojo įrenginio ir Garmin žemėlapių braižytuvo, schemų, žemėlapių ir plaukiojimo bendruomenės. Kad ir kur būtumėte, turėsite neribotą prieigą prie savo kartografijos, galimybę įsigyti naujų žemėlapių ir diagramų bei prieigą prie Garmin Quickdraw™ kontūrų bendruomenės. Palaikykite ryšį su išmaniaisiais pranešimais savo žemėlapių braižytuvo ekrane. Taip pat galite planuoti kelionę arba prieš žvejoti ežere, o „ActiveCaptain“ automatiškai sinchronizuos su jūsų žemėlapių ploteriu. Net gaukite pranešimus apie programinės įrangos naujinius ir nuspręskite, kada juos atsisiųsti į savo įrenginį.

Integruoto sonaro galimybės

Iš karto išėmus į dėžutę, turite prieigą prie nuostabių sonaro galimybių; tereikia pridėti keitiklius. Komplektuojamas su įmontuotu Garmin 1 kW CHIRP sonaru, CHIRP ClearVü ir CHIRP SideVü skenuojančiu sonaru. Jis netgi palaiko „Panoptix“ viską matantį sonarą, aukščiausios kokybės „Garmin“ sonaro modulius ir daugybę keitiklių (parduodamų atskirai).

Tinklo deriniai gali bendrinti savo vidinį sonarą su bet kuriuo kitu tinklo įrenginiu. Taip pat galite pasirinkti, kokia informacija bus perdengta sonaro ekrane; pavyzdžiui, radaras, paros laikas arba GPS greitis.

 

Antraštė, padėtis atnaujinama 10 kartų per sekundę

Greitas, reaguojantis įtaisytas 10 Hz GPS ir GLONASS imtuvas atnaujina jūsų padėtį ir kryptį 10 kartų per sekundę, kad jūsų judėjimas ekrane būtų sklandesnis. Tai leidžia greitai ir lengvai numesti iki 5000 tikslių kelio taškų ir rasti kelią į juos atgal.

Naujovinkite į mūsų geriausius vandens žemėlapius

Dviejuose SD™ kortelių lizduose galima išplėsti atmintį, kad galėtumėte įsigyti papildomų žemėlapių, pvz., LakeVü HD , LakeVü HD Ultra , BlueChart® g2 HD arba BlueChart® g2 Vision® HD , kuri prideda „Garmin“ patentuotą automatinį nurodymą¹ ir kitas puikias funkcijas.

„Quickdraw“ kontūrai, kad sukurtumėte savo HD žemėlapius

Akimirksniu sukurkite suasmenintus HD žvejybos žemėlapius ekrane su 1 pėdos kontūrais. Pritaikykite juos pagal savo poreikius. Tai yra jūsų žemėlapiai – jie jums priklauso. Saugokite duomenis sau arba bendrinkite juos su Quickdraw bendruomene Garmin Connect ™.

Integruotos SailAssist funkcijos

Kad padėtų jums įgyti maksimalų vėjo konkurencinį pranašumą, jūsų žemėlapių braižytuvas turi priešvaržybinį nuorodų puslapį, kuriame rodoma jūsų virtuali starto linija kartu su duomenų laukeliais, rodančiais eiles, laiką iki starto ir lenktynių laikmatį, kurį galima sinchronizuoti visose tinklo Garmin GPS gaminiai. Be to, kitos palaikomos buriavimo funkcijos apima patobulintą vėjo rožių, krypties ir kurso virš žemės linijas, nustatymą ir dreifą, tikrus ir matomus vėjo duomenis ir dar daugiau.

GPX kelio taškų perkėlimas

Jei kito gamintojo GPS gaminyje – arba „Garmin“ delniniame įrenginyje – saugomi kelio taškai, takeliai ar dažnai naudojami maršrutai, juos lengva perkelti į naująjį „Garmin“ žemėlapių ploterį naudojant pramonės standartinį GPX programinės įrangos formatavimą.

¹ Automatinės nuorodos skirtos tik planavimo tikslams ir nepakeičia saugios navigacijos operacijų.

iPhone ir iPad yra Apple Inc. prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „App Store“ yra „Apple Inc.“ paslaugų ženklas. „W

Nėra atsiliepimų