Garmin GPSMAP 1222 be sonaro

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-01741-00
2,729.00
užsakoma
+

12 colių diagramų ploteris yra „viskas viename“ sprendimas

  • 12 colių spalvotas ekranas su klaviatūros sąsaja ir daugiafunkcia valdymo rankenėle
  • Didelio jautrumo vidinis 10 Hz GPS ir GLONASS imtuvas
  • Visiškai tinkle galima naudoti Garmin Marine Network ir NMEA 2000 ® plius NMEA 0183 palaikymą
  • Palaiko pasirenkamas BlueChart® g2 Vision® HD diagramas, skirtas automatiniam orientavimui ir kitoms aukščiausios kokybės navigacijos funkcijoms

GPSMAP 1222 yra skirtas kreiseriams, buriuotojams ir buriuotojams, kuriems reikia pažangaus „viskas viename“ sprendimo, kurį teikia mūsų 10 colių raktinis kartografinis ploteris. Turi didelį, ryškų ekraną kartu su greita ir paprasta naudoti klaviatūros sąsaja su vartotojo programuojamais klavišais ir daugiafunkcia valdymo rankenėle.

Visiškas tinklo bendrinimas

„Garmin Marine Network“ palaikymas leidžia dalytis sonaru, žemėlapiais, naudotojo duomenimis, kupolu arba atvirojo matricos radaru, IP kameromis ir „Panoptix™“ sonaru tarp kelių įrenginių. Apima NMEA 2000 tinklo ryšį ir NMEA 0183 palaikymą autopilotams, skaitmeniniams perjungimams, orams, FUSION-Link, VHF, AIS ir kitiems jutikliams.

Integruotas ANT® ryšys

Mėgaukitės integruotu ANT belaidžiu ryšiu tiesiogiai prie quatix ® jūrinio laikrodžio, Garmin Nautix ™ ekrano, gWind™ Wireless 2 keitiklio, GNX™ Wind jūrinio prietaiso ir belaidžių nuotolinio valdymo pultų.

„Ultimate Connected Boating“ programa

Integruotas „Wi-Fi“ suteikia prieigą prie nemokamos „viskas viename“ „ ActiveCaptain ™“ programos, todėl galite valdyti savo patirtį jūroje beveik iš bet kurios vietos. Jis sukuria paprastą, bet galingą ryšį tarp suderinamo mobiliojo įrenginio ir Garmin žemėlapių braižytuvo, schemų, žemėlapių ir plaukiojimo bendruomenės. Kad ir kur būtumėte, turėsite neribotą prieigą prie savo kartografijos, galimybę įsigyti naujų žemėlapių ir diagramų bei prieigą prie Garmin Quickdraw™ kontūrų bendruomenės. Palaikykite ryšį su išmaniaisiais pranešimais savo žemėlapių braižytuvo ekrane. Taip pat galite planuoti kelionę arba prieš žvejoti ežere, o „ActiveCaptain“ automatiškai sinchronizuos su jūsų žemėlapių ploteriu. Net gaukite pranešimus apie programinės įrangos naujinius ir nuspręskite, kada juos atsisiųsti į savo įrenginį.

Variklio sujungimas

Prijunkite šį žemėlapių braižytuvą prie įvairių tipų variklių, įskaitant tam tikrus Mercury ir Yamaha® modelius, kad akimirksniu pamatytumėte sūkius, degalų srautą, temperatūrą, apkrovą ir kitą svarbią informaciją. Jums gali prireikti papildomos techninės įrangos, todėl būtinai kreipkitės į variklio gamintoją.

Antraštė, padėtis atnaujinama 10 kartų per sekundę

Greitas, reaguojantis įtaisytas 10 Hz GPS ir GLONASS imtuvas atnaujina jūsų padėtį ir kryptį 10 kartų per sekundę, kad jūsų judėjimas ekrane būtų sklandesnis. Tai leidžia greitai ir lengvai numesti iki 5000 tikslių kelio taškų ir rasti kelią į juos atgal.

Naujovinkite į mūsų geriausius vandens žemėlapius

Dviejuose SD™ kortelių lizduose galima išplėsti atmintį, kad galėtumėte įsigyti papildomų žemėlapių, pvz., LakeVü HD , LakeVü HD Ultra , BlueChart® g2 HD arba BlueChart® g2 Vision® HD , kuri prideda „Garmin“ patentuotą automatinį nurodymą¹ ir kitas puikias funkcijas.

Integruotos SailAssist funkcijos

Kad padėtų jums įgyti maksimalų vėjo konkurencinį pranašumą, jūsų žemėlapių braižytuvas turi priešvaržybinį nuorodų puslapį, kuriame rodoma jūsų virtuali starto linija kartu su duomenų laukeliais, rodančiais eiles, laiką iki starto ir lenktynių laikmatį, kurį galima sinchronizuoti visose tinklo Garmin GPS gaminiai. Be to, kitos palaikomos buriavimo funkcijos apima patobulintą vėjo rožių, krypties ir kurso virš žemės linijas, nustatymą ir dreifą, tikrus ir matomus vėjo duomenis ir dar daugiau.

GPX kelio taškų perkėlimas

Jei kito gamintojo GPS gaminyje – arba „Garmin“ delniniame įrenginyje – saugomi kelio taškai, takeliai ar dažnai naudojami maršrutai, juos lengva perkelti į naująjį „Garmin“ žemėlapių ploterį naudojant pramonės standartinį GPX programinės įrangos formatavimą.

¹ Automatinės nuorodos skirtos tik planavimo tikslams ir nepakeičia saugios navigacijos operacijų.

iPhone ir iPad yra Apple Inc. prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „App Store“ yra „Apple Inc.“ paslaugų ženklas. „Wi-Fi“ yra registruotasis „Wi-Fi Alliance“ prekės ženklas.

Nėra atsiliepimų