Garmin eTrex 32x nešiojama navigacija

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02257-01
209.00
užsakoma
eTrex 32x 010-02257-01
+

Garmin eTrex® 22x/32x - populiariausi nešiojami GPS navigatoriai su pagerinta ekrano raiška ir atminties praplėtimu

  • 2,2 colių ryškus, spalvotas, saulėje puikiai skaitomas ekranas;
  • Jau įdiegtas Europos TopoActive žemėlapis;
  • Didelio jautrumo GPS imtuvas su HotFix® ir GLONASS technologijos palaikymu;
  • 8 GB vidinė atmintis su galimybe ją praplėsti microSD™ kortele;
  • 32x turi 3 ašių magnetinį kompasą, barometra, aukštimatį
  • Galimybė keistis duomenimis, prijungti daviklius belaide technologija

eTrex® 2019 serija yra populiariųjų Garmin nešiojamo navigatorių eTrex® 20x ir 30x patobulintas variantas. Šiame modelyje padidinta vidinė atmintis, todėl galėsite įkelti didesnius žemėlapius. Naujieji eTrex® turi tą patį patogų valdymą, patikimumą kaip ir visa eTrex® navigatorių šeima. Šį navigatorių galima naudoti visose srityse - važiuojant keturračiu, dviračiu, plaukiant kateriu, važiuojant automobiliu ar net oro balionu. eTrex® maitinimui naudojami AA tipo elementai, jų užtenka daugiau nei parai darbo ir jie lengvai keičiami.

Parodys Jums kelią

2019 m. eTrex® serija turi pagerintą, 2,2 colių, spalvotą (65К spalvų) ekraną, kuris puikiai matomas ir saulėtą dieną. Lengvai valdomas ir vandeniui atsparus nešiojamas navigatorius patikimai ves Jus ir pačiomis blogiausiomis oro sąlygomis. Jis atsparus dulkėms, purvui, padidintai drėgmei ir vandeniu.

Naudokite visur

Garmin eTrex® turi didelį tvirtinimo aksesuarų pasirinkimą. Navigatorių galite tvirtinti ant keturračio, dviračio, kateryje, automobilyje ar net oro balione. Naudojant tvirtinimą automobiliui ir įkrovus Europos žemėlapį City Navigator® važiuojant ekrane matysite navigacinius nurodymus. Taip pat yra tvirtas laikiklis keturačiui ir motociklui. Kur tik sugalvosite naudoti naujuosius eTrex®, visuomet surasite tinkamą tvirtinimą ar navigacinį žemėlapį.

Naudokite kelionėse po visą pasaulį

eTrex® serijos navigatoriai pirmieji, kurie gali vienu metu priimti GPS ir GLONASS palydovų signalus vienu metu. Tokiu būdu navigacinis imtuvas maždaug 20% greičiau būna pasiruošęs naviguoti.

Žemėlapiai

microSD™ kortelės lizdas bei 8 Gb vidinė atmintis leidžia Jums naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis, jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® važinėti automobiliu keliais, taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (papildoma prenumerata), todėl Jūs galite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

Pozicijos skaičiavimas

Jautraus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka eTrex®  greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex® GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina greitesnį pozicijos aptikimą iki 20%.

Pramogaukite

Navigatoriai Garmin eTrex® palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

Planuokite savo kelionę

Nemokamos Garmin programos BaseCamp™ pagalba kompiuterio ekrane matysite navigatoriuje esančius žemėlapius, sukursite savo maršrutą, kelio taškus ir pėdsakus. Taip pat galėsite programos Garmin Adventures pagalba pasidalinti savo kelionės duomenimis su artimaisiais ar draugais. BaseCamp programa topografinius žemėlapius gali atvaizduoti 2D ir 3D režimu, kontūrines linijas ir aukščių profilius. Įsigijus BirdsEye prenumeratą galėsite įkelti neribotą kiekį palydovinių nuotraukų.

Papildomi davikliai maršruto sudarymui

eTrex® 32x turi 3 ašių kompasą su pakreipimo kompensavimu, kuris rodys kryptį net jeigu Jūs nejudate ir laikote navigatorių ne horizontalioje padėtyje. Taip pat šis nešiojamas navigatorius turi barometrinį aukštimatį, kuris rodys oro slėgio pokyčius ir rodo Jūsų vietos aukštį. eTrex® 32x ekrane galima matyti slėgio pokyčio grafikus laiko atžvilgiu oro pasikeitimams stebėti.

Belaidis apsikeitimas duomenimis

eTrex® 32x modelis gali keistis kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir slėptuvėmis su kitais suderinamais Garmin GPS navigatoriais. Tokiu būdu, Jūsų draugai taip pat galės pasinaudoti Jūsų mėgiamos kelionės maršrutu arba slėptuve - tiesiog spauskite "Send" (nusiųsti) norėdami perduoti duomenis į suderinamus prietaisus.

 

Modelis eTrex 22x eTrex 32x
Dydis 5.4 x 10.3 x 3.3 cm 5.4 x 10.3 x 3.3 cm
Ekrano dydis 3.5 x 4.4 cm; 2.2" diag (5.6 cm) 3.5 x 4.4 cm; 2.2" diag (5.6 cm)
Ekrano rezoliucija 240 x 320 pixels 240 x 320 pixels
Ekrano tipas 2.2" transflective, 65K color TFT 2.2" transflective, 65K color TFT
Svoris 141.7 g su baterijom 141.7 g su baterijom
Baterija 2 vnt. AA (nepridedamos) 2 vnt. AA (nepridedamos)
Baterijų veikimo laikas 25 valandos 25 valandos
Atsparumas vandeniui IPX7 IPX7
Atmintis 8 GB 8 GB
Aukšto tikslumo GPS imtuvas Taip Taip
Sąsaja USB USB
Įkelti žemėlapiai TopoActive East  TopoActive East 
Galimybė įsidiegti žemėlapius Taip Taip
Basemap Taip Taip
Galimybė įdėti atminties kortelę Taip (microSD™)  Taip (microSD™) 
Mėgstamų taškų 2000 2000
Maršrutų 200 200
Kelionės fiksavimas 10,000 taškų, 200 saugojamų 10,000 taškų, 200 saugojamų
Ploto skaičiavimas Taip Taip
Navigacija Taip (su žemėlapiais, kurie palaiko navigaciją) Taip (su žemėlapiais, kurie palaiko navigaciją)
Barometrinis aukštimatis Ne Taip
Kompasas Ne Taip (kompensuojamo pokrypio, 3 ašių)
Geocaching Taip Taip
Įvairių žemėlapių palaikymas Taip Taip
Žvejybos/medžioklės kalendorius Taip Taip
Saulės kilimo - nusileidimo kalendorius Taip Taip
Paveikslėlių peržiūra Taip Taip
Belaidis apsikeitimas duomenimis Ne Taip
Garmin Connect palaikymas Taip Taip

 

Modelis
eTrex 32x 010-02257-01
010-11734-00
Garmin eTrex apsauginis dėkliukas Suteikite savo Garmin eTrex 10/20/30 ir X serijos įrenginiams papildomos apsaugos su šiuo apsauginiu dėkliuku.
11.00
Sandėlyje
+
010-12897-01
Garmin karabino laikiklis Su šiuo karabininiu segtuku laikykite savo GPS įrenginį pasiekiamoje vietoje, kai keliaujate. Jūsų prietaisas patikimai pritvirtinamas prie laikiklio, kuris tvirtinamas prie diržo. Kai naudojamas su Garmin inReach® Mini 2 įrenginiu, reikalingas papildomas...
19.00
Sandėlyje
+
010-11023-00
Garmin ant dviračio / golfo vežimėlio tvirtinamas laikiklis Stebėkite savo fizinį pasirengimą su ant dviračio / golfo vežimėlio tvirtinamu laikikliu. Tiesiog pritvirtinkite savo įrenginį prie šio laikiklio ir važiuokite. Laikiklis yra su keturiais tvirtinimo dirželiais ir tinka tvirtinti...
11.00
Sandėlyje
+

Nėra atsiliepimų

Pirkėjai kartu įsigijo

LT-TOPO
Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis - tai detalus topografinis Lietuvos GPS žemėlapis, skirtas bekelių mėgėjams, dviratininkams, turistams, grybautojams, žvejams ir kitiems aktyvaus poilsio gamtoje mėgėjams Šis GPS žemėlapis paruoštas bendradarbiaujant su Nacionaline žemės tarnyba prie Žemės...
24.00
Sandėlyje
+