LIZARD.LT - svarbi informacija

SENA 50S garsiakalbiai ir mikrofonas su tvirtinimu ir SOUND BY Harman Kardon

149.00 
užsakoma
+

SENA 50S garsiakalbiai ir mikrofonas su tvirtinimu ir SOUND BY Harman Kardon, 50S-A0202 - prekės aprašymas

50S su "Harman Kardon" sukurtu garsu siūlo visiškai naują važiavimo patirtį. 50S turi "Sena" "Mesh Intercom™", kuris suteikia reikšmingą pažangą motociklų komunikacijoje. Turėdamas išskirtinį ryšio tinklą ir puikiai suderintus garsiakalbius bei mikrofoną, 50S ir toliau siekia, kad motociklininkai kelionėje palaikytų patikimą ryšį.

 

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSAS. 50S dabar siūlo dar geresnę aukščiausios kokybės garso patirtį su "Harman Kardon" garso sistema SOUND BY Harman Kardon. Tiek garsiakalbiai, tiek mikrofonas buvo sukurti kartu su "Harman Kardon" garso ekspertais, kad būtų užtikrintas pasaulinio lygio garsas viename populiariausių "Sena" įrenginių. Dėl meistriškai sukurtų garsiakalbių ir visiškai naujo mikrofono 50S užtikrina neprilygstamą garso patirtį. Garsiakalbiai siunčia krištolo skaidrumo garsą į vairuotojų ausis, o mikrofonas su naujai suprojektuotu jutikliu užtikrina patikimą veikimą, kad važiuojant būtų galima sklandžiai bendrauti.

 

ESH: NAUJASIS STANDARTAS. Dėl reikšmingų techninių patobulinimų, padarytų originaliame "Sena Mesh Intercom™" algoritme, "50S" "Mesh" technologija suteikia naują patikimą ir išmanų intercomo pranešimų nukreipimo lygį. Sena 50S įrenginiai aktyviai dalijasi informacija tarpusavyje "Mesh" tinkle stulbinančiu greičiu. Dėl išradingos raginimų ir atsakymų tarp "Mesh" įrenginių sistemos net sudėtingomis ir atšiauriomis sąlygomis perduodama 80 % daugiau duomenų. Be to, "Mesh" įrenginiai greitai nustato idealų pardavimo būdą, kad efektyviai perduotų pranešimus iš vieno motociklininko kitam.

 

"Sena" "Mesh" technologija visiems "Sena Mesh Intercom™" naudotojams siūlo precedento neturintį interkomo garso kokybės lygį ir stabilų ryšį. Išbandytas ir patikrintas sudėtingiausiomis sąlygomis, "Sena" "Mesh" tinklas užtikrina, kad ryšio linijos su jūsų važiavimo partneriais būtų aiškios ir stabilios.

 

DAUGIAKANALIS BENDRAVIMAS IR PRIVATŪS POKALBIAI. 50S siūlo ne vieną, o tris skirtingus "Sena" vairuotojams prieinamus vidinio ryšio režimus: "Multi-Channel Open Mesh Intercom™", "Group Mesh Intercom™" ir "Bluetooth Intercom".

 

Open Mesh Intercom

 

Daugiakanaliame "Open Mesh Intercom" (Open Mesh) įdiegta pirmoji pramonėje "Mesh Intercom™" kanalų sistema. Panašiai kaip standartinės rankinės ar CB radijo stotelės, 50S leidžia naudotojams perjungti devynis skirtingus kanalus veikiant "Open Mesh" režimu. Naudojant "Open Mesh" galima vienu mygtuko paspaudimu prisijungti prie "Mesh Intercom™" tinklo. Taip pat palaikomas beveik neribotas naudotojų skaičius iki 5 mylių / 8 km atstumu (min. 6 važiuojantieji 1 mylios / 1,6 km intervalais). Dėl tokio paprasto prisijungimo, gausaus naudotojų skaičiaus, neįtikėtino veikimo nuotolio IR devynių kanalų funkcijos "50S Open Mesh Intercom" režimas neabejotinai pakeis žaidimo taisykles važiuojant didelėms grupėms ir (arba) klubams.

 

Group Mesh Intercom

 

Jei pageidaujate privataus grupinio pokalbio, tiesiog perjunkite "Group Mesh Intercom" režimą. "Group Mesh" palaiko vieną privačią grupę, kurioje gali būti iki 24 dalyvių, ir tokį pat nuostabų diapazoną kaip ir "Open Mesh". Siekiant užtikrinti privatumą, prie "Group Mesh" pokalbio gali prisijungti tik pakviesti naudotojai. Kad ir kurį iš dviejų "Mesh Intercom™" režimų pasirinksite, galėsite mėgautis tvirtu patikimumu, įdiegtu į "Sena Mesh" tinklą.

 

Bluetooth Intercom

 

Tradicinis keturių krypčių "Bluetooth Intercom" režimas ir toliau suteikia galimybe sujungti kitus "Sena Bluetooth" turinčius vartotojus 1,2 mylios atstumu. Be to, 50S naudotojai gali susisieti su "Sena Bluetooth Intercom" naudotojais ir "sujungti" juos į "Mesh Intercom™" pokalbį.

 

PERIMKITE VALDYMĄ BALSO KOMANDOMIS. Nereikia nė piršto pajudinti, kai galite paprašyti 50S, kad jis pats tai padarytų. Balso komandomis galite valdyti "Sena 50S" sistemos funkcijas, pavyzdžiui, atsiliepti į telefono skambutį arba pradėti "Group Mesh" seansą. 50S palaiko šias sistemos balso komandas aštuoniomis kalbomis, įskaitant anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, ispanų, italų, kinų, japonų ir rusų!

 

O ką daryti, jei pritrūko degalų? "Ei, "Google", nurodykite man kelią iki artimiausios degalinės". 50S gali prisijungti prie "Google Assistant" ir "Apple" "Siri" tik paprasta balso komanda, leidžiančia pasinaudoti išmaniojo telefono funkcijų galia, įskaitant GPS navigaciją, muzikos atkūrimą, rinkimą balsu ar daugybę kitų galimybių. Įdomu, kur yra artimiausia kepsninė? Reikia rasti viešbutį nakvynei? Norite pasiklausyti mėgstamos grupės? Kad ir kas tai būtų, tereikia paklausti: "Hey Siri" arba "Hey Google"! Štai kaip #RIDECONNECTED

 

AUTOMATINIAI ATNAUJINIMAI SU "SENA WIFI" ADAPTERIU. Pridedamas "Sena WiFi" adapteris tvarko jūsų įkrovimo poreikius IR taip pat gali būti pritaikytas automatiškai įdiegti visus turimus programinės įrangos atnaujinimus į jūsų 50S per belaidį tinklą! Prijunkite adapterį prie savo "WiFi" tinklo ir po vienkartinio nustatymo jis bus užprogramuotas aptikti ir įdiegti atnaujinimus, kai ausinės bus prijungtos. Dar niekada nebuvo taip paprasta atnaujinti "Sena" ausines! 50S užtikrina iki 12 valandų "Mesh" vidinio ryšio pokalbio laiko arba 11 valandų "Bluetooth" vidinio ryšio pokalbio laiko.

 

RANKA PASIEKIAMAS VALDYMAS NAUDOJANT "SENA MOTORCYCLES" PROGRAMĖLĘNaujoji "Sena Motorcycles" programėlė suteikia naudotojams galimybę vizualiai konfigūruoti 50S įrenginio nustatymus. Atsisiųskite programėlę ir pritaikykite įvairius 50S nustatymus ir funkcijas, įskaitant galimybę nuotoliniu būdu valdyti kanalų nustatymus "Open Mesh" arba net nustatyti privačią grupę "Group Mesh". Atsisiųskite "Sena Motorcycles" programėlę iš "App Store" arba "Google Play" parduotuvės.

 

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Pokalbių trukmė Bluetooth intercom: iki 12 valandų
Mesh intercom: iki 11 valandų
Darbinė temperatūra -10˚C - 50˚C 
Įkrovmo temperatūra 0˚C – 45˚C 
MATMENYS
Pagrindinis modulis 102 mm x 56 mm x 27 mm
Garsiakalbis 40 mm – storis - 7.2 mm
Mikrofono strėlė 190 mm ilgio
Laidinis mikrofonas ilgis 555 mm
Svoris modulis: 64 g.   
INTERCOM
Bluetooth intercom iki 2 km atviroje vietovėje
Mesh intercom iki 2 km atviroje vietovėje (gali tęstis iki 8 km tarp mažiausiai 6 vairuotojų)
Bluetooth Intercom  4 vairuotojai
Open Mesh Intercom praktiškai neribotas
Group Mesh Intercom 24 vairuotojai
Open Mesh Intercom 9 kanalai
„BLUETOOTH“
Versija 5.0
Profiliai HSP, HFP, A2DP, AVRCP
GARSAS
Triukšmo slopinimas Išplėstinė triukšmo kontrolė
Garso reguliavimo sistema įmontuota SBC Codec
FM radijas dažnių juosta 76 ~ 108MHz (10 iš anksto nustatytų stočių)
Garsiakalbiai ir mikrofonas Aukščiausios kokybės garsiakalbiai ir mikrofonas su "Harman Kardon" garso sistema
BATERIJA
Poklabių laikas Bluetooth intercom: iki 12 valandų
Mesh intercom: iki 11 valandų
Įkrovimo laikas 2,5 val. 
Tipas Integruota ličio polimerų baterija

Nėra atsiliepimų