Vaizdo registratorius Neoline X-COP 8700s

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
X-COP-8700s
299.00 
užsakoma
+

Neoline X-COP 8700s yra aukščiausios klasės GPS informatorius ir radarų detektorius. 8700s sugeba išmatuoti greitį iki 60 km / val.h, 100 km / val.h, 100-150 km / val.h, 100-200 km / val. h ir laiką, per kurį buvo įveikta 1/4 mylios a. Neoline X-COP 8700s turi integruotą GPS radarų duomenų bazę, kuri informuoja apie būsimus greičio radarus, taip pat aptinka nestacionariusšiojamus policijos radarus ir slaptus policijos automobilius. 8700s sugeba aptikti visus radarus K bangajuostoje (Europa, JAV, NVS ir kt.), Ka banga juostoje (Europa, Izraelis, JAV) ir specialioje M bangajuostoje (Europa). Šias bangas juostas naudoja tokie radarai kaip Multanova 6F, Multa Radar ir kiti.

Specifikacija:

 • M-Banga: MultaRadar CD / CT aptikimas
 • Eismo kamerų ir greičio matavimo kamerų aptikimas: autobusų juosta, keliai, pėsčiųjų perėja, sankryža, kamera «nukreipta iš galo»
 • Palydovinis ryšys: GPS / GLONASS moduliai
 • Bangų pasirinkimas: dažnio nustatymai pagal regioną
 • Ekranas: išsami informacija RD ir GPS nustatymo metu
 • LED apšvietimas: įvairūs LED apšvietimo režimai GPS ir RD nustatymo metu
 • Montavimo galimybės: standartinis montavimas ant priekinio stiklo; apverstas "aukštyn kojomis" montuojamas prie galinio vaizdo veidrodžio
 • Kalbos: anglų, ispanų, vokiečių, lietuvių
 • Jutikliai: G jutiklis, judesio jutiklis
 • Atnaujinimas: „Micro USB OTG“ funkcija, skirta sparčiam programinės įrangos ir GPS duomenų bazės atnaujinimui
 • Išplėstinis rinkinys: apsauginis lynas, prisiurbtukas ir 3M laikiklis, laikymo dėžutė
JUDESIO KONTROLĖ

Motion Control technologija leidžia vartotojui išjungti garso ir balso perspėjimus vienu rankos mostu. Tiesiog laikykite ranką priešais GPS informatoriaus ekraną ir aliarmo garsas bus išjungtas.

SKYDELIS

Naudodamas GPS informatorių saulėtu oru, vartotojas gali prijungti specialų apsaugos nuo akinimo skydelį įrenginio viršuje, kuris yra komplekte.

NEMOKAMAS FIRMOS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS IR GPS BAZĖS ATNAUJINIMAS

Atsisiųskite programinę-aparatinę įrangą ir duomenų bazę iš svetainės www.neoline.com, nukopijuokite į „Flash“ kortelę ir su specialiu adapteriu (pridedama) prijunkite prie X-COP 8700s pagrindo, o programinė aparatinė įranga bus automatiškai atnaujinta. Naujus atnaujinimus bus galima rasti www.neoline.com.

 
OLED 6 SPALVŲ DESPLĖJUS

Naujasis GPS informatorius turi ryškų daugiaspalvį OLED ekraną, kuris puikiai įskaitomas bet kokiu matomumo kampu. Vartotojas gali pasirinkti 6 spalvų variantus: baltą, mėlyną, mėlyną, žalią, raudoną, geltoną. Atskirai galite nustatyti diodų juostos spalvą, esančią po GPS informatoriaus valdymo mygtukais. Be to, įrenginyje yra ryškumo jutiklis, kuris automatiškai sureguliuoja ekrano ryškumą pagal apšvietimą.

 
PAVOJAUS ZONA IR TYLOS ZONA

Vos vienu paspaudimu vartotojas gali pridėti pavojaus zoną į įrenginio atmintį. Tai sritis, kuriai reikia vairuotojo dėmesio, pavyzdžiui, gulinčios policijos serija, mokykla, judri sankryža, mobili pasala ir kt. Be to, naudodamas tik vieną klavišą, vartotojas gali pridėti tylos zoną, kad blokuotų nuolatinį melagingą signalą. GPS informatoriaus meniu galite nustatyti kiekvienos zonos įėjimo spindulį.

 
PAGAMINTA KORĖJOJE

Neoline X-COP 8700s sukūrė pirmaujantys Korėjos inžinieriai automobilių elektronikos srityje. Neoline X-COP 8700s yra puikus Korėjos kokybės ir patikimumo derinys.

 
LED APŠVIETIMO REŽIMAI

Naudojant funkciją „LEDŠviesos apšvietimo režimai“, diodų juostoje galima reguliuotiparodyti gaunamo signalo stiprumą arba įspėjimą apie artėjimą prie GPS taško.

 
DAUGIAKALBYSTĖ

Daugiakalbė Neoline X-COP 8700s sistema  teikia daugybę kalbų. Šiuo metu yra anglų, ispanų, vokiečių, lietuvių, rusų, čekų. Kalbos paketas bus nuolat atnaujinamas su naujos kalbos meniu.

 

IŠPLĖSTA KOMPLEKTACIJA 

Neoline X-COP 8700s yra šie priedai:
– GPS informatorius Neoline X-COP 8700
– Laikiklis su įsiurbimo taurėmis Pritvirtinkite prie priekinio stiklo ant siurbimo puodelių?
– 3M lipni juosta tvirtinimui prie priekinio stiklo
– Magnetinis tvirtinimas priekiniame skydelyje
– Maitinimo laidas prie automobilio lizdo su įjungimo / išjungimo mygtuku (DC12V ~ 24V)
– USB OTG kabelis
– Įrenginio saugojimo dėklas
– Apsauga nuo akinimo

MONTAVIMAS AUTOMOBILYJE

Vartotojas gali sumontuoti įrenginį keliais būdais:
1) Standartinis montavimas prie priekinio stiklo pagrindo ant laikiklio su įsiurbimo taurėmis arba 3M lipnia juosta
2) Montavimas ant laikiklio su įsiurbimo taurėmis siurbiamųjų puodelių arba 3M lipnios juostos, apversta, po galiniu vaizdo veidrodžiu. Norėdami tai padaryti, montuokite į 2-ą skylę. Meniu galima apversti ekraną aukštyn kojomis.
3) Montavimas ant magnetinio laikiklio priekiniame automobilio skydelyje.

 
X-LOGIC

Naudodamasis šia funkcija, vartotojas gali tiksliai išmatuoti jūsų automobilio pagreitį. X-LOGIC režime galima išmatuoti greitį iki 60 km / val.h, 100 km / val.h, 100–150 km / val.h, 100–200 km / val.h ir laiką, kurį automobilis pravažiuos 1 / 4 mylios (402 m.).

Nėra atsiliepimų