Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

SUUNTO WING

2023-11-07
SUUNTO WING

Alt text

Suunto Wing - atviri ausų sporto ausinės, skirtos klausytis muzikos ir tuo pačiu būti girdėti aplinką. Jos turi šias pagrindines funkcijas ir privalumus:

  • Atvirų ausų technologija: Suunto Wing naudoja atvirų ausų technologiją, leidžiančią klausytis muzikos ir tuo pačiu girdėti aplinkinius garsus. Skirtingai nei tradicinės ausinės, šios yra pritvirtintos prie žandikaulio, todėl ausų kanalas lieka atviras.
  • Lengvos ir stabilios: Šios ausinės yra skirtos sportui ir yra lengvos bei stabilios, todėl jos tinka įvairioms veikloms, net ir sudėtingoje vietovėje.
  • Atsparios prakaitui ir vandeniui (IP67): Suunto Wing yra atsparios prakaitui ir vandeniui, todėl tinka naudoti įvairiomis sąlygomis ir aplinkose.
  • Ilga baterijos veikimo trukmė: Jos suteikia iki 10 valandų baterijos veikimo trukmės viena įkrova ir gali suteikti papildomas 20 valandų muzikos grojimo laiko naudojant maitinimo banką.
  • Matymo žibintai: Suunto Wing turi raudonus LED žibintus abiejose galvos pusėse, kurie pagerina matomumą prietemoje, nesvarbu, ar esate takeliuose, ar keliuose.
  • Suunto programėlės integracija: Galite prijungti Suunto Wing prie Suunto programėlės savo telefone, kad galėtumėte lengvai pritaikyti garso režimus ir LED žibintų nustatymus.

Šios ausinės yra skirtos lauko entuziastams, norintiems mėgautis muzika ir tuo pačiu būti informuotam apie aplinką vykdant tokias veiklas kaip bėgimas, žygiai ar važiavimas dviračiu. Jos taip pat yra pagamintos taip, kad atlaikytų skirtingas oro sąlygas ir suteiktų ilgą baterijos veikimo trukmę ilgesnėms kelionėms.

Rekomenduojame šias ausines visiems, mėgstantiems lauko veiklas ir norintiems klausytis muzikos nebūdami visiškai izoliuoti nuo aplinkos. Jos taip pat yra geras pasirinkimas tiems, kurie ieško ausinių, galinčių atlaikyti skirtingas oro sąlygas ir suteikiančių ilgą baterijos veikimo trukmę.

Vienas iš galimų trūkumų yra tas, kad atvirų ausų technologija gali neužtikrinti tokio pat aukštos kokybės garso kaip tradicinės ausinės. Be to, kai kuriais atvejais gali būti sunku girdėti aplinkinius garsus, ypač jei muzika grojama dideliu garsumu.

Apskritai, Suunto Wing yra puikus pasirinkimas lauko entuziastams, ieškantiems ausinių, leidžiančių klausytis muzikos ir tuo pačiu būti informuotam apie aplinką.

Alt text

Apžvalga:

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą