Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

TomTom kelionės - atraskite gražiausius kelius Europoje ir pasaulyje

2023-05-24
TOMTOM KELIONėS - ATRASKITE GRAžIAUSIUS KELIUS EUROPOJE IR PASAULYJE

TomTom navigacinių sistemų gamintoja pristatė naujovę skirtą naujos kartos TomTom įrenginiams, bei kai kuriems kitų gamintojų modeliams*. Prisijungę savo GPS aparatą prie kompiuterio TomTom mydrive connect programos pagalba galėsi įsikelti jau sukurtas keliones automobiliu per įspūdingiausius, vaizdingiausius Europos ir pasaulio kelius keliais pelės mygtuko paspaudimais. 

Kaip tai vyksta:

Pirmiausia nueinate į https://www.tomtom.com/en_gb/routes/, puslapyje pasirenkate Find My Route ir renkatės Jums norimą šalį ir patinkantį maršrutą. Pasirinkę norimą maršrutą, pasirenkate Drive this route ir prisijungę per savo TomTom paskyrą ir prijungę Mydrive connect aplikaciją spaudžiate Save to my routes. Ir viskas, kelias jau įkeltas į jūsų TomTom modelį, belieka tik jį pasirinkti aparate ir važiuoti. Gerų įspūdžių! 

 

*Turėkite omeny, kad keliai keičiasi, remontuojami ir kelionė gali skirtis, važiuokite stebėdami kelio ženklus ir stebėkite kelią. Tai ypač galioja kitų gamintojų GPS įrenginiams.

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą