LIZARD.LT - svarbi informacija

PanzerGlass Apple iPhone 14/13/13 Pro ekrano apsauga, stiklas, juodas, privatumas

PanzerGlass Apple iPhone 14/13/13 Pro ekrano apsauga, stiklas, juodas, privatumas, P2767 - prekės aprašymas

PanzerGlass Apple iPhone 14/13/13 Pro ekrano apsauga, stiklas, juodas, privatumas

Asmenines žinutes. Banko duomenis. Pin kodai. Su šia PanzerGlass™ ekrano apsauga jūsų paslaptys bus apsaugotos nuo smalsių žmonių, sėdinčių šalia jūsų traukinyje, autobuse ar biure, akių. Specialiai sukurtas privatumo filtras padaro ekrano turinį praktiškai nematomą visiems, išskyrus jus.
Atsitiktiniai smūgiai nuo aštrių briaunų pavojų kišenėje arba suspaudimas ant kieto akmens grindinio taip pat neprilygsta šiai įbrėžimams ir smūgiams atspariam ekrano apsaugai, užtikrinančiam aukšto lygio apsaugą nuo kritimo. Jis netgi turi netepančią dangą su antibakteriniu poveikiu, kuri sumažina pirštų atspaudų pėdsakus ir naikina iki 99,99 % visų įprastų paviršiaus bakterijų.
Įdiegimas paprastas. Paprastai užtenka vieno bandymo, o jei prireiks daugiau, nesijaudinkite: ekrano apsaugą galima iš naujo įdėti iki 200 kartų. Ir kai jis bus įdiegtas, daugiau niekada nesibaiminsite, kad jūsų telefonas krenta ant žemės. Taip gali ir nenutikti, bet jei taip nutiks, gailėsitės, kad nepaspaudėte „įdėti į krepšelį“.
„Classic Fit“ ekrano apsauga dengia aktyviąją ekrano dalį ir yra FSC sertifikuotoje pakuotėje, kurią galima perdirbti.

Nėra atsiliepimų