LIZARD.LT - svarbi informacija

Naujovė - Garmin Index BPM

2024-05-09
NAUJOVė - GARMIN INDEX BPM

Garmin Index BPM: Išmanusis kraujospūdžio matuoklis, kuris yra daugelio laukiamas naujovė! 

Kas tai? Garmin Index BPM – tai išmanusis kraujospūdžio matuoklis iš Garmin, kompanijos, gerai žinomos dėl savo GPS įrenginių ir išmaniųjų laikrodžių. Šis prietaisas veikia kaip įprastas kraujospūdžio matuoklis, bet be papildomo sudėtingumo. Garmin Index BPM yra kompaktiškas ir turi reguliuojamą diržą, kurį uždedate ant viršutinės rankos, ties alkūne, o matavimo rezultatai rodomi įmontuotame skaitmeniniame ekrane.

Pagrindinės funkcijos:

  • FDA patvirtintas medicininis įrenginys
  • Integruotas ekranas viskam vienoje vietoje
  • Sinchronizacija su Garmin Connect aplikacija
  • Priminimai atlikti kraujospūdžio matavimus
  • Tinka iki 16 skirtingų vartotojų
  • Baterija veikia iki 9 mėnesių

Kaip tai veikia? Garmin Index BPM matuoja tiek kraujospūdį, tiek širdies ritmą. Jis nuskaito jūsų sistolinį ir diastolinį kraujospūdį, atliekant vieną arba kelis iš eilės matavimus, kad užtikrintų rezultatų tikslumą. Vėliau galite peržiūrėti savo kraujospūdžio ir širdies ritmo rodmenis Garmin Connect paskyroje, naudojantis Garmin Connect išmaniąja programėle. Ši programėlė leidžia stebėti, analizuoti ir dalintis sveikatos duomenimis iš visų su Garmin įrenginiais susietų prietaisų.

Pirmieji įspūdžiai: Garmin Index BPM yra didesnis nei galėjau tikėtis, su matmenimis 58x145x47 mm ir svoriu 320 g. Prietaisas veikia keturiomis AAA baterijomis, kurios gali išsilaikyti iki devynių mėnesių, priklausomai nuo naudojimo dažnumo. Tai yra FDA patvirtintas medicininis įrenginys, kurį galima įsigyti naudojant FSA ar HSA lėšas.

Galutinis vertinimas: Garmin Index BPM užpildo svarbią nišą Garmin Connect sveikatos ir sporto produktų asortimente, suteikdamas paprastą, bet išsamų kraujospūdžio stebėjimo sprendimą. Tai puikus įrankis, leidžiantis sekti vieną iš svarbiausių sveikatos rodiklių. 

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą