LIZARD.LT - svarbi informacija

Minn Kota TERROVA 55/IPLINK BT no foot pedal

2.150.00 
Sandėlyje
+

Minn Kota TERROVA 55/IPLINK BT no foot pedal, 1358806 - prekės aprašymas

Minn Kota Terrova i-Pilot Link 55 lbs elektrinis variklis su 137 cm - 54'' ilgio reguliuojama koja

Terrova variklis su i-Pilot Link GPS  galimybėmis ir išmaniuoju nuotoliniu pulteliu, liečiamu ekranu.

Šis modelis yra - Minn Kota Terrova 55Lbs (12V) galingumo, i-Pilot Link su 54'' ilgio koja (137cm), be kojinio pulto, gamintojo identifikacinis numeris Minn Kota 1358806.

Tai vienas populiariausių Minn Kota variklių tarp profesionalių žvejų - Minn Kota Terrova su i-Pilot Link funkcija. Tai kuo jie skiriasi nuo įprasto Minn Kota Terrova variklio su i-Pilot sistema?

Minn Kota Terrova su i-Pilot Link variklių ypatybės:

  • Minn Kota Terrova i-Pilot Link elektriniai varikliai komunikuoja su Humminbird echolotais.
  • Elektriniai varikliai Minn Kota Terrova su i-Pilot Link turi nuotolinį pultelį su spalvotu liečiamu ekranu, paprastesnis ir patogesnis valdymas.
  • Minn Kota Terrova varikliai gali būti komplektuojami su kojiniu valdymu - pultu, pasirinktinai su i-Pilot funkcija arba visuose Terrova modeliuose su i-Pilot Link funkcija.
  • Visuose Minn Kota Terrova modeliuose rasite "Lift assist" pagalbą. Tai žymiai palengvina variklio iškėlimą iš vandens, bei nuleidimą atgal. Minn Kota Terrova i-Pilot Link variklį iš vandens iškelsite vos dviejų pirštų pagalba (video žemiau).

i-Pilot Link GPS sistema turi viską kaip ir Minn Kota varikliai su i-Pilot sistema, taip pat papildomai gali komunikuoti su Humminbird echolotais. Su Minn Kota i-Pilot Link turėsite keletu daugiau funkcijų, daugiau atminties norint išsaugoti Spot-Lock taškus, taip pat galėsite įrašyti daugiau savo maršrutų. Ir žinoma savo Minn Kota elektrinį variklį galėsite valdyti tiesiog echolotu.

Papildomi Minn Kota i-Pilot Link privalumai:

  • Daugiau atminties įrašomiems taškams, keliams ar maršruto tikslams.
  • Galimybė grįžti į bet kurį kelio tašką.
  • Galimybė plaukti pagal gylio linijas batimetriniuose žemėlapiuose.
  • Galimybė pakeisti norimą gylio liniją bet kuriuo metu.
  • Galimybė plaukti ratu aplink norimas savo vietas.
  • Liečiamas LCD ekranas su itin patogiu nesudėtingu valdymu, ne tik valdykite, bet ir matykite esamus nustatymus.

MINN KOTA VARIKLIS KOMUNIKUOJA SU ECHOLOTU.

Viena tobuliausių ir patikimiausių GPS inkaravimo funkcija.  Atnaujinta taško fiksavimo funkcija. Žymiai tikslesnė, itin mažas nukrypimas lyginant su senesniais ar konkurentų modeliais. Atnaujintas inkaravimo funkcijos įrenginys ir jo programinė versija.

Video apie Minn Kota i-Pilot LINK galimybes.

Minn Kota Terrova i-Pilot Link variklyje rasite ir autopiloto funkciją. Nesvarbu ar jūs plaukiate prieš bangas, prieš vėją ar jūsų valtį veikia šoninis vėjas, vandens srovės įvairiomis kryptimis, įjungus autopilotą Terrova variklis jus nuplukdys būtent į tą tašką, kurį pasirinkote.

Kiekvienas Terrova variklis turi rankinį pakėlimo – nuleidimo į vandenį mechanizmą. Lift assist (Power assist) sistema leidžia Terrova variklius patogiai ir greitai nuleisti į vandenį ar iš jo iškelti vos dviejų pirštų pagalba.

Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį realiu laiku galėsite matyti paspaudę mygtuką.

Minn Kota Maximizer funkcija – naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais varikliais. Tegul žvejyboje nelieka minčių apie baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo lygį, Maximizer funkcija pasirūpins, kad žvejyboje praleistumėte tiek laiko, kiek jūs patys to norite. Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį galėsite matyti savo i-Pilot pultelyje.

Minn Kota Wedge 2 sraigtas ir jo savybės tikrai išskirtinės. Sraigtas ir jo forma sukurti tokie, kad žolės neapsisuktų aplink sraigtą. Ypatingai tausojama baterija – kadangi variklis nebūna papildomai apkrautas žolėmis, nereikia papildomos energijos norint nukirsti ar atsukti prikibusias žoles.

Minn Kota elektriniai varikliai pasižymi itin tvirta savo konstrukcija, variklio koja pagaminta iš specialaus kompozito, todėl Minn Kota savo variklio kojai suteikia neribotą garantiją. Tylūs – Minn Kota elektriniai valčių varikliai yra tyliausiai veikiantys ir mažiausią vibraciją skleidžiantys varikliai.

 

Bendra informacija
Pavadinimas, modelis Minn Kota Terrova i-Pilot Link
Galia (lbs) 55
Įtampa (V) 12
Kojos ilgis (cm) 137 (54'')
i-Pilot arba i-Pilot Link i-Pilot Link
Kojinis pultas nėra
Garantija (mėn) 24

Nėra atsiliepimų