Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

TomTom MyDrive Connect naudojimosi instrukcija

2022-11-19
TOMTOM MYDRIVE CONNECT NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA


Prieš pradėdami

 • Įsitikinkite, kad jūs naudojate naujausią "MyDrive Connect" versiją.

 • Patikrinkite, ar yra pakankamai laisvos vietos jūsų kompiuteryje. Jums reikia 8GB mažiausiai.

 • Pastaba: Apsaugos parametrai jūsų kompiuteryje arba interneto maršrutizatorius gali neleisti įdiegti "MyDrive Connect" failų.

 • Patarimas: Jei norite sutaupyti laiko, galite nustatyti, kad "MyDrive Connect" atsisiųstu naujinimus automatiškai, net jei jūsų prietaisas nėra prijungtas, tada galėsite įdiegti atnaujinimus prijunge savo prietaisą kitą kartą. Norėdami naudotis šią funkciją, eikite į nustatymus, atidarykite atsisiuntimų skirtuką ir pasirinkite atnaujinti žemėlapius kompiuteryje.

Atsisiųsti ir įdiegti žemėlapį

 1. Prijunkite savo navigacijos įrenginį prie kompiuterio. Įjungiate savo prietaisą.

 2. Jei "MyDrive Connect" nepasileidžia automatiškai, spustelėkite "MyDrive Connect" piktogramą Windows pranešimų srityje ar "Apple" meniu juostoje ir tada spustelėkite "MyDrive Connect".

 3. Jei dar nesate prisijungę, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite Prisijungti. Jūs galite pasirinkti "Prisiminti mano elektroninio pašto adresą", todėl kitą kartą jums nereikės jo įvesti.

 4. Prisijunge jūs matote naujausias žinias apie galimus atnaujinimus paruoštus jūsų prietaisui ir prenumeratas kurios baigėsi arba netrukus nustos galioti. 

 1. Spauskite Mano turinys puslapio kairėje viršutinėje dalyje.

 2. Mano žemėlapiai langelyje, spustelėkite Naujinti žemėlapį kurį norite atnaujinti.

          MyDrive Connect" atsiūs ir įdiegs žemėlapį jūsų įrenginį

 • Pastaba: Mygtukas Naujinti yra vadinamas įdiegti, jei žemėlapis yra ne įdiegtas jūsų prietaise.

 • Pastaba: Tol, kol yra pakankamai vietos vidinėje atmintyje, "MyDrive Connect" įdiegia žemėlapį į vidinę atmintį. Jei nėra pakankamai vietos vidinėje atmintyje, "MyDrive Connect" atlaisvina vietą vidinėje atmintyje.

 • Svarbu: Negalima atjungti navigacijos įrenginio kol vyksta naujinimas. Jūsų navigacijos įrenginys informuos žinute navigacijos įrenginio ekrane, kada jį galima saugiai atjungti.

 • Kai diegimas bus baigtas, jūs pamatysite pranešimą "esate pasiruošęs vykti!"

 • Pastaba: Jei jūs įdiegėte naują regiono žemėlapį, turite perjungti žemėlapius savo navigacijos įrenginyje į naujai įdiegtą žemėlapį.     Išversta iš anglų k.: http://uk.support.tomtom.com/app/answers/detail/a_id/13838/~/downloading-and-installing-your-map-(mydrive-connect)

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą