Garmin Camper 1090

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
010-02425-15
699.00 
užsakoma
Camper 1090 LMT-D
+
CamperCamper 1090 LMT-D GamintojasGarmin
 
 

PASINERKITE Į ĮSPŪDŽIUS, O NE ŠŪSNĮ ŽEMĖLAPIŲ.

Leiskite „Camper 1090“ rodyti jums kelią, kad niekas netrukdytų mėgautis kelyje įgyjamais prisiminimais.

 

Nereikia prisimerkti ar įtempti regos. Aiškiai matykite viską dideliame 10 colių ekrane – horizontaliu arba vertikaliu režimu.

 

Automobiliai su turistinėmis priekabomis dažnai renkasi kitokius kelius, nei kelioniniai mikroautobusai. Todėl sukūrėme specialius maršrutus.

 

Kelio įspėjimai suteikia galimybę mėgautis netikėtais nuotykiais ir išvengti netikėtų staigių posūkių.

 

Padėsime jums rasti geriausias vietas sustoti apsižvalgyti arba apsistoti keletui naktų.

 

Integruota „Wi-Fi®“ sąsaja padės Europos žemėlapius atnaujinti lengvai.

 

Naudodami balso asistentą turėsite šturmaną, kuriam galėsite duoti komandas.

 

Sklandesnė kelionė prasideda čia.

DIDELIS NAVIGACIJOS ĮRENGINIO EKRANAS

Šis didelis 10 colių GPS navigacijos įrenginys siūlo ryškų ir raiškų jutiklinį ekraną nuo krašto iki krašto, padėsiantį lengvai matyti svarbią informaciją – horizontaliu arba vertikaliu režimu.

PRITAIKYTI KEMPERIŲ MARŠRUTAI

„Camper 1090“ įvertina jūsų transporto priemonės dydį ir svorį, tada randa geriausią maršrutą1. Be to, galite išsaugoti kelių automobilių ar priekabų profilius.

KELIO ĮSPĖJIMAI

Žinokite apie artėjančias stačias nuokalnes, staigius posūkius, svorio apribojimus ir ne tik – dar jų neprivažiavę. Išsami informacija apie aukštį padeda pasiruošti galimoms stačioms įkalnėms maršrute. 

STOVYKLAVIETĖS IR PASLAUGOS

Keliaukite paprasčiau naudodamiesi įkeltu gyvenamųjų autofurgonų stovyklaviečių katalogu iš ACSI™ ir „Campercontact™“ bei nemokamomis sustojimo vietomis iš „Trailer's PARK™“. Filtruokite stovyklavietes ir sustojimo vietas pagal norimus patogumus, pvz., elektros jungtis, dušus ir interneto prieigą. Taip pat pasieksite „iOverlander™“ turinį.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAPRASTAS KELIONIŲ PLANAVIMAS

Susiekite su programa „Garmin Drive™“ ir lengvai importuokite bei bendrinkite maršrutus ir GPX failus.  

Važiuokite sumaniau.

BALSO ASISTENTAS

Prireikia nurodymų? Tereikia pasakyti! „Camper 1090“ reaguoja į prašymus balsu, tada veda būtent ten, kur pageidaujate vykti.

ATNAUJINIMAS BELAIDŽIU RYŠIU

Integruotas „Wi-Fi“ ryšys suteikia galimybę lengvai atnaujinti žemėlapius ir programinę įrangą be kompiuterio. Apie naujinius praneša užuominos ekrane.

TIESIOGINĖ EISMO INFORMACIJA IR ORAI

Susiejus su programa „Garmin Drive™“, tiesioginė eismo informacija padeda išvengti spūsčių ir rasti apvažiavimus. Be to, matysite išsamią orų prognozę, dabartines sąlygas, radaro animaciją ir dar daugiau.

DEGALŲ KAINOS GYVAI

Sujunkite su programa „Garmin Drive™“ ir realiuoju laiku sužinokite naujausias2 degalų kainas savo maršrute.

SKAMBINIMAS NAUDOJANTIS LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA

Integruota „Bluetooth®“ belaidžio ryšio technologija suteikia galimybę sinchronizuoti suderinamą išmanųjį telefoną su „Camper 1090“ ir skambinti3 nepakeliant rankų nuo vairo.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Susieję su programa „Garmin Drive“ galėsite matyti tekstines žinutes ir kitus pranešimus iš telefono tiesiog navigacijos įrenginio ekrane.

Paruošta kiekvienai kelionei keliais.

„TRIPADVISOR®

Peržiūrėkite „TripAdvisor“ keliautojų nuomonę apie viešbučius, restoranus ir lankytinus objektus jūsų maršrute ar šalia kelionės tikslo.

ŽEMĖLAPIŲ APRĖPTIS

Į jūsų navigacijos įrenginio komplektą įeina žemėlapių naujiniai, jis pateikiamas su jau įkeltais Europos žemėlapiais. Be to, naudodamiesi „Garmin Express“ galėsite nemokamai atsisiųsti Šiaurės Amerikos, Pietų Amerikos, Australijos ir Naujosios Zelandijos, Pietų Afrikos, Vidurio Rytų ir Šiaurės Afrikos žemėlapius.

NORITE DAUGIAU?

Kamera „Garmin Dash Cam™“ (parduodama atskirai) bus jūsų patikimas liudininkas, automatiškai įrašantis ir išsaugantis vaizdą kelionės metu. Be to, tam tikros prietaisų skydo kameros gali nuolat gauti energiją prijungus jas prie USB prievado šio kemperių palydovinės navigacijos įrenginio nugarėlėje. Raskite tinkamą įrenginį savo kelionėms.

RASKITE VIETOVES PAGAL PAVADINIMĄ

Į jūsų navigacijos įrenginį įkelti „Foursquare®“ duomenys padės lengvai rasti naujų parduotuvių, restoranų ir milijonus kitų populiarių vietų.

VEIKIA SU UŽPAKALINIO VAIZDO KAMEROMIS

Susiekite „Camper 1090“ su mūsų belaidėmis galinio vaizdo kameromis BC™  (parduodamomis atskirai) arba suderinamomis laidinėmis trečiųjų šalių kameromis, kad matytumėte, kas yra už jūsų.

 

 

NAVIGACIJOS ŽEMĖLAPIAI IR ATMINTIS
Žemėlapis
Yra
Nemokamų žemėlapių atnaujinimai
Yra
Raskite panašių

Nėra atsiliepimų