LIZARD.LT - svarbi informacija

Vaizdo registratorius Neoline X-COP 9300s

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
X-COP-9300s
429.00 
užsakoma
+

Vaizdo registratorius Neoline X-COP 9300s, X-COP-9300s - prekės aprašymas

Neoline X-COP 9300s - Tai Hibridinis prietaisas Video registratorius su GPS duomenų baze ir radarų detektoriumi. Pasižymi unikaliu Z filtru kuris sumažiną klaidingų signalų kiekį (melagingų pranešimų). Atpažįsta ir eleminuoja daug klaidingų signalų kaip automobilių blind zone, detektoriai, distronikai, parktronikai ir pan. Esminis šios technologijos skirtumas, lyginant su panašiomis sistemomis yra tai, kad Z-signature filtras neblokuoja tikrų policijos radijo ir lazerių principu dirbančių radarų. Itin jautrus EXD Plus modulis, tai vidinis modulis, kuris leidžia aptikti radarus iš maksimalaus atstumo K, Ka, MR, GT diapazonuose, aptinka ir radarus „šaudančius į nugarą“.

 • IPS ekranas 2 colių
 • Matymo kampas: 135° - 6 stiklo lęšiai
 • Ambarella procesorius, SONY matrica
 • Vaizdo raiška: Full HD 1920х1080 (30 k/s )
 • Tolimųjų nuotolių ultragarsinis EXD Plus modulis (K ir Ka diapazone)
 • Multa Radar CD, CT ir CD judesio aptikimas (M diapazone)
 • Daugelio dažnių diapazono (K, M, Ka, Laser, Strelka) signalų aptikimas
 • Vaizdo registratorius tvirtinasi 3m laikikliu kuris turi aktyvią maitinimo jungtį "Smart click +"
 • Realistiškas ir aiškus vaizdo įrašas su maksimaliu detalumu dienos ir nakties metu
 • Greitasis meniu pagrindiniame ekrane
 • Prietaisas palaiko Micro SD atminties korteles iki 128 GB, 10 klasės
 • APTIKIMAS bei ĮSPĖJIMAS apie vidutinio greičio matavimo ruožus

TRIKOJAI - tai lazeriniu principu dirbantis greičio matuoklis, naujieji policijos trikojai yra PoliScan FM1 ir priešingai nuo senųjų lazerinių greičio matuoklių (rankinių), šie dirba LIDAR principu. Paprastai sakant tai lazerinis skeneris kuris darbą atlieka įprastai 10-50 metų atstumu.

IŠSKIRTINĖ DIENOS IR NAKTIES FILMAVIMO KOKYBĖ
Galingas Ambarella procesorius, multi-lęšinė stiklinė optika ir Sony matrica užtikrina aukštos kokybės vaizdo įrašus. Platus 135 laipsnių matymo kampas leidžia vaizdo įraše matyti 4 eismo juostas bei kelkraščius. Automatinis naktinis režimas padeda matyti visas detales tamsiose kelio zonose. Šis režimas aktyvuojamas remiantis laiko nustatymais meniu.

UNIKALUS EXD PLUS MODULIS
Įrenginys turi integruotą jautrų modulį EXD Plus, kuris užtikrina maksimalų atstumą aptinkant policijos radarus K, Ka ir M bangų ruožuose. Šis detektorius ypač efektyvus Turbo režimu, nes praneša apie mažos galios radarus nukreiptus į automobilio galą, tokius kaip Gatso, Multanova 6F, Multa Radar ir pan. Turbo režimas automatiškai įsijungs kai bus pasiektas tam tikras greitis.

MULTIRADARO (MULTA RADAR CD/CT) APTIKIMAS
Neoline X-COP 9300s - tai pirmasis pasaulyje hibridinis įrenginys, kuris aptinka Multa Radar CD ir CT. Šie radarai plačiai naudojami Europoje. Jie turi unikalią signalo struktūrą, reikalaujančią specialios platformos jų aptikimui. Vartotojo patogumui įrenginys aptinka Multiradarą specialia M banga, kad vartotojas būtų informuotas kuo tiksliau koks radaras naudojamas.

RADARŲ MODULIO IŠJUNGIMAS
Kuriant Neoline X-COP 9300s, mes atsižvelgėme į skirtingų šalių teisės aktus dėl radarų detektorių naudojimo. Todėl radaro modulis gali bti lengvai išjungtas paprastu rankos judesiu, tuomet įrenginys tęs veikimą kaip GPS informavimo priemonė. Papildomai šis prietaisas turi labai efektyvią apsaugą nuo Spectre 4 ir Spectre Elite Radarų detektorių detektorių (RDD) prietaisų arba kitaip vadinamų skanerių, plačiai naudojamų Europoje.

Z FILTRAS
Tam, kad pašalinti melagingus pranešimus, ypač sukeliamus kitų automobilių aklos zonos daviklių, Neoline's įdiegė Z filtrą. Skirtingai nuo panašių filtrų technologijos, šioje nėra tuo pačiu blokuojami tikri pranešimai apie tikrus policijos radarus.

TARPTAUTINĖ GPS DUOMENŲ BAZĖ
Neoline įrenginiai turi integruotą stacionarių radarų duomenų bazę, kuri apima daugiau nei 100000 radarų visame pasaulyje (Europa, JAV, Izraelis, Vidurio rytai, Turkija, Australija ir t.t.). Duomenų bazė reguliariai naujinama gamintojo puslapyje neoline.com. Hibridas turi integruotus GPS ir GLONASS modulius greitesniam ir tikslesniam vietos nustatymui.

EISMO SRAUTŲ KAMEROS
Neoline X-COP 9300s praneša apie visas eismo srautų kameras ir iš anksto perspėja apie šiuos kontrolės tipus:

 • Važiuojant viešojo transporto juosta
 • Radarus fiksuojančius iš galo
 • Važiavimas vingiuotu keliu
 • Važiuojant per sankryžas/ šviesoforus
 • Važiuojant ant pėsčiųjų perėjų

VALDYMAS RANKOS MOSTU
Norėdami išjungti garsinius pranešimus, paliekant radarų modulį veikti tiesiog palaikykite ranką prieš hibrido ekraną. Motion Control technologija reaguoja į gestus ir vėl įjungs garsą praėjus 6 sekundėms po to kai pasibaigs pranešimas.

DAŽNIO PASIRINKIMAS
Hibrido meniu yra dažnio pasirinkimo funkcija. Priklausomai nuo šalies, kurioje hibridu naudositės, jis pakeis nustatymus skirtingais dažnių ruožais ir efektyviau filtruos melagingus pranešimus. Prityrusiems vartotojams galimas detalus hibrido pritaikymas, pridedant ir išjungiant kai kuriuos dažnius naudojant sąrankos failą.

NAUJAS X-COP REŽIMAS
Naujas X-COP režimas glaudžiai susijęs su automatiniu dažnių diapazonų perjungimu, jautrumo režimais ir melagingų pranešimų filtrais, priklausomai nuo automobilio greičio.

IŠMANUS TRIP TRACK KAMERŲ APDOROJIMAS
Unikali Neoline X-COP 9300s savybė tai išmanus Trip Track kamerų apdorojimas.
Hibride instaliuotas algoritmas informuoja kai išvažiuojate iš stebimos zonos, praneša apie greičio viršijimą, teisingai apdoroja kitus GPS taškus stebimoje zonoje ir pan.

К BANGOS NUSTATYMAI
Patyrę vartotojai gali reguliuoti K bangos nustatymus priklausomai nuo žinojimo kokiuose dažniuose dirba pareigūnai naudojamam regione.
Plati – dažnis nuo 23.900 iki 24.250 GHz – standartinis nustatymas aptikti visus policijos radarus K bangoje.
Siaura – dažnis nuo 24.050 iki 24.195 GHz – sumažinti melagingų pranešimų kiekį.
Super siaura – dažnis nuo 24.050 iki 24.125 GHz – melagingų pranešimų kiekį sumažinti iki minimumo.

K BANGOS IŠJUNGIMAS MIESTO REŽIME
Vartotojas gali išjungti K bangą miesto režime. Tai aktualu važiuojant dideliuose miestuose kur nėra mobilių radarų sistemų, bet yra daug melagingų pranešimų. Išjungus K bangą miesto režime Jūs gausite informaciją tik iš GPS duomenų bazės. Nepamirškite persijungti į greitkelio arba turbo režimą kai išvažiuosite iš miesto.

PRANEŠIMAI BALSU APIE 45 POLICIJOS RADARŲ TIPUS
Neoline X-COP 9300s praneš apie policijos radarų tipą, leidžiamą greitį šiai atkarpai, suteiks informaciją apie atstumą iki radaro ir vidutinį greitį, kur jis yra matuojamas.
Duomenų bazė apima 45 skirtingus radarų tipus. Kiekvienas naujas radaras nedelsiant pridedamas duomenų  bazėje ir bus rodomas atsinaujinus duomenų bazę įrenginyje.

TYLIOS IR PAVOJINGOS ZONOS
Jūs galite pridėti specialias zonas hibrido duomenų bazėje. Tyli zona - tai zona su dideliu skaičiumi melagingų pranešimų. Tokios zonos dažnai būna prie degalinių ir parduotuvių su automatinėmis durimis.
Pavojinga zona - tai zona kur yra policijos radarai ir yra dar nepažymėta duomenų bazėje, labai apkraunamos sankryžos, greičio kalneliai ar pan.
Pažymėjus šias vietas kitą kartą hibridas nedelsiant jus informuos. Šių zonų spindulys gali būti nustatomas prietaiso meniu.

GREIČIU PAGRINDŽIAMI PRANEŠIMAI
GPS be garsinio pranešimo -kai automobilio greitis bus mažesnis nei leidžiamas greitis, su šiuo parametru pranešimai garsais ir balsu nebus paleidžiami.
RD be garsinio pranešimo – jei įjungus šį parametrą automobilio greitis bus mažesnis nei leidžiamas greitis, pranešimai iš radio modulio nebus pranešami.

SPECIFINIŲ GPS TAŠKŲ ĮJUNGIMAS IR IŠJUNGIMAS
Nustatymų lankstumas leidžia įjuntgti arba išjungti specifinius GPS taškus, tokius kaip eismo kontrolės postus, Trip Track sistemos kameras, standartinius Strelka radarus, neveikiančius radarus ir pan.

MAKSIMALUS GREITIS
Ši funkcija padeda neviršyti Jūsų nustatyto greičio limito. Jūs nustatote greičio ribojimą ir kai jį viršijate, gaunate audio perspėjimą apie greičio viršijimą. Ši fukcija nesusijusi su GPS baze ir veikia be policijos radarų aptikimo.

GPS PRANEŠIMŲ ATSTUMAS
Įspėjimo pranešimų atstumas iki radarų, esančių GPS duomenų bazėje gali būti nustatytas pagal Jūsų pageidavimus: 1) Remiantis duomenų bazės verte - gamintojas priskiria tinkamą vertę metrais kiekvienai kamerai, esančiai GPS duomenų bazėje, kuri yra atsakinga už perspėjimą. 2) Pagal šią nustatytą vertę kiekvienai kamerai GPS bazėje bus priskirta vertė - 300-900m 3) Atsižvelgiant į automobilio greitį - kuo didesniu greičiu važiuojate, tuo didesnis pranešimo atstumas apie radarą.

IPS EKRANAS IR LENGVAS LIETIMUI JAUTRUS VALDYMAS
Neoline X-COP 9300s turi naują ryškų IPS ekraną, kuris puikiai įskaitomas žiūrint bet kuriuo kampu.
EASY TOUCH sąsaja užtikrina galimybę matyti ir tvarkyti vaizdo įrašus. Aptikimo režime vartotojas gauna pilną informaciją apie:

 • policijos radaro tipą
 • eismo kontrolės tipą
 • atstumą iki GPS taško
 • vidutinį greitį
 • greičio ribojimą
 • įeinančio signalo tipą
 • signalo stiprumą
 • speed esamą transporto priemonės greitį
 • esamą laiką
 • pavojingą bei tylią zoną

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS
Hibrido tvirtinimas priekinio stiklo viršuje paverčia jį beveik nepastebimu iš lauko. Kartu su tuo maitinimo laidas jungiamas tiesiai į kompaktišką laikiklį su kontaktais. Tai lemia patoguma nuimant įrenginį bei galimybę išvengti bet kokių virbracijų važiuojant nelygiu keliu.

PARKINGO REŽIMAS
Neoline X-COP 9300s gali automatiškai persijungti į parkingo režimą kai išjungiate degimą. Ši funkcija reikalauja aktyvaus cigarečių pridegėjo lizdo arba specialaus laido ir tiesioginio pajungimo prie automobilio elektros šaltinio.

DEMO REŽIMAS
Vartotojo patogumui demo režimas parodo hibrido funkcijas (garso ir balso pranešimus, indikacijas ekrane).
Įrenginys išeis iš demo režimo kai visi perspėjimai ir indikacijų ciklas bus parodytas.

PAGAMINTA KORĖJOJE
Neoline X-COP 9300s yra pirmaujančių Korėjos automobilinės elektronikos ekspertų gaminys, siekiant pagerinti vairuotojo saugumą.
Neoline X-COP 9300s yra puiki Korėjos kokybės ir patikimumo kombinacija.

Savybės

 • Sensorius: Sony
 • Ekranas: 2 colių IPS
 • Rezoliucija: Full HD 1920*1080 (30 fps)
 • Matymo kampas: 135°, 6 stikliniai lęšiai
 • Ilgos distancijos ypač jautrus EXD Plus modulis (К ir Ка banga)
 • Multa Radar CD, CT and CD judantis aptikimas (М band)
 • Platus kitų dažnių aptikimas (К, М, Ка, Laser, Strelka)
 • Dažnių pasirinkimo galimybė priklausomai nuo hibrido naudojimo regiono (Europe, World, USA, Israel, CIS, PRO1, PRO2)
 • Z filtras
 • Ка filtras
 • К bangos pritaikymas: plati, siaura, labai siaura
 • Beveik viso pasaulio policijos radarų GPS duomenų bazė: Europa, JAV, Izraelis, CIS regionas, Turkija, Vidurinieji rytai, Australija. (Pilną šalių sąrašą rasite neoline.com)
 • Eismo kontrolės kamerų pranešimai (autobuso juosta, radarai fiksuojantys ir galo, sankryža, šviesoforas, pėsčiųjų  perėja ir pan.)
 • Išmanūs pranešimai apie Trip Track kameras
 • Ekrane rodomas esamas atstumas iki radaro, greitis, greičio limitas, vidutinis greitis, signalo stiprumas, radaro tipas ir pan.
 • Režimai: Miesto, greitkelio, turbo, Х-СОР
 • AUTOTURBO – automatinis TURBO režimo aktyvavimas
 • K bangos išjungimas miesto režime
 • GPS arba RD modulio prioritetas
 • Greičio nustatymas iki kurio GPS ir radio modulis nepraneš apie esančius radarus
 • Maksimalus greitis
 • Greičio ribojimas
 • Galimybė pridėti tylią arba pavojingą zoną
 • Galimybė pritaikyti tylios ir pavojingos zonos diapazoną
 • Specifinių GPS taškų įjungimas/ išjungimas
 • Balso pranešimai apie 45 policijos radarų tipus
 • Garso/ šviesumo nustatymai
 • Automatinis nutildymas
 • Matų sistema: km / h arba mph
 • Aptikimo atstumas: iki 2,5 km
 • Apsauga nuo skanerių Spectre 4 / Spectre Elite
 • Automatinio apšvietimo ekranas
 • Garsiniai perspėjimai
 • Garso nustatymų pritaikymas (9 lygiai)
 • Garso įrašymas transporto priemonės viduje
 • Baterijų krovimo indikatorius
 • Reguliuojamas ryškumas, kontrastas, ekspozicija ir vaizdo kokybė
 • 3 įrašymo režimai (standartinis, įvykio, parkingo)
 • Ciklinis įrašymas
 • Įrenginio video nustatymai: paleisti įrašą / užrakinti / atsukti ir kopijuoti
 • G sensoriaus ir judesio daviklio pritaikymas
 • Parkingo režimas
 • Balso perspėjimai apie palydovus
 • Tikslaus laiko sinchronizacija pagal GPS
 • Greičio, laiko, ir datos informacija "ant" vaizdo įrašo2 ekrano užsklandos tipai: "spidometras" and "tamsus"
 • Automatinis naktinis įrašymo režima
 • Automobilio akumuliatoriaus apsauga: hibridas išsijungia kai akumuliatoriaus voltažas nukrenta mažiau nei nustatyta reikšmė
 • Balso pranešimai rusų, anglų, lietuvių kalbomis
 • Atminties kortelės formatavimas
 • Programinės įrangos versija rodoma ekrane
 • Baterija (220мА, 5C, 3.7В)
 • Vaizdo formatas: MP4
 • Kadravimo greitis: 30 fps
 • Įrašo laikas: 1-5 min
 • Įvyko įrašo laikas: 10 sekundžių prieš įvykį, ~ 50 secondžių po įvykio
 • 2 atminties kortelių lizdai: MicroSD (SDHC: 2 GB ~ 32 GB, SDXC: 128 GB), class 10
 • G- sensorius
 • Judesio sensorius
 • DEMO režimas

Komplektacija

 • Neoline X-COP 9300s
 • Smart Click Plus tvirtinimas su aktyviu krovimu ir 3M dviguba lipnia juosta
 • Maitinimo laidas į cigarečių pridegėjo lizdą
 • Tiesioginio pajungimo maitinimo laidas Neoline Fuse Cord 3 pin
 • Dėkliukas
 • Tvirtinimo detalės laidams
 • Papildomi 3M lipdukai
 • Įrankis 3M dvipusės lipnios juostos nuėmimui

Techniniai duomenys

 • Įėjimo galia: DC 12v ~ 24v
 • Galios naudojimas: 400мA ~ 500мA
 • Išmatavimai (mm): 94 (ilgis) * 73 (plotis) * 46 (aukštis)
 • Darbinė temperatūra: -10°C ~ 60°C

Nėra atsiliepimų