Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

Tohatsu valčių varikliai

2022-06-25

Tohatsu Corporation (Tōhatsu Kabushiki-gaisha) yra Japonijos įmonė, gaminanti ir parduodanti pakabinamus variklius, pramoginius laivus, nešiojamus gaisrinius siurblius, mažus gaisrinius automobilius, siurblius statyboms ir drenavimui bei šaldymo įrenginius transportavimui. Ji taip pat užsiima nekilnojamojo turto valdymu. Japonija.

Įmonę galima atsekti iki 1922 m., kai Takata Motor Research Institute pradėjo vykdyti įvairių vidaus degimo variklių formų tyrimus. Greitaeigių nešiojamų variklių generatorių ir radijo bangomis valdomų generatorių tyrimai ir plėtra prasidėjo nedelsiant; jie buvo pradėti gaminti 1930 m. 1930-aisiais ir 40-aisiais Tohatsu sutvirtino savo produktų liniją ir perkėlė savo įmonės biurą į Tokiją. Tarp jos gaminių 1930-aisiais buvo geležinkelių ministerijai skirti vagonai.

1950 metais prasidėjo motociklų gamyba ir prekyba. 1955 m. atnešė Tohatsu augimą. Kapitalas padidėjo iki 150 milijonų jenų ir prasidėjo naujos variklių linijos gamyba. Pardavimų biurai buvo įkurti Fukuokoje, Nagojoje, Tokijuje, Sendajuje ir Sapore. Prekybos centrai buvo įsteigti visoje Japonijoje.

XX amžiaus šeštojo dešimtmečio viduryje bendrovė užėmė didžiausią rinkos dalį, turėdama 22 procentus Japonijos motociklų rinkos. Jie taip pat gamino lenktyninius motociklus ir pasiekė sėkmės Japonijoje bei užsienyje. Dėl finansinių problemų 1964 m. buvo nutraukta Tohatsu motociklų gamyba.

Tohatsu Runpet Sport

1956 m. pradėti gaminti pirmieji Tohatsu pakabinamieji varikliai (1,5 AG). Nuo tada Tohatsu pakabinamieji varikliai buvo naudojami įvairiose prekyvietėse: komercinėje žvejyboje, karinėje, jūrų transporto, gelbėjimo banglentėje, pramogų ir varžybų lenktynėse. Jie yra antra pagal dydį pakabinamų variklių gamintoja pasaulyje.

Tohatsu pirmieji varikliai
2005 metų sausį buvo atidaryta nauja gamykla Kamagano mieste, kuri pastatyta pagal  naujausias technologijas. Bendras gamyklos plotas sudaro daugiau kaip 34 000 m2. Tai leidžia per metus pagaminti daugiau nei 200 000 variklių.

2007 m. modelio Tohatsu pakabinamas variklis
Tohatsu gamina pakabinamus variklius, parduodamus su savo prekės ženklu, taip pat kitoms įmonėms. Pavyzdžiui, visi Šiaurės Amerikoje parduodami „Nissan“ užbortiniai varikliai buvo „Tohatsus“ su „Nissan“ lipduku.[9] 1988 m. Tohatsu ir Brunswick Corporation įsteigė bendrą įmonę pavadinimu Tohatsu Marine Corporation.

2011 m. „Tohatsu“ ir „Evinrude Outboard Motors“ susitarė, kad pagamintų mažesnius variklius nuo 15 AG ir mažesnių su „Evinrude“ lipdukais.

Dabar TOHATSU - viena iš didžiausių variklių gamintoja pasaulyje. Jau daugelį metų TOHATSU varikliai pripažįstami šios srities specialistų, kaip vieni iš labiausiai patikimų pakabinamų valčių variklių. Kiekvienam pakabinamam TOHATSU varikliui , prieš paliekant gamyklą, yra patikrinami ne tik jo surinkimo mazgai, bet ir atidžiai testuojama. TOHATSU varikliai testuojami pačioje gamykloje - specialiame vandens rezervuare. Šiandien TOHATSU pasaulinėje rinkoje pristato dvitakčius, keturtakčius ir TLDI pakabinamus variklius.

TOHATSU kompanija gamina keturtakčius pakabinamus variklius nuo 2,5 iki 30 AG. Pirmą kartą  variklių gamybos istorijoje keturtakčiams 25 ir 30 AG TOHATSU varikliams buvo pritaikyta elektroninio kuro įpurškimo sistema nereikalaujanti akumuliatoriaus. Galingi ir ilgai tarnaujantys keturtakčiai TOHATSU varikliai lengvai transportuojami, paprastas techninis aptarnavimas ir eksploatacija. Idealus svorio - galios santykis, kurį pavyko pasiekti pritaikant šiuolaikines technologijas ir originalius inžinerinius sprendimus.

Varikliai sukurti pagal TLDI technologiją yra artimi keturtakčiams varikliams pagal ekologines ir sunaudojamo kuro normas. Taip pat jie tokie galingi ir greiti, kaip ir dvitakčiai varikliai. TOHATSU pakabinamų valčių variklių detalės ir varikliai gaminami ir surenkami JAPONIJOJE. TOHATSU gamykloje taip pat surinkinėjami varikliai kitiems gamintojams: Mercury, Evinrude ir kt. Amerikoje TOHATSU varikliai parduodami „NISSAN“ pavadinimu.

Tohatsu varikliai: Tohatsu

Hidea variklių evoliucija

Tohatsu Marine istorija

Tohatsu 9,9 AG variklio testas 

 Naujausi Tohatsu varikliai

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą