Sena MeshPort adapteris MeshPort Red

199.00
Sandėlyje
+
Sena MeshPort adapteris MeshPort Red
Pristatome MeshPort Red, Bluetooth į Mesh Intercom adapterį.
Su MeshPort Red, bet kurio gamintojo išmanusis telefonas, planšetė ar kompiuteris galės naudotis Mesh 2.0 technologijos privalumais, Intercomu. Belaidis MeshPort Red adapteris leis prisijungti per bluetooth ryšį į "Mesh Intercomą" kurio veikimo atstumas yra iki 800 metrų. Taip išmanieji įrenginiai bus integruoti į komandos komunikaciją.
Kodėl Mesh Intercom yra geriau už įprastą Intercom sistemą?
MeshPort Red adapteris vieno mygtuko paspaudimu integruos išmaniusiu įrenginius (telefoną/planšetę/PC) į komandos komunikaciją. Mesh intercom technologija gali palaikyti beveik neribotą skaičių vartotojų. Taip pat Mesh intercom technologija užtikrina geresnį ir stabilesnį ryšį automatiškai ieškodama nutrūkusių interkomo jungčių, automatiškai iš naujo prisijungdama (sugrįžus į Mesh ryšio veikimo atstumą).
Paprasta ir greita instaliacija - tiesiog pritvirtinkite MeshPort Red adapterį patogioje vietoje. Kad išgautumėte didžiausią Mesh Intercom atstumą, pasistenkite kad įrenginys būtų matomas iš kitų pokalbio dalyvių pusės.
MeshPort Red susietas su išmaniuoju įrenginiu į Intercomą perduos tik pokalbių, bet ne medijos garsą. Tai reiškia kad negalite paleisti muzikos įrašo iš telefono į Intercomą, tačiau galite perduoti pokalbio (pvz. įprasto skambučio arba skype skambučio) garsą.
Tarkime jūs norite į Intercomą transliuoti seminarą, kuris vyksta skype, teams ar kitoje platformoje. Jums reikia prijungti įrenginį susietą su MeshPort Red prie to pokalbio kaip klausytoją ir visas pokalbis bus sėkmingai transliuojamas Intercome.
Taip pat galite atsiliepti į skambutį su įrenginiu, susietu su MeshPort Red ir dalyvauti pokalbyje per Intercomą. Pvz.: Į įrenginį (susietą su Red) paskambina telefonu, jūs atsiliepiate ir tada per Intercomą galite kalbėti per pvz. Sena Expand ausines (susietas su MeshPort Blue). 
Abiem atvejais įrenginys susietas su MeshPort Red pats pokalbyje nedalyvauje (nėra audio in/out), veikia kaip tarpininkas.
Sena MeshPort Red ryšio pavydžiai:
RRS
RRS
Sena MeshPort Red Specifikacija:
Intercom
Veikimo atstumas: iki 0.8 km atviroje vietovėje
*Galima pratęsti atstumą iki 3km (tarp minimum 6-ių dalyvių)
Mesh dalyviai: "Open Mesh Intercom" palaiko teoriškai neribotą dalyvių skaičių
Palaikomi kanalai: 9 kanalai
Bluetooth
Bluetooth versija: Bluetooth 4.1
Bluetooth veikimo atstumas: 10 m.
Profiliai: Headset Profile (HSP)
Hands-Free Profile (HFP)
Baterija
Kalbėjimo laikas: iki 8 val.
Budėjimo laikas: iki 250 val.
Įkrovimo laikas: 2 val.
Baterijos tipas: Ličio jonų, 1200mA, 3.8V
Audio
Noise gate: Taip
Sample rate: 16kHz (wideband)
8kHz (narrowband)
Bendri parametrai
Darbinė temp.: -10˚C - 55˚C
Įkrovimo temp.: 0˚C – 45˚C
Įrenginio dydis: 45 x 187 x 26 mm
Įrenginio svoris: 60g
Sertifikatai: CE, FCC, IC, KC, NCC, JAPAN MIC
Garantija: 24 mėn.

Nėra atsiliepimų