Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
LIZARD.LT svarbi informacija

Sena 10R Single ryšio įranga motociklams

Parašyti atsiliepimą
10R-02
239.00
užsakoma
+
 Su žemo profilio "Bluetooth" motociklo ryšio sistema 10R motociklininkai gali skambinti laisvų rankų įranga, klausytis muzikos, gauti GPS nurodymus ir kalbėtis su kitais motociklininkais visiškai dvipusiu interkomu per "Bluetooth®" stereofonines ausines krištolo skaidrumo garsu.
 
FUNKCIONALUMAS. Tęskite pokalbį, dalinkitės grojaraščiu su keturiais važiuojančiais draugais arba skambinkite telefonu. Su "Bluetooth® 4.1" įrengtu "10R" visa tai galima atlikti HD garso kokybe ir susikalbėti iki 900 metrų atstumu.
 
TRIUKŠMO KONTROLĖ. Kelio triukšmas nebekelia problemų dėl pažangiosios triukšmo kontrolės™, kuri sumažina foninį įeinančio ir išeinančio garso triukšmą. Dėl "Universal Intercom™" 10R suderinamas su daugeliu ne "Sena Bluetooth®" ryšio sistemų. Be to, 10R galima atnaujinti programinę įrangą visą ausinių naudojimo laiką, todėl ši technologija niekada nepasens.
 
AUDIO MULTITASKING™. Į 10R įdiegta "Audio Multitasking™" funkcija, leidžianti vienu metu klausytis dviejų garso šaltinių. Galite kalbėtis per interkomą ir tuo pat metu transliuoti muziką ar klausytis GPS instrukcijų ir dar daugiau.
 
IŠMANIOJI PROGRAMĖLĖ. Sujungę savo 10R su "Sena Utility App" (skirta "Android" arba "iPhone"), galite konfigūruoti įrenginio nustatymus, nustatyti interkomo draugų grupes ir naudotis interaktyviu greituoju pradžios vadovu. Be to, 10R galima susieti su dviem mobiliaisiais telefonais ir patogiai skambinti laisvų rankų įranga.
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Pokalbių trukmė "Bluetooth" intercom: iki 10 valandų
Darbinė temperatūra - -10°C - 55°C (14°F - 131°F)
Įkrovimo temperatūra 0˚C – 45˚C (32°F – 113°F)
MATMENYS
Pagrindinis modulis 70.7 mm x 36.6 mm x 13.7 mm (2.8 in x 1.4 in x 0.5 in) 
Garsiakalbis 40 mm - storis 6.5 mm
Svoris modulis: 22 g.   
INTERCOM
Bluetooth intercom iki 900m. atviroje vietovėje
Bluetooth Intercom  4 vairuotojai
„BLUETOOTH“
Versija 4.1
Profiliai HSP, HFP, A2DP, AVRCP
WIFI
-
GARSAS
Triukšmo slopinimas Išplėstinė triukšmo kontrolė
Garso reguliavimo sistema įmontuota SBC Codec
FM radijas -
HD voice funkcija užtikrinanti aukštos kokybės telefoninių skambučių garsą
Garsiakalbiai ir mikrofonas Yra
BATERIJA
Įkrovimo laikas 3 val. 
Greitasis įkrovimas -

Nėra atsiliepimų