Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Fusion Signature Series 3 laivų viršutinio rėmo garsiakalbiai

Parašyti atsiliepimą
010-02437-00
899.00
užsakoma
8,8" 330 vatų sportiško stiliaus chromo spalvos laivo viršutinio rėmo garsiakalbis su CRGBW
+
  • Peržiūrėti visus variantus

PATIRKITE MUZIKOS GALIĄ

Nepaprastai gera garso raiška mėgaukitės nustatę bet kokį garsumą. „Fusion Signature Series 3“ garsiakalbiai, skirti montuoti ant kilvaterio banglentėms vilkti pritaikytų motorinių valčių viršutinio rėmo, pasirūpins puikiu jūsų pramogų ant vandens garso takeliu.

Susipažinkite su pirmaisiais laivų viršutinio rėmo garsiakalbiai garsiakalbiais, turinčiais CRGBW LED apšvietimą1.

Tiksliai apskaičiuotas korpusas, specialiai optimizuotas kilvaterio banglenčių valties viršutiniam rėmui.

Mėgaukitės raiškesniu garsu ir didesne galia su kūgio technologija CURV.

Garso ritė padidina realiąją galią ir suteikia garsui išskirtinį „Signature Series 3“ charakterį.

Siūlomi 6,5, 7,7 ir 8,8 colio viršutinio rėmo garsiakalbiai, jie gali būti su klasikinio arba sportinio stiliaus grotelėmis.

Šiems daugelį metų naudoti sukurtiems viršutinio rėmo garsiakalbiams taikoma 3 metų garantija.

SUKURTA IR PAGAMINTA PAGAL „TRUE-MARINE™“ STANDARTUS

„Signature Series 3“ viršutinio rėmo garsiakalbiai, pagaminti vadovaujantis „Fusion“ sukurta filosofija „True-Marine“, atitinka IP65 apsaugos nuo dulkių ir vandens prasiskverbimo klasę, o bandymais taip pat yra patvirtinta jų puiki apsauga nuo druskingo rūko, temperatūros, vibracijos bei UV spindulių.

GERIAUSIOS MEDŽIAGOS IR AKUSTINĖ INŽINERIJA

Garsiakalbiuose „Signature Series 3“ naudojamos pačios geriausios medžiagos ir laivybai pritaikyti dizaino elementai. Tą rodo ne tik puiki jų estetika, bet ir gebėjimas kokybiškai atkurti garsą ant vandens.

ĮVAIRŪS MONTAVIMO PRIEDAI

Galimi fiksuoto, pasukamo ir denio laikiklio variantai (kiekvienas parduodamas atskirai), suteikiantys galimybę „Signature Series 3“ viršutinio rėmo garsiakalbius montuoti lengvai ir universaliai.

Akustinio meistriškumo mokslas.

PRECIZIŠKAI APSKAIČIUOTAS KORPUSAS

Didesnio sklaidos kryptingumo ir raiškumo, optimizuoto oro tūrio „Signature Series 3“ viršutinio rėmo garsiakalbiai, specialiai pritaikyti banglentes velkančioms valtims, užtikrina skaidrų ir kokybišką garso atkūrimą esant bet kokiam garsumo lygiui.

KŪGIO TECHNOLOGIJA „CURV“

CURV – tai austinio pluošto kompozitas, jis įkaitinamas ir presuojamas, taip pagaminant lengvesnį ir tvirtesnį kūgį. Tai užtikrina didesnę garso raišką ir galią, o kartu geriau apsaugo nuo laivybai būdingos aplinkos.

ŠILKINIO KUPOLO AUKŠTADAŽNIS GARSIAKALBIS

Šilkinio kupolo aukštadažnis garsiakalbis užtikrina sklandų viršutinio dažnių diapazono perteikimą ir geresnę garso kokybę, todėl muzika atkuriama itin švariai.

DIDELIO SKERSMENS GARSINĖ RITĖ

Realiąją galią ir efektyvumą padidinanti didelio skersmens garsinė ritė sukuria išskirtinį garsą, būdingą „Signature Series 3“ viršutinio rėmo garsiakalbiams.

VISIŠKAI SANDARŪS PERĖJIMO KOMPONENTAI

Visiškai sandarūs perėjimo komponentai suteikia visapusę apsaugą nuo atšiaurios laivo aplinkos. Tai pagerina dažninę charakteristiką perėjimo taške, todėl padidėja garso spektro jautrumas ir pasiekiamas naujas akustinių savybių lygis.

Išbandykite nepranokstamą spalvų spektrą, atitiksiantį garso skambesį.

AUKŠTOS KLASĖS CRGBW LED APŠVIETIMAS

Pirmieji jūriniai CRGBW (šaltos baltos, raudonos, žalios, mėlynos, šiltos baltos spalvų) paletės viršutinio rėmo garsiakalbiai nepranokstami savo spalvų spektru – nuo aukščiausios klasės pastelinių spalvų iki ryškių atspalvių, – papildančiu garso malonumą.

CRGBW APŠVIETIMO VALDYMAS

Kontroliuoti spalvą (rinkdamiesi statinę ar dinaminę), šviesumą, apšvietimo režimą ir greitį galite naudodamiesi pasirinktu MS-CRGBWRC belaidžiu nuotolinio valdymo pultu (parduodamu atskirai) arba „Garmin“ daugiafunkciu ekranu su integruotu „OneHelm™“ skaitmeniniu komutatoriumi (reikia apšvietimo partnerio siūlomo reguliatoriaus).

Kokybiškiausia sportinė estetika, tinkama jūsų kilvaterio banglenčių kateriui.

SPORTIŠKO STILIAUS BALTI VIRŠUTINIO RĖMO GARSIAKALBIAI

Balti sportiško stiliaus „Signature Series 3“ viršutinio rėmo garsiakalbiai yra 6,5, 7,7 ir 8,8 col. dydžio, juose pirmąsyk integruota CRGBW LED apšvietimo įranga.

SPORTIŠKO STILIAUS CHROMO SPALVOS VIRŠUTINIO RĖMO GARSIAKALBIAI

Chromuoti sportinio stiliaus „Signature Series 3“ viršutinio rėmo garsiakalbiai yra 6,5, 7,7 ir 8,8 col. dydžio, juose pirmąsyk integruota CRGBW LED apšvietimo įranga.

Nėra atsiliepimų