LIZARD.LT - svarbi informacija

Shokz OpenRun Ausinės, Raudonos spalvos

139.99 
Sandėlyje
+

Shokz OpenRun Ausinės, Raudonos spalvos, S803RD - prekės aprašymas

Shokz OpenRun Ausinės su kaulo laidumo technologija, Raudonos spalvos

 
Patogumas atviromis ausimis
Mūsų atviros ausies konstrukcija, sukurta naudojant laidumo kaulams technologiją, leidžia visiškai suvokti aplinką ir patogiai klausytis be pumpurų.
 
 
Galimi 2 dydžiai, kad būtų užtikrintas maksimalus patogumas ir patikimas prigludimas. „OpenRun Mini“ juostos dydis yra 0,5 colio trumpesnis.
 
IP67 Atsparus vandeniui
Dėl IP67 įvertinimo šie prietaisai yra visiškai atsparūs prakaitui ir vandeniui, todėl tinka intensyvioms treniruotėms ir ekstremaliems orams. Drėgmės aptikimo įspėjimas užtikrina saugų įkrovimą. Neskirtas maudytis.
 
 
Išskirtinė garso kokybė
Patentuotas 8-osios kartos kaulų laidumas, Bluetooth 5.1 ir PremiumPitch™ 2.0+ veikiantis „OpenRun“ užtikrina aiškų garsą, galingą garsumą ir sodrų bosą.
 
 
Lengvas Secure Fit
Susipažinkite su savo nauju mėgstamiausiu treniruočių partneriu. Mūsų belaidės ausinės, sukurtos sportininkams, leidžia klausytis visą dieną, tuo pačiu išlaikant motyvaciją ir žinojimą apie aplinką.
 
 
8 valandų baterijos veikimo laikas
Greitas įkrovimas
Naudodami 8 valandas baterijos veikimo laiką ir paprastas komandas, pvz., leisti, praleisti, pristabdyti ir grįžti atgal, galite visą dieną mėgautis muzika, skambučiais, garso knygomis ir tinklalaidėmis.
 
 
„OpenRun“ taip pat turi 10 minučių greitą įkrovimą, kad akumuliatorius veiktų iki 1,5 valandos.*
 
*Šie duomenys renkami „Shokz“ laboratorijoje ir tikrinami leidžiant ACC koduotą garsą 75 % garsumo iOS14 mobiliuosiuose įrenginiuose. Tikrasis akumuliatoriaus veikimo laikas priklausys nuo garso tipo, garsumo, aplinkos temperatūros ir USB prievado, naudojamo ausinėms įkrauti, išvesties.
 
 
Kas yra dėžutėje
OpenRun ausinės
Nešiojimo krepšys
Magnetinis įkrovimo laidas

Nėra atsiliepimų