Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
LIZARD.LT svarbi informacija

Naujieji inReach SE+ ir inReach Explorer+ įrenginiai su palydovine komunikacijos technologija

2017-02-05

Naujieji inReach SE+ ir inReach Explorer+ įrenginiai su palydovine komunikacijos technologija

Garmin pristato naujuosius inReach SE+ ir inReach Explorer+, pirmieji Garmin įrenginiai turintys inReach palydovinę komunikacijos technologiją. Naujieji inReach SE+ ir inReach Explorer+ turi pasaulinį palydovinį Iridium® signalą, kuris apima nuo vieno iki kito pasaulio ašigalio. Abu modeliai turi integruotus GPS imtuvus, vietovės aptikimui ir pagrindinėms navigavimo funkcijoms, o inReach Explorer+ papildomai prideda iš anksto įkeltus TOPO žemėlapius, kompasą, barometrinį aukštimatį ir akcelerometrą.

Naujieji inReach įrenginiai suteikia komunikacines galimybes, vietovės dalinimąsi, navigavimą.

Palydoviniai komunikacijos įrenginiai yra naudingi tiek klientams esantiems šioje srityje, tiek jų šeimos nariams, esantiems namie, inReach SE+ ir Explorer+ suteiks ramybę jūsų artimiesiems bei puikų funkcionalumą tiems kurie nori patirti naujus nuotykius ir išlaikyti bendravimą esant atokiausiose vietose.

Naudojant pasaulinės aprėpties iridium palydovinį tinklą inReach SE+ ir inReach Explorer+ gali išsiųsti ir priimti trumpąsias žinutes su bet kuriuo mobilaus telefono numeriu, el. pašto adresu ar su kitu inReach įrenginiu, tad naudotojai gali išlaikyti artimuosius ramius, net ir esant ne ryšio zonoje. Abu įrenginiai turi interektyvią SOS perspėjimo funkciją, kuri aktyvuoja pagalbinį įspėjimą iš GEOS®, 24/7 paieškos ir gelbėjimo stebėjimo centro. Kai išsiųstas SOS signalas bus priimtas, inReach naudotojai galės tarpusavyje bendrauti su GEOS apie pagalbos pobūdį ir sulauks įspėjimą, kai pagalba bus pakeliui. Vartotojai taip pat galės savo įrenginiuose nustatyti pagalbos kontaktus, kurie automatiškai gaus žinutę, esant SOS įvykiui.

inReach SE+ ir inReach Explorer+ turi integruotus, didelio jautrumo GPS imtuvus kurie suteiks bazines navigavimo funkcijas, vietovės ir sekimo informaciją, tad vartotojai galės sekti maršrutus, pažymėti kelio taškus ir surasti kelią atgal. inReach Explorer+ suteikia papildomų navigavimo funkcijų su iš anksto įkeltais topografiniais žemėlapiais, integruotu skaitmeniniu kompasu, barometriniu aukštimačiu ir akcelerometru. inReach SE+ ir inReach Explorer+ yra susiejami su internetiniu MapShare portalu. Su MapShare, inReach įrenginys siunčia vartotojo kelionės informaciją kaip maršrutai ar kelio taškų atnaujinimai, tad draugai ir šeimos nariai galės stebėti vartotojų buvimo vietas, paprašyti vietovės informacijos atnaujinimo ir apsikeisti žinutėmis.

Su palaikomu išmaniuoju telefonu, inReach SE+ ir inReach Explorer+ gali sinchronizuotis su nemokama EarthMate programėle, dar didesniam suderinamumui ir patogumui. Su EarthMate programėle vartotojai turės prieigą prie neriboto kiekio žemėlapių ir palydovinių nuotraukų.

Vienu pakrovimu, inReach SE+ ir inReach Explorer+ gali veikti iki 100 val. sekimo režime ir iki 30 dienų baterijos taupymo režime. Tvirtas bei sukurtas atlaikyti gamtos elementus, šie įrenginiai yra atsparūs smūgiams bei turi IPX7 vandens atsparumo įvertinimą.

Kad gautumėte prieigą prie iridium tinklo ir turėtumėte komunikaciją su inReach SE+ ir inReach Explorer+ įrenginiais, yra reikalinga aktyvi palydovinė prenumerata.

Priklausomai nuo naudojimo poreikių, vartotojai gali pasirinkti metinį kontrakto paketą arba lankstų, mėnesinį planą, kuris leis mokėti už paslaugą, tik tada kai jos prireiks. Metinių planų kainos prasideda nuo 14.99 Eur iki 99.99 Eur už mėnesį (papildomas aktyvacijos mokestis), o mėnesinių planų kainos yra nuo 19.99 Eur iki 124.99 Eur už mėnesį.

inReach SE+ ir inReach Explorer+ bus galima įsigyti šiais metais (2017), pirmame metų ketvirtyje.

 

Video: https://youtu.be/9MsW9YLSEO0

Informacijos šaltinis - https://garmin.lt/lt/blog/

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą