LIZARD.LT - svarbi informacija

SENA 50C motociklų ryšio įranga su 4k kamera

499.00 
Sandėlyje
+

SENA 50C motociklų ryšio įranga su 4k kamera, 50C - prekės aprašymas

Aukščiausios klasės SENA 50 seriją papildo ilgai lauktas komunikacijos įrenginys su kamera - Sena 50C. 50C turi daugybę funkcijų, įskaitant SENA aukščiausios klasės "Mesh" ir "Bluetooth" ryšio technologiją bei 4K kamerą. Visiškai nauji "Harman Kardon" garsiakalbiai ir mikrofonas 50C suteikia rafinuotą garso aiškumą... Pasiruoškite nepakartojamiems garso ir vaizdo potyriams.
 
4K KAMERA PO RANKA KIEKVIENOS KELIONĖS METU. 50C turi integruotą kamerą, kuri yra pasirengusi įamžinti bet kokią kelionės akimirką. Filmuokite 4K vaizdo įrašus 30 kadrų per sekundę sparta arba darykite 12 MP nuotraukas nejudančiu, serijiniu ar sulėtintų kadrų režimu. Filmuojant 1080p formatu, 50C siūlo elektroninį vaizdo stabilizavimą 60 ir 30 kadrų per sekundę greičiu. Fotoaparato mygtukas leidžia paprastai įrašyti vienu prisilietimu, o balso užuominos informuoja apie kameros darbo procesą. Naudodami vaizdo įrašų žymėjimą, galite išsaugoti svarbius įvykius iš nepertraukiamo vaizdo įrašymo ciklo. 50C galima naudoti iki 128 GB talpos "MicroSD" korteles.
 
PASAULINIO LYGIO GARSO KOKYBĖ. 50C siūlo neprilygstamą garso patirtį su SOUND BY Harman Kardon. Tiek garsiakalbiai, tiek mikrofonas buvo sukurti kartu su "Harman Kardon" garso ekspertais, kad motociklininko šalme būtų užtikrintas pasaulinio lygio garsas. Visiškai naujas mikrofonas su naujai sukurtu jutikliu užtikrina patikimą balso ryšio palaikymą važiuojant. Šie aukščiausios kokybės "SOUND BY Harman Kardon" garso elementai kartu padeda iškelti 50C į aukščiausią garso ir vaizdo priemonę visiems motociklininkams.
 
"MESH" IR "BLUETOOTH" INTERCOM, GALIMA PRIJUNGTI PRIE BET KURIŲ KITŲ SENA AUSINIŲ. 50C siūlo ir "Mesh", ir "Bluetooth Intercom" platformas, todėl naudotojai gali prisijungti prie bet kokių SENA ausinių ir palaikyti ryšį tarp vairuotojų. Mesh Intercom užtikrina tvirtą, patikimą ryšį ir lankstų interkomo pranešimų nukreipimą, gerokai patobulinus "Sena" Mesh algoritmą. Mesh užtikrina precedento neturinčią vidinio ryšio garso kokybę ir turi du Mesh nustatymus: daugiakanalį atvirą Mesh Intercom™ ir grupinį Mesh Intercom™.
Daugiakanaliame "Open Mesh Intercom™" (Open Mesh) įdiegta pirmoji pramonėje "Mesh Intercom™" kanalų sistema. Kaip ir standartinės rankinės ar CB radijo stotelės, "Mesh" leidžia naudotojams perjungti devynis skirtingus kanalus veikiant "Open Mesh" režimu. Open Mesh pasižymi tuo, kad vienu mygtuko paspaudimu prisijungiama prie Mesh intercom tinklo. "Open Mesh" palaiko beveik neribotą naudotojų skaičių iki 8 km atstumu (min. 6 važiuojantieji 1,6 km intervalu).
Privačiam grupiniam pokalbiui 50C naudotojai gali naudoti "Group Mesh Intercom" režimą. Funkcija "Group Mesh" palaiko privačią iki 24 dalyvių grupę ir tokį patį atstumą kaip ir "Open Mesh". Siekiant užtikrinti privatumą, prie "Group Mesh" pokalbio gali prisijungti tik pakviesti naudotojai.
Taip pat galima pasirinkti tradicinį keturių krypčių "Bluetooth Intercom" režimą, kuriuo 50C galima sujungti su kitais "Sena Bluetooth" turinčiais naudotojais, esančiais 1,6 kilometrų atstumu. Prijungus tik prie vienos kitos "Sena Bluetooth" ausinės, 50C naudotojai galės naudotis HD interkomo kokybe. Be to, naudotojai gali susieti su "Sena Bluetooth Intercom" naudotoju ir "sujungti" juos į "Mesh 2.0" interkomo pokalbį.
 
BALSO KOMANDOS LEIDŽIA VAIRUOTOJAMS SUTELKTI DĖMESĮ Į KELIĄ. Balso komandos leidžia vairuotojams kalbėti tiesiogiai su 50C, o rankas saugiai laikyti ant vairo. Valdykite 50C funkcijas, pavyzdžiui, atsiliepkite į telefono skambutį arba pradėkite "Group Mesh" sesiją. 50C palaiko balso komandas 8 kalbomis, įskaitant anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, ispanų, italų, kinų, japonų ir rusų.
Skaitmeninio asistento prieiga leidžia 50C prisijungti prie "Google Assistant" ir "Apple" "Siri" paprasta balso komanda, leidžiančia naudotis išmaniojo telefono funkcijomis, įskaitant GPS navigaciją, muzikos atkūrimą, rinkimą balsu ir kt. Tereikia paklausti: "Hey Siri" arba "Hey Google"! Ieškote pramogų ilgos kelionės metu? "Ei, Siri, paleisk man podkastą".
 
PERIMKITE VALDYMĄ NAUDODAMI "SENA" MOTOCIKLŲ PROGRAMĖLĘ. Naujoji "Sena Motorcycles" programėlė suteikia naudotojams galimybę vizualiai konfigūruoti 50C įrenginio nustatymus. Atsisiųskite programėlę ir pritaikykite įvairius 50C nustatymus ir funkcijas, įskaitant kanalų nustatymų tvarkymą "Open Mesh" nuotoliniu būdu arba privačios grupės nustatymą "Group Mesh".
Naudodamiesi "Sena Camera App", naudotojai gali peržiūrėti ir atsisiųsti 50C filmuotą medžiagą tiesiai į savo išmanųjį telefoną per integruotą "WiFi". Programėlė "Camera App" taip pat leidžia tiksliai sureguliuoti kameros nustatymus, pavyzdžiui, vaizdo įrašymo režimą ir skiriamąją gebą, vaizdo mikrofono stiprinimą ir garsiakalbio garso įrašymą.
Eikite į "App Store" arba "Google Play" parduotuvę ir atsisiųskite "Sena Motorcycles App" ir "Sena Camera App".
 
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Pokalbių trukmė "Bluetooth" intercom: 22 valandos
Mesh intercom: 12 val.
Darbinė temperatūra -10˚C - 50˚C
MATMENYS
Pagrindinis modulis 95 mm x 59 mm x 31 mm
Garsiakalbis 36 mm - storis 6,5 mm
Mikrofono strėlė 190 mm ilgio
Laidas tarp garsiakalbių  ilgis 555 mm
Svoris modulis: 90 g.   
INTERCOM
Bluetooth intercom iki 1,6 km atviroje vietovėje
Mesh intercom iki 2 km atviroje vietovėje, *Gali tęstis iki 8,0 km tarp mažiausiai 6 vairuotojų
Bluetooth Intercom  4 vairuotojai
Open Mesh Intercom praktiškai neribotas
Group Mesh Intercom 24 vairuotojai
Open Mesh Intercom 9 kanalai
„BLUETOOTH“
Versija 5
Profiliai HSP, HFP, A2DP, AVRCP
WIFI
IEEE 802.11 b/g/n/a
Darbinis atstumas ne daugiau kaip 15 metrų
GARSAS
Triukšmo slopinimas Išplėstinė triukšmo kontrolė
Garso reguliavimo sistema įmontuota SBC Codec
FM radijas dažnių juosta 76 ~ 108MHz (10 iš anksto nustatytų stočių)
HD voice funkcija užtikrinanti aukštos kokybės telefoninių skambučių garsą
Garsiakalbiai ir mikrofonas Aukščiausios kokybės garsiakalbiai ir mikrofonas su "Harman Kardon" garso sistema
VIDEO
2160p: 30fps (Ultra HD)
1440p: 30fps (Quad HD)
1080p: 60fps (Full HD)
1080p: 30fps (Full HD)
1080p: 60fps (Full HD) + EIS
1080p: 30fps (Full HD) + EIS
Vaizdo įrašymo trukmė 1 val. 40 min.
Vaizdo failo formatas MP4 (H.264)
Didžiausia vaizdo įrašo duomenų perdavimo sparta 60 Mb/s (4K)
OPTIKA
Matymo laukas 120 laipsnių
Diafragma f/2,4
Objektyvo pasukimas 30 laipsnių
FOTOGRAFAVIMAS
Fotografavimas 12 MP (4:3)
Serijinis fotografavimas 8 nuotraukos per sekundę
Laiko intervalų režimas Vienas kadras kas 1 sek. arba kas 2, 5 ar 10 sek.
BATERIJA
Įkrovimo laikas 2,5 val. 
Tipas Integruota 1450 mAh ličio polimerų baterija
IŠORINĖ ATIMINTIS
MicroSD kortelė (U3 arba aukštesnė) iki 128 GB (į pakuotę neįtraukta)

Nėra atsiliepimų