SENA Spider RT1 DUAL motociklininkų ryšio įranga

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
SPIDER-RT1-01D
349.00 
užsakoma
+
Pristatome "Sena" SPIDER RT1 - nebrangią žemo profilio ryšio įrangą su elegantišku trijų mygtukų valdymu. SPIDER RT1 ir SPIDER ST1 su sparčiuoju valdikliu - tai pirmosios "Sena" motociklininkų ryšio ausinės, veikiančios tik novatoriškoje "Mesh" interkomo platformoje, už įspūdingą kainą. "Sena" aukščiausios kokybės "Mesh" technologija, pirmą kartą pristatyta pavyzdinėse 50S ir 50R ausinėse, supaprastina didelių ir mažų grupių bendravimą tarp vairuotojų, o dabar užtikrina tokį pat patikimą ryšį visiems SPIDER RT1 naudotojams.
 
SENA MESH. SPIDER RT1 turi du skirtingus intercom režimus: Grupinis "Mesh Intercom" ir daugiakanalis "Open Mesh Intercom".
 
Naudodami "Group Mesh", naudotojai sukuria privačią grupę, kuri palaiko iki 24 vairuotojų iki 5 mylių / 8 km atstumu (min. 6 vairuotojai 1 mylios / 1,6 km intervalais). Naudotojai kviečiami į "Group Mesh", todėl suteikiama papildoma kontrolė ir privatumas.
 
Daugiakanalis "Open Mesh" leidžia bendrauti su praktiškai neribotu "Mesh" tinklo dalyvių skaičiumi iki 5 mylių / 8 km atstumu. Be to, "Open Mesh" taip pat turi daugiakanalę funkciją - galima naudoti devynis kanalus! Galite perjungti devynis dažnius, kad galėtumėte bendrauti su skirtingomis važiuojančiųjų grupėmis didesnėje "Open Mesh" grupėje.
 
POKALBIŲ TRUKMĖ. SPIDER RT1 pasižymi įspūdinga 12 valandų pokalbio trukme, o visiškai įkraunamas per 2,5 valandos. SPIDER RT1 taip pat patogiai suderinamas su visais "Sena Mesh" įrenginiais, įskaitant SPIDER ST1, 50S, 50R, 30K, Momentum EVO ir bet kuriuo "Sena Bluetooth" įrenginiu, prijungtu prie "+Mesh" adapterio.
 
HD GARSIAKALBIAI. Aukščiausios kokybės HD garsiakalbiai užtikrina įspūdingą garso kokybę ir fizinį komfortą. HD garsiakalbiai buvo sukurti su žemo profilio nuožulnumu, kad sumažintų galimą ausies ir krašto trintį, ir, kaip visada, lengvai tilptų į esamas šalmo garsiakalbių kišenes. HD garsiakalbiai pasižymi gerokai didesniu garsumu, žemų dažnių sustiprinimu ir aiškumu, todėl užtikrina aiškią ryšio kokybę ir geresnę muzikos klausymosi patirtį.
 
SUSIEJIMAS SU TELEFONU. "Bluetooth 5.2" leidžia susieti išmanųjį telefoną su SPIDER RT1, kad galėtumėte transliuoti muziką, klausytis GPS nurodymų ir net priimti arba skambinti telefonu. SPIDER RT1 įdiegta "Sena" "Audio Multitasking™" technologija, todėl galite kalbėtis per "Mesh Intercom™" ir tuo pat metu naudotis išmaniojo telefono "Bluetooth" funkcijomis, pvz., muzika ar GPS.
 
IŠMANIOJI PROGRAMĖLĖ. Visiškai nauja "Sena Motorcycles" programėlė suteikia naudotojams galimybę vizualiai konfigūruoti SPIDER RT1 įrenginio nustatymus. Atsisiųskite "Sena Motorcycles" programėlę ir pritaikykite įvairius SPIDER RT1 nustatymus ir funkcijas, įskaitant galimybę nuotoliniu būdu tvarkyti kanalų nustatymus "Open Mesh" arba net nustatyti privačią grupę "Group Mesh". Eikite į "App Store" arba "Google Play" parduotuvę ir atsisiųskite "Sena Motorcycles" programėlę.
 
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Pokalbių trukmė Mesh intercom: iki 12 val.
Darbinė temperatūra - -10°C - 55°C (14°F - 131°F)
Įkrovimo temperatūra 0˚C – 45˚C (32°F – 113°F)
MATMENYS
Pagrindinis modulis 97 mm x 48 mm x 27mm (3.8 in x 1.8 in x 1.0 in)
Garsiakalbis 40 mm - storis 7.2 mm
Boom tipo mikrofonas 150 mm ilgio
Laidas tarp garsiakalbių  ilgis 555 mm
Svoris modulis: 65 g.   
INTERCOM
Bluetooth intercom -
Mesh intercom iki 2 km atviroje vietovėje  (gali tęstis iki 8,0 km tarp mažiausiai 6 vairuotojų)
Bluetooth Intercom -
Open Mesh Intercom praktiškai neribotas
Group Mesh Intercom 24 vairuotojai
Open Mesh Intercom 9 kanalai
„BLUETOOTH“
Versija 5.1
Profiliai HSP, HFP, A2DP, AVRCP
WIFI
-
GARSAS
Triukšmo slopinimas Išplėstinė triukšmo kontrolė
Garso reguliavimo sistema įmontuota SBC Codec
FM radijas -
HD voice funkcija -
Garsiakalbiai ir mikrofonas HD garsiakalbiai
BATERIJA
Įkrovimo laikas 2.5 val. 
Greitasis įkrovimas 20 minučių įkrovimo prilygsta 2 valandoms "Mesh" interkomo
Tipas Integruota ličio polimerų baterija

Nėra atsiliepimų