Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Garmin Maitinimo Laikiklis Edge

Parašyti atsiliepimą
010-13150-00
129.00
užsakoma
+

ĮKROVIMAS SU KIEKVIENU VAŽIAVIMU

„Edge“ maitinimo laikiklis suteikia galimybę nuolat įkrauti suderinamą dviračių GPS kompiuterį „Edge“, kad galėtumėte užfiksuoti kiekvieną važiavimą elektriniu dviračiu nuo pradžios iki pabaigos.

Pamiršote įkrauti savo „Edge“? Pritvirtinkite laikiklį ir daugiau energijos nebepraraskite.

Nereikės aukoti ekrano šviesumo ar veikimo kokybės, kad sutaupytumėte akumuliatoriaus veikimo trukmės. Nauda akivaizdi.

Priglundantis ir išsikišantis pirmyn laikiklis prijungiamas prie jūsų elektrinio dviračio ir tvirtinamas prie vairo.

Raskite tinkamą sau. Šis laikiklis veikia su SHIMANO ir „Bosch“ elektriniais dviračiais, taip pat – su „Cannondale SmartSense“ dviračiais.

Nesiliaukite minti

ELEKTRINIŲ DVIRAČIŲ SUDERINAMUMAS

Naudodami papildomą kabelį (parduodamas atskirai), prijunkite „Maitinimo Laikiklis „Edge®““ prie suderinamų SHIMANO ir „Bosch“ sistemų. „Cannondale SmartSense“ savininkams įrenginys jungiamas tiesiai į priekinio žibinto išorinę jungtį. Prireikus, apsilankykite dviračių servise, ir ten jums padės viską sujungti.

ĮKRAUNA „EDGE“ ĮRENGINIUS

Sutelkite dėmesį į važiavimą ir nepraraskite galios su laikikliu, sukurtu ilgoms kelionėms.

JOKIŲ KOMPROMISŲ DĖL EKRANO

Kadangi laikiklis maitina jūsų „Edge“, galite mėgautis visomis dviračių kompiuterio funkcijomis per šviesų, lengvai įskaitomą ekraną.

SUKURTAS ILGAM

Svirties raktas užtikrina, kad jūsų „Maitinimo Laikiklis „Edge®““ liks vietoje ir bus prijungtas prie įrenginio „Edge“ visą važiavimo laiką.

Veikia su jūsų „eBike“.

„EDGE“ SUDERINAMUMAS

„Maitinimo Laikiklis „Edge®““ dera su serijų „Edge® Explore 2“, „Edge 1040“, „Edge 1030“, „Edge 830“ ir „Edge 530“ įrenginiais, kad galėtumėte važiuoti taip, kaip norite.

LAIKIKLIO SU MAITINIMU USB-A KABELIS

Važiuokite kaip niekad. Šis gaminys yra puikus priedas ištvermingiems, daugiadienių distancijų dviratininkams, kurie savo „Edge“ įrenginius įkrauna iš išorinių baterijų, esančių dviračio vairo ar rėmo krepšiuose.

Nėra atsiliepimų