Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Sonaras Lowrance FishHunter Pro

Parašyti atsiliepimą
000-14239-001
188.00
užsakoma
+

GREIČIAUSIAS PASAULYJE TRIJŲ DAŽNIŲ ŽUVŲ IEŠKIKLIS


FISHUNTERTM PRO

Fishuntertm PRO pasaulyje greičiausias ir vienintelis trijų dažnių, bevielis nešiojamasis žuvų ieškiklis Apple ir Android išmaniesiems telefonams ir planšetėms. Sonaras plūduriuoja paviršiuje ir gali būti tempiamas paskui valtį arba patalpinamas į eketę kur jis nustatys vandens temperatūrą, gylį, dugno kontūrą ir žuvų buvimo vietas.

ATVIRŲ VANDENŲ ŽVEJYBA

Paprasčiausiai įmeskite greičiausią pasaulyje trijų dažnių nešiojamąjį žuvų ieškiklį į vandenį ir viską stebėkite ekrane. Naudokite BENDRO VAIZDO arba ŽUVŲ VAIZDO nustatymus, kurie leis pamatyti dugno gylį, nustatyti dugno struktūrą ir žuvų pozicijas. Paspaudus dešinės pusės meniu ir pasirinkus norimą vaizdą jūs galėsite realiu laiku pasirinkti tarp BENDRO VAIZDO ir ŽUVŲ VAIZDO.

ŽUVŲ VAIZDAS yra mūsų sukurtas vaizdas. Mes paimame BENDRUS sonaro duomenis ir supaprastintu būdu juos pateikiame ekrane, kad juos būtų galima panaudoti greitai ir paprastai. Mes pašaliname dugno atspindį ir parodome supaprastintą dugną todėl jūs matysite aiškų povandeninį vaizdą. Sonarui susidūrus su trikdžiais ekrane rodoma žuvis (yra trys dydžiai) toje vietoje kur buvo aptikti trikdžiai. Tokiu būdu jums bus lengva pamatyti ir išgirsti žuvis po jūsų FishHunterTM PRO sonaru. Papildomai, galima nusistatyti, kad aptikus žuvį po FishHunterTM PRO, iš telefono pasigirstų signalas ir jums nereikėtų žiūrėti į telefoną.

 

BENDRAS VAIZDAS realiu laiku rodo tikslius galingo trijų dažnių daviklio parodymus. Šiame režime jūs iš karto tampate ekspertu. Galite interpretuoti skirtingas ekrano apačioje esančias spalvotas linijas ir taip nustatyti dugno kontūrus ir stebėti vandens vaizdo trukdžius ir taip aptikti žuvis. Šis galingas išsamus vaizdas suteikia viską ko reikia norint greitai identifikuoti ir pagauti žuvis.

Žuvys identifikuojamos kaip spalvos „arkos“ vandenyje arba netoli dugno, priklausomai nuo jų pozicijos.

BATIMETRINIS ŽEMĖLAPIS

Tai yra puikus įrankis personalizuotų žemėlapių kūrimui. Jis leis sukurti mėgstamų žvejybos vietų arba viso ežero žemėlapį. Tiesiog traukite FishHunterTM virš srities, kurios žemėlapį norėtumėte sudaryti ir FishHunterTM aptiks gylį ir dugno kontūrus. Užbaigus šį veiksmą, jūs galėsite sugrįžti į bet kurią žemėlapio vietą arba pažiūrėti kontūrinį sonaro vaizdą paspaudus bet kurioje žemėlapio vietoje.

 

POLEDINĖ ŽŪKLĖ

Kitaip nei tradiciniai švyturėliai, FishHunterTM PRO plūduriuoja vandens paviršiuje eketėje ir yra atsparus netgi -30oC šalčiui. Mirksinčio poledinio švyturėlio vaizdas naudoja 2 galingus labai aukštus dažnius 475 kHz ir 675 kHz ir leidžia realiu laiku matyti savo masalą. DVIGUBAS vaizdas (švyturėlis/BENDRI duomenys) ir PILNAS vaizdas (tik BENDRI DUOMENYS) leidžia jums patogiai stebėti dugną, dugno gylį ir temperatūrą savo išmaniojo telefono arba planšetės ekrane.

 

KODĖL RINKTIS FISHHUNTERTM PRO?

1. Wi-Fi bevielis ryšys 
2. Trijų dažnių daviklis  
3. 4 funkciniai vaizdai         
4. Iki 45 m gylis                  
5. Nuotolis iki 50 m                     
6. Paprastas programėlių atnaujinimas

SPECIFIKACIJA:

Modelis FishHunter™ PRO
Veikimo gylis iki 45 m
Wi-Fi veikimo nuotolis: iki 45 m
Minimalus gylis: 0.4 m
Dažnių skaičius: 1 tryjų daznių davikliai
Dažnis: 381kHz, 475kHz, 675kHz
Plaukimo greitis išsamiai stebint gugną: iki  (4 km/h)
Sonaro vaizdo pasirinktys: BENDRAS VAIZDAS,ŽUVŲ VAIZDAS, BATIMETRINIS ŽEMĖLAPIS, POLEDINĖS ŽŪKLĖS ŠVYTURĖLIO VAIZDAS
Žūvų pritraukimas, apšietimas naktį: Taip, LED apšvietimas
Bevielis ryšys: Wi-Fi veikia 4 kartus greičiau nei "bluetooth" ( mobilusis ryšys ar interneto ryšys nereikalingas)
Sonaro tipas: Pjezoelektinis keramikinis. kristalasl
Galingumas(nuo didziausio neigiamo iki didziausio teigiamo): 300 Vatų
Baterijos tarnavimo trukmė: Iki 10 valandų arba 500 valandų budėjimo režime
Darbinė temperatūra: -22°F (-30°C) to 95°F (35°C)
Matavimo vienetai: Metrine sistema
Svoris: 155g
Suderinamumas: +9000 iOS Apple & Android Smartphones or Tablets with GPS
Garantija 24mėn

Nėra atsiliepimų