Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

SENA 10R Dualpack ryšio įranga motociklams

Parašyti atsiliepimą
10R-02D
379.00
užsakoma
+
Su žemo profilio "Bluetooth" motociklo ryšio sistema 10R motociklininkai gali skambinti laisvų rankų įranga, klausytis muzikos, gauti GPS nurodymus ir kalbėtis su kitais motociklininkais visiškai dvipusiu interkomu per "Bluetooth®" stereofonines ausines krištolo skaidrumo garsu.
FUNKCIONALUMAS
Tęskite pokalbį, dalinkitės grojaraščiu su keturiais važiuojančiais draugais arba skambinkite telefonu. Su "Bluetooth® 4.1" įrengtu "10R" visa tai galima atlikti HD garso kokybe ir susikalbėti iki 900 metrų atstumu.
TRIUKŠMO KONTROLĖ
Kelio triukšmas nebekelia problemų dėl pažangiosios triukšmo kontrolės™, kuri sumažina foninį įeinančio ir išeinančio garso triukšmą. Dėl "Universal Intercom™" 10R suderinamas su daugeliu ne "Sena Bluetooth®" ryšio sistemų. Be to, 10R galima atnaujinti programinę įrangą visą ausinių naudojimo laiką, todėl ši technologija niekada nepasens.
AUDIO MULTITASKING™
Į 10R įdiegta "Audio Multitasking™" funkcija, leidžianti vienu metu klausytis dviejų garso šaltinių. Galite kalbėtis per interkomą ir tuo pat metu transliuoti muziką ar klausytis GPS instrukcijų ir dar daugiau.
IŠMANIOJI PROGRAMĖLĖ
Sujungę savo 10R su "Sena Utility App" (skirta "Android" arba "iPhone"), galite konfigūruoti įrenginio nustatymus, nustatyti interkomo draugų grupes ir naudotis interaktyviu greituoju pradžios vadovu. Be to, 10R galima susieti su dviem mobiliaisiais telefonais ir patogiai skambinti laisvų rankų įranga.

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios