Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Edge 1030 Plus komplektas

Parašyti atsiliepimą
010-02424-11
699.99
617.00
Sutaupote: 82.99
užsakoma
Garmin Edge® 1030 Plus komplektas
+

video

TYRINĖKITE PASAULĮ IR ATRASKITE SAVO PAČIŲ RIBAS

Nesiliaukite minti naudodamiesi aukščiausios klasės GPS dviračio kompiuteriu. „„Edge® 1030 Plus““ yra paruoštas bet kokiam pasivažinėjimui – nuo kelionės nuošaliais žvyruotais takais iki įspūdingo pakilimo į kalną.

 

Treniruotes lauke ir patalpose sinchronizuokite tiesiai su savo „Edge“. Ši dalis lengviausia.

 

Būk mano treneris. „Edge“ siūlo dviračių trasas ir treniruotes pagal jūsų dabartinį treniravimosi krūvį.

 

Kad ir kaip toli važiuojate, „Edge“ parodys kelią atgal į pradžios tašką.

 

Daugiau galimybių palaikyti ryšį, įskaitant suderinamumą su „inReach®“.

 

Į šį ryšio sąsają turintį dviračio kompiuterį galėsite gauti tekstines žinutes ir jame naudotis mėgstamiausiomis dviračių programomis3.

 

Važiuokite toliau, kraukite rečiau. 24 val. veikianti baterija5.

Pasiekimų viršūnė.

DINAMINIS EFEKTYVUMO STEBĖJIMAS

Gaukite daugiau įžvalgų apie tai, kaip jūsų kūnas reaguoja į treniruotes. Stebėkite VO2 maksimumo, jėgų atgavimo laiką, treniravimosi krūvį, treniravimosi krūvio sutelktumą ir daugiau1.

TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ

Koks jūsų treniravimosi efektyvumas? Gaukite automatinį savo pastarųjų treniruočių istorijos įvertinimą ir rezultatų siekimo rodiklius, sužinokite, ar treniruojatės produktyviai, pasiekėte viršūnę arba persitempiate1.

AKLIMATIZACIJA PRIE KARŠČIO IR AUKŠČIO

Pasiruoškite bet kokiai aplinkai. Sužinokite, kaip jūsų kūnas prisitaiko prie įvairių aplinkų, tam naudodamiesi karščio ir aukščio aklimatizacijos funkcija1.

SUDERINAMUMAS SU SISTEMA „SHIMANO STEPS EBIKE“

Matykite specialų „eBike“ būklės ekraną ir duomenų laukus bei naudokitės sistemos būklės ir įspėjamųjų pranešimų pagalba. Važiuodami galėsite matyti net galios papildymo elektros varikliu lygį, pasirinktą pavarą, baterijos įkrovos lygį ir kitą informaciją.

DERA SU DI2

Šis serijos „Edge“ įrenginys dera su elektroninėmis pavarų perjungimo sistemomis „SHIMANO Di2“6, kurios dabar palaiko belaidį ryšį ir suteikia galimybę greitai atlikti sąranką bei rodyti arba įrašyti pavarų perjungimo duomenis su iki 12 pakopų pavarų sistemomis. Matykite priekinio ir užpakalinio pavarų mechanizmo duomenis, taip pat – kairiojo bei dešiniojo pavarų perjungiklių akumuliatorių būklę.

VAŽIAVIMO DVIRAČIU DINAMIKA

Naudokitės pažangia važiavimo dviračiu metrika1, padedančia suprasti, kaip jūsų pajėgumas kinta priklausomai nuo įvairių sąlygų, pavyzdžiui, padėties, dviračio konfigūracijos, važiavimo trukmės ir ne tik.

MTB DINAMIKA

Sekite įspūdingus kiekvieno važiavimo duomenis naudodamiesi nauja kalnų dviračių metrika, pvz., šuolių skaičiumi, šuolio atstumu ir buvimo ore laiku.

GRIT™ E FLOW™

Grit atitinka važiavimo sunkumą, tai matuojama pagal GPS, aukščio ir kitus duomenis. Flow atitinka tai, kaip sklandžiai leidžiatės trasa. Taip gaunate įvertį, kurį kitą kartą galėsite bandyti pagerinti.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“

Lengvai sužinokite likusį važiavimo įkalnėn atstumą ir statumą, mindami aukštyn maršrutu ar trasa. Tai padės pritaikyti pastangas ir pamatyti, kiek dar liko vargti.

ILGIAU VEIKIANTI BATERIJA

„Edge 1030 plus“ baterija gali veikti iki 24 val. vienu įkrovimu5, net intensyviai naudojant. Padvigubinkite šį laiką su atskirai įsigyjamu „Garmin Charge™“ papildomu akumuliatoriumi.

KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS

Treniruočių nuorodų funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia kasdienius pasiūlymus pagal tuometinį treniravimosi krūvį ir VO2 maksimumą1.

SINCHRONIZUOKITE TRENIRUOČIŲ PLANUS

Gaukite savo treniruočių lauke ir patalpoje planus iš programos „Garmin Connect™“ arba su „Edge“ sklandžiai sinchronizuokite duomenis iš kitų platformų, tokių kaip „TrainingPeaks®“ e „TrainerRoad“.

Atraskite ne vien maršrutus.

KONKRETAUS VAŽIAVIMO ŽEMĖLAPIS

Nesvarbu, ar važinėjate kalnuose, ar žvyro taku, ar keliu, matykite pagrindinę žemėlapio informaciją, priklausančią nuo jūsų kelionės tipo. Dviračiams tinkami maršrutai yra matomi geriau, todėl akimirksniu rasite tai, ko ieškote.

„GARMIN“ DVIRAČIŲ ŽEMĖLAPIS

Važiuokite naudodamiesi įkeltais žemėlapiais, aprėpiančiais dar daugiau, įskaitant MTB trasų visame pasaulyje duomenis iš „Trailforks“. Taip pat gaukite aukščio duomenis, sužinokite apie lankytinas vietas ir turėkite galimybę ieškoti adresų.

PROGRAMA TRAILFORKS

Importuokite suplanuotus maršrutus tiesiai į programą „Trailforks“, jau įdiegtą jūsų įrenginyje „„Edge® 1030 Plus“. Šiuose maršrutuose atsižvelgiama į tako sąlygas ir dviratininko gebėjimus, todėl laiką praleisite smagiau.

REŽIMAS „FORKSIGHT“

Kai naudojatės programa „Trailforks“, šiuo režimu automatiškai rodomi artėjantys tako išsišakojimai ir suteikiama daugiau konteksto – parodoma, kurioje takų tinklo vietoje tuo metu esate.

IŠSAMIOMIS NUORODOMIS

Nepaklyskite naudodamiesi išsamiomis nuorodomis ir įspėjimais, pranešančiais apie artėjančius posūkius.

ATGAL Į STARTĄ

„„Edge® 1030 Plus““ yra pakankamai išmanus, kad nuvestų jus maršrutu atgal ar kitu keliu į maršruto pradžią, jei tik nuklystumėte arba nuspręstumėte namo pasukti anksčiau.

MARŠRUTO SKAIČIAVIMAS

Būkite pasiruošę važiuoti greičiau. Mūsų maršrutai dabar apskaičiuojami greičiau ir sparčiau, todėl praleisite daugiau laiko važiuodami ir mažiau – laukdami.

„TRENDLINE™“ POPULIARŪS MARŠRUTAI

Naudodamasis milijonais kilometrų važiavimo duomenų, kuriuos įkėlė dviratininkai, „„Edge® 1030 Plus““ gali rasti geriausią maršrutą pasirinkdamas populiariausius kelius (ir takus).

KURKITE DAUGIAU TRASŲ

Kurkite trasas programoje „Garmin Connect“, kad visada turėtumėte vietų, į kurias galima nuvažiuoti. Jas planuoti galėsite ir kitose platformose, pvz., „Strava“ ir „Komoot“, iš kurių galėsite automatiškai sinchronizuoti su „Edge“.

MITYBOS IR HIDRATACIJOS ĮSPĖJIMAI

Gaukite įžvalgų, padėsiančių neišeikvoti visų jėgų, kad ir kiek kilometrų įveiksite. „„Edge® 1030 Plus““ informuos, kai ateis laikas atsigerti arba pavalgyti.

  

Į saugumą žvelkite rimtai.

SUDERINAMUMAS SU „VARIA™“

Susiekite „„Edge® 1030 Plus““ su „Varia“ užpakaliniu radaru ir žibintais, kad matytumėte ir būtumėte matomi geriau.

INCIDENTŲ APTIKIMAS

„Edge“ automatiškai išsiunčia jūsų buvimo vietos duomenis nustatytiems skubios pagalbos kontaktams, jei aptinka incidentą2. Įvykių aptikimas įjungtas pagal numatytąjį nustatymą tik kelių, žvyro, kasdienių kelionių į darbą, turo ir „eBike“ veiklos profiliuose.

DVIRAČIO SIGNALIZACIJA

PIN kodu apsaugota dviračio signalizacija informuos jus per išmanųjį telefoną3, jei dviratis pajudės jums užsukus nusipirkti vandens arba sustojus užkąsti.

GRUPINIAI PRANEŠIMAI

Palaikykite ryšį3 su kitais dviratininkų komandos nariais, jei atsiskyrėte nuo grupės.

„LIVETRACK“

Naudodamiesi „LiveTrack“ suteikite galimybę draugams ir šeimos nariams stebėti jūsų buvimo vietą realiuoju laiku3 ir net peržiūrėti visą suplanuotą maršrutą. Pasirūpinkite, kad artimieji tiksliai žinotų, kur važiuojate.

„GROUPTRACK“

Stebėkite kitus savo grupės dviratininkus net jei jų nebematote – ir leiskite jiems matyti jus3. „GroupTrack“ suteikia galimybę vienu metu stebėti iki 50 draugų. Tiesiog pažvelkite į ekraną ir pamatysite naujausią informaciją.

Palaikykite ryšį.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į „Edge“, susieję jį su suderinamu išmaniuoju telefonu.

„CONNECT IQ™“

Atsisiųskite pasirinktinių duomenų laukų ir raskite programų bei valdiklių mūsų parduotuvėje „Connect IQ Store“.

SINCHRONIZAVIMAS SU „GARMIN CONNECT“

„Garmin Connect“ programa yra klestinčios virtualios bendruomenės namai, kur žmonės gali bendrauti, rungtyniauti ir net dalytis savo pasiekimais socialiniuose tinkluose.

AUTOMATINĖ SĄRANKA

Pasiruoškite važiuoti per kelias akimirkas, užuot gaišę laiką nustatymams konfigūruoti. Gaukite iš anksto sudarytus pasirinktinius važiavimo profilius, pagrįstus ankstesnio jūsų „Edge“ įrenginio informacija, važiavimo tipais ir jutikliais.

VEIKIA SU DAUGIAU PROGRAMŲ

Vis daugiau jūsų pamėgtų treniruočių ir žemėlapių platformų veikia su „Edge“. Tad važiuokite taip, kaip norite, naudokitės „Strava“, „Komoot“, „TrainingPeaks“ ir daug kitų programų.

SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TRENERIU

Susiekite „„Edge® 1030 Plus““ su savo treniruokliu „Tacx®“, kad galėtumėte važiuoti, kada norite ir kur norite.

MARŠRUTO PERSKAIČIAVIMAS NUKRYPUS NUO KELIO

Jei norite, pristabdykite maršruto nuorodas ir pranešimus apie nukrypimą nuo kelio, jei nusprendėte susipažinti su apylinkėmis. Kai būsite pasirengę grįžti į trasą, „„Edge® 1030 Plus““ parodys jums kelią.

SUDERINAMUMAS SU „INREACH®“

Kad ir kur važiuotumėte, palaikyti ryšį galėsite susiję „Edge“ su „inReach®“ įrenginiu Skaitykite pranešimus ir atsakykite į juos, bendrinkite kelionės duomenis ir suaktyvinkite interaktyvius SOS signalus4 naudodamiesi „inReach“ prenumerata.

Bendra

FIZINIAI MATMENYS 58 x 114 x 19 mm
JUTIKLINIS EKRANAS
SPALVINIS EKRANAS
RODYMO DYDIS 3,5 col. (88,9 mm) įstrižainė
EKRANO SKIRIAMOJI GEBA 282 x 470 pikselių
SVORIS 124 g
BATERIJOS TIPAS Įkraunamoji ličio jonų
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS 24 val.
AKUMULIATORIAUS TAUPYMO REŽIMAS
PRALAIDUMO VANDENIUI SKALĖ IPX7
SUDERINAMAS SU VAŽIAVIMO GALIA („GARMIN CHARGE“ BATERIJŲ PAKETAS)

Žemėlapiai ir atmintis

GALIMYBĖ PRIDĖTI ŽEMĖLAPIŲ
PAGRINDINIS ŽEMĖLAPIS
SAUGYKLOS IR MAITINIMO PAJĖGUMAS 32 GB vidinės atminties
KELIO TAŠKAI / MĖGSTAMIAUSI / VIETOS 200
MARŠRUTAI 100 trasų
ISTORIJA Iki 200 val.

Jutikliai

GPS
GLONASS
GALILEO
BAROMETRINIS AUKŠTIMATIS
MAGNETOMETER
AKSELEROMETRAS
APLINKOS ŠVIESOS JUTIKLIS

Kasdienės išmaniosios funkcijos

RYŠIO GALIMYBĖS „Bluetooth®“, ANT+®
„CONNECT IQ“ (ATSISIUNČIAMI CIFERBLATAI, DUOMENŲ LAUKAI, VALDIKLIAI IR PROGRAMOS)
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
ATSILIEPIMAS Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA JO ATMETIMAS TEKSTINE ŽINUTE (TIK „ANDROID™“)
ORAI
VIRB® KAMEROS NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS
SUDERINAMUMAS SU IŠMANIUOJU TELEFONU „iPhone®“, „Android

Saugos ir stebėjimo funkcijos

LIVETRACK
GRUPUOTI „LIVETRACK“
PRANEŠIMAI KITIEMS DVIRATININKAMS
ĮVYKIŲ APTIKIMAS
PAGALBOS FUNKCIJA
FIND MY EDGE®
DVIRAČIO SIGNALIZACIJA
ORŲ ĮSPĖJIMAI
SUDERINAMAS SU „INREACH®“

Aktyvumo stebėjimo funkcijos

SUDEGINTOS KALORIJOS

Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos

PRITAIKOMAS EKRANAS (-AI)
AUTO PAUSE®
INTERVALINĖS TRENIRUOTĖS
IŠPLĖSTINĖS TRENIRUOTĖS
ATSISIŲSTI MOKYMO PLANAI
KASDIENIAI TRENIRUOČIŲ SIŪLYMAI
AUTO LAP®
„VO2 MAX“ (PALEISTI)
TRENIRUOTĖS BŪSENA (GALITE SUŽINOTI, AR TRENIRUOJATĖS VEIKSMINGAI, STEBĖDAMI SAVO TRENIRUOČIŲ ISTORIJĄ BEI KŪNO RENGYBOS LYGĮ)
TRENIRUOTĖS KRŪVIS (JŪSŲ VISAS TRENIRUOTĖS KRŪVIS PER PASTARĄSIAS 7 DIENAS, APSKAIČIUOTAS PAGAL APYTIKSLĮ EPOC)
APIBENDRINTAS TRENIRUOČIŲ KRŪVIS
TRENIRUOTĖS EFEKTAS (AEROBINĖS)
GRĄŽINIMO KONSULTANTAS
VIRTUALUSIS PARTNERIS
LENKTYNIAUTI PAGAL VEIKLĄ
SEGMENTAI
POPULIARŪS „TRENDLINE“ MARŠRUTAI
AUTOMATINIS SLINKIMAS
„PHYSIO TRUEUP“

Lauko pramogų funkcijos

„CLIMBPRO™“ KOPIMO PLANAVIMO PRIEMONĖ

Važiavimo dviračiu funkcijos

„GARMIN“ DVIRAČIŲ ŽEMĖLAPIS (DVIRATININKAMS SKIRTAS GATVIŲ ŽEMĖLAPIS SU MARŠRUTŲ KŪRIMO FUNKCIJA) taip (multi-region)
ĮSPĖJIMAI (KAI PASIEKSITE TIKSLUS, ĮSKAITANT LAIKĄ, ATSTUMĄ, ŠIRDIES DAŽNĮ AR KALORIJAS, BUS SUAKTYVINTAS SIGNALAS)
AIKŠTELĖS
MARŠRUTO ĮRENGINYJE KŪRIMO PRIEMONĖ
POPULARITY HEATMAP
SUDERINAMAS SU VAŽIAVIMO DVIRAČIU DINAMIKA
MTB DINAMIKA
INTEGRUOTI „TRAILFORKS“ PĖDSAKŲ DUOMENYS
SUDERINAMAS SU GALIOS MATUOKLIU
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ RADARU (Į GALĄ NUKREIPTU RADARU)
SUDERINAMAS SU „VARIA™“ ŽIBINTAIS

Prijungimas prie ryšio

„EDGE®“ NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS
„VARIA™“ NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS
„ANT+™“ ELEKTRONINIS PERJUNGIMAS
„SHIMANO DI2 SYNCHRO SHIFT“ INTEGRAVIMAS
IŠMANIOJO TRENIRUOKLIO VALDIKLIS
EXTENDED DISPLAY (ALLOWS A GARMIN WATCH TO SHARE DATA SCREENS ON EDGE®)

Pakuotės turinys

  • Garmin Edge® 1030 Plus
  • HRM-Dual
  • Pedalų mynimo dažnio jutiklis
  • Greičio jutiklis
  • Laikikliai (standartinis ir nukreiptas į priekį)
  • USB kabelis
  • Apsauginė virvelė
  • Vadovai

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios