Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

SENA 50R DUAL SOUND by Harman Kardon motociklininkų pokalbių įranga

Parašyti atsiliepimą
50R-02D
509.00
Sandėlyje
+
50R - tai "Sena" pažangi "Mesh" technologija ir "Harman Kardon" aukščiausios kokybės garsas žemo profilio, elegantiško, bet tvirto dizaino įrenginyje. Išbandyta ir patikrinta daugiau nei 100 varžybų dalyvių ir darbuotojų Naujosios Zelandijos laukinėje gamtoje per Int. GS Trophy 2020, 50R tęsia ilgametes "Sena" nuotykių skatinimo tradicijas. Galingos garso galimybės, tvirtas dizainas, ilgaamžiškumas ir naujo lygio technologijos - tai 50R funkcionalumas, nustatantis naujus motociklų komunikacijos standartus.
 
  • Aukščiausios kokybės garsiakalbiai ir mikrofonas su "Harman Kardon" garso sistema
  • "Mesh Intercom™", tvirtas patikimumas
  • Daugiakanalis "Open Mesh" protokolas leidžia naudotojams perjungti 9 komunikacijos kanalus
  • Įjungta "Bluetooth® 5" funkcija
  • Patogi prieiga prie skaitmeninio asistento balsu ("Hey Google" / "Hey Siri")
  • 30 % greitesnis greitasis įkrovimas
  • Pridedamas "WiFi" adapteris, kuris įkrauna ir automatiškai įdiegia programinės įrangos naujinius
  • Elegantiška, pirštinėms patogi naudoti trijų mygtukų sąsaja
  • Balso komandos atpažįstamos 8 kalbomis
  • Įtemptu režimu išbandyta ir patikrinta daugiau nei 100 pasaulinių ADV vairuotojų per Int. GS Trophy 2020
PREMIUM GARSAS
50R dabar siūlo dar įspūdingesnį garsą su "Harman Kardon" garso sistema SOUND BY Harman Kardon. Tiek garsiakalbiai, tiek mikrofonas buvo sukurti kartu su "Harman Kardon" garso ekspertais, kad būtų užtikrintas pasaulinio lygio garsas viename geriausių "Sena" ryšio įrenginių. Dėl meistriškai sukurtų garsiakalbių ir visiškai naujo mikrofono 50R užtikrina neprilygstamą garso patirtį jūsų šalme. Garsiakalbiai siunčia krištolo skaidrumo garsą į vairuotojo ausis, o mikrofonas su naujai suprojektuotu jutikliu užtikrina patikimą veikimą, kad važiuojant būtų galima palaikyti balso ryšį.
MESH INTERCOM
"Sena" patentuota "Mesh Intercom™" sistema užtikrina patikimus interkomo ryšius ir pažangų maršrutų valdymą, kad būtų galima naudotis adaptyviu ir autonomišku ryšio tinklu. Naujoviška raginimų ir atsakymų tarp "Sena" "Mesh" ausinių sistema lėmė stulbinantį 80 % didesnį duomenų perdavimą atšiauriomis ir sudėtingomis sąlygomis, užtikrinant aukščiausią domofono garso kokybę ir tvirtą ryšį. Be to, informacija tarp prijungtų įrenginių dalijamasi realiuoju laiku ir stulbinančiu greičiu, todėl "Sena" "Mesh" technologija gali akimirksniu įvertinti optimalų kelią pranešimams perduoti visiems tinklo dalyviams.
VIENAS ĮRENGINYS, 3 VIDINIO INTERCOMO REŽIMAI
50R turi tris skirtingus interkomo režimus: Grupinis tinklinis interkomas, daugiakanalis atviras tinklinis interkomas ir "Bluetooth" interkomas.
Group Mesh
Naudodami "Group Mesh" funkciją sukursite vieną privačią grupę, kuri palaiko iki 24 dalyvių iki 5 mylių / 8 km atstumu (min. 6 važiuojantieji 1 mylios / 1,6 km intervalais)! Naudotojai kviečiami į "Group Mesh", todėl suteikiama papildoma kontrolė ir privatumas.
Open Mesh
Daugiakanalis "Open Mesh" leidžia bendrauti praktiškai su bet kuriuo "Mesh" tinkle dalyvaujančiu asmeniu iki 5 mylių / 8 km atstumu. Be to, "Open Mesh" taip pat turi daugiakanalę funkciją - tai pirmas toks sprendimas pramonėje! Turėdami devynis kanalus, galite perjungti naują dažnį, kad galėtumėte bendrauti su skirtingomis važiuojančiųjų grupėmis didesnėje "Open Mesh" grupėje.
Bluetooth Intercom
Galiausiai, tradicinis "Bluetooth Intercom" režimas papildo trečiąją ryšio galimybę. Visiems motociklininkams ir jų nuolat besikeičiantiems važiavimo scenarijams tikrai pravers neįtikėtinas lankstumas ir technologijos, įdiegtos 50R "Mesh" ir "Bluetooth" interkomo režimuose.
PATOBULINTOS BALSO KOMANDOS, KAD VALDYMAS BŪTŲ GERESNIS
Valdykite 50R nepajudindami nė piršto. Balso komandomis galite valdyti 50R laisvomis rankomis ir valdyti pasirinktas funkcijas, įskaitant "Open Mesh" įvedimą arba atsiliepimą į telefono skambutį. Tiesiog pasakykite komandą, ir 50R veiks už jus. 50R palaiko daugiakalbes balso komandas ir reaguoja į aštuonias skirtingas kalbas, įskaitant anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų, kinų, japonų ir rusų.
Galingiausias 50R balso komandų patobulinimas - nauja tiesioginė laisvų rankų prieiga prie "Google" arba "Siri" per išmanųjį telefoną! "Ei, Siri, nurodymus, kaip nuvykti į artimiausią viešbutį!" "Ei, "Google", kokia šiandien orų prognozė Sturgise?" Jokių mygtukų, jokių kitų išankstinių komandų. 50R jungiasi prie visko, ką gali pasiūlyti "Google Assistant" ir "Apple" "Siri"... ir visa tai - kol riedate greitkeliu! Gaukite prieigą prie telefono numerių, muzikos programėlių ar net paprašykite kelio iki didžiausio pasaulyje virvių kamuolio (beje, jis yra Cawker City, KS)! Važiuoti "Connected" negali būti lengviau.
GREITAI ĮKRAUNAMAS IR AUTOMATIŠKAI ATNAUJINAMAS
50R maitinimas senka? Naudojant naują didelio tankio akumuliatorių ir techniškai patobulintą greitojo įkrovimo funkciją, 50R įkraunamas 30 % greičiau nei ankstesni greitojo įkrovimo įrenginiai! Prijunkite jį vos 20 minučių ir galėsite 3,5 valandos naudotis "Mesh Intercom™" arba 6 valandas "Bluetooth" domofonu. Visiškai įkrautas įrenginys įkraunamas vos per valandą ir užtikrina 8 valandas "Mesh" ryšio arba 13 valandų "Bluetooth" interkomo pokalbių laiko! Pridedamas "WiFi" adapteris atlieka dvigubą funkciją - įkrauna 50R ir automatiškai atnaujina programinę įrangą per belaidį tinklą. Dar niekada nebuvo taip paprasta įkelti visus naujausius programinės įrangos atnaujinimus į "Sena" ausines!
DAUGIAU VALDYMO SU "SENA" MOTOCIKLŲ PROGRAMĖLE
Naujoji "Sena Motorcycles" programėlė suteikia naudotojams galimybę vizualiai konfigūruoti daugelį 50R įrenginio nustatymų. Atsisiųskite programėlę ir pritaikykite 50R įrenginio nustatymus ir funkcijas, įskaitant galimybę nuotoliniu būdu valdyti kanalų nustatymus "Open Mesh" sistemoje arba net nustatyti privačią grupę "Group Mesh" sistemoje. Atsisiųskite "Sena Motorcycles" programėlę iš "App Store" arba "Google Play" parduotuvės.
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Pokalbių trukmė "Bluetooth" intercom: iki 13 valandų
Mesh intercom: iki 8 val.
Darbinė temperatūra - -10°C - 55°C (14°F - 131°F)
Įkrovimo temperatūra 0˚C – 45˚C (32°F – 113°F)
MATMENYS
Pagrindinis modulis 97 mm x 48 mm x 27mm (3.8 in x 1.8 in x 1.0 in)
Garsiakalbis 40 mm - storis 7.2 mm
Boom tipo mikrofonas 150 mm ilgio
Laidas tarp garsiakalbių  ilgis 555 mm
Svoris modulis: 65 g.   
INTERCOM
Bluetooth intercom iki 2 km. atviroje vietovėje
Mesh intercom iki 2 km atviroje vietovėje  (gali tęstis iki 8,0 km tarp mažiausiai 6 vairuotojų)
Bluetooth Intercom  4 vairuotojai
Open Mesh Intercom praktiškai neribotas
Group Mesh Intercom 24 vairuotojai
Open Mesh Intercom 9 kanalai
„BLUETOOTH“
Versija 5
Profiliai HSP, HFP, A2DP, AVRCP
WIFI
Yra (nemokami atnaujinimai)
GARSAS
Triukšmo slopinimas Išplėstinė triukšmo kontrolė
Garso reguliavimo sistema įmontuota SBC Codec
FM radijas dažnių juosta 76 ~ 108MHz (10 iš anksto nustatytų stočių)
HD voice funkcija užtikrinanti aukštos kokybės telefoninių skambučių garsą
Garsiakalbiai ir mikrofonas Aukščiausios kokybės garsiakalbiai ir mikrofonas su "Harman Kardon" garso sistema
BATERIJA
Įkrovimo laikas 1 val. 
Greitasis įkrovimas 20 minučių įkrovimo prilygsta 6 valandoms "Bluetooth" interkomo arba 3,5 valandos "Mesh" interkomo
Tipas Integruota ličio polimerų baterija
SERTIFIKATAI
CE, FCC, IC

Nėra atsiliepimų