Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

SENA 3S PLUS universali ryšio įranga

Parašyti atsiliepimą
3SPLUS-WB
95.00
Sandėlyje
+

Neįmantrus, tačiau patikrintas garsas. Universaliose ausinėse "3S Plus" naudojama "Bluetooth® 4.1", kad būtų galima perduoti įeinantį ir išeinantį garsą muzikai, telefono skambučiams, GPS nurodymams ir pokalbiams su keleiviu ar kelionės draugu iki 400 metrų atstumu. 11 kalbų balso nurodymai informuoja apie ausinių funkcijas. Paprastos, elegantiškos ir galingos, jose yra viskas, ko jums reikia...

 

ELEGANTIŠKAS INTERKOMAS SU IŠORINIAIS 2 MYGTUKŲ VALDIKLIAIS. Unifikuota "3S Plus Universal" garsiakalbio konstrukcija yra paprasta ir efektyvi, todėl jį galima naudoti su įvairiais šalmais. Elegantiškiausias išorinis valdymo modulis su dviem mygtukais tvirtinamas prie šalmo karkaso, kad būtų galima lengvai pasiekti valdymą ir atrodyti minimalistiškai. Kartu su "3S Plus Universal" pateikiami du laidiniai mikrofono prailgintuvai. Pasirinkite standartinį ar strėlinį mikrofoną, kuris geriausiai tiktų.

 

BŪKITE IŠGIRSTI, KAD IR KUR BŪTUMĖTE. "3S Plus Universal" pasižymi HD interkomu, užtikrinančiu geresnį garso aiškumą, palyginti su dvipusiu interkomu kelyje. Išplėstinė triukšmo kontrolė taip pat padeda filtruoti judrius greitkelio garsus, todėl jūsų balsas per domofoną išlieka visiškai aiškus. Šiomis "Bluetooth" ausinėmis vienu įkrovimu galima kalbėti iki aštuonių valandų ir budėjimo režimu prietaisas gali veikti iki 7 dienų. Ausines lengva įkrauti dėl naujos USB-C jungties.

 

"SENA UTILITY" PROGRAMĖLĖ. Naudojant "Sena Utility" programėlę "3S Plus Universal" konfigūravimas tampa lengvas. Pakeiskite funkcijų nustatymus, pasiekite skaitmeninį greito naudojimo vadovą telefone ir dar daugiau. O su išmaniuoju interkomo suporavimu prisijungti prie draugo taip paprasta, kaip nuskaityti QR kodą telefone.

 

PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Pokalbių trukmė "Bluetooth" intercom: iki 8 valandų
Darbinė temperatūra - -10°C - 55°C (14°F - 131°F)
Įkrovimo temperatūra 0˚C – 45˚C (32°F – 113°F)
MATMENYS
Pagrindinis modulis -
Garsiakalbis 23 mm - storis 4.3 mm
Boom tipo mikrofonas 120 mm ilgio
Laidinis mikrofonas 180 mm ilgio
Svoris modulis: 48 g.   
INTERCOM
Bluetooth intercom iki 400 m. atviroje vietovėje
Mesh intercom -
Bluetooth Intercom  2 vairuotojai
Open Mesh Intercom -
Group Mesh Intercom -
Open Mesh Intercom -
„BLUETOOTH“
Versija 4.1
Profiliai HSP, HFP, A2DP, AVRCP
WIFI
Yra (nemokami atnaujinimai)
GARSAS
Triukšmo slopinimas Išplėstinė triukšmo kontrolė
Garso reguliavimo sistema įmontuota SBC Codec
FM radijas -
HD voice funkcija -
Garsiakalbiai ir mikrofonas yra
BATERIJA
Įkrovimo laikas 3 val. 
Greitasis įkrovimas -
Tipas Integruota ličio polimerų baterija

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios