Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
LIZARD.LT svarbi informacija

Naujausi HUMMINBIRD ICE HELIX serija

2021-09-13
NAUJAUSI HUMMINBIRD ICE HELIX SERIJA
HUMMINBIRD ICE HELIX serija

Naujausi HUMMINBIRD ICE HELIX serija

Naujieji ICE HELIX® komplektai: Humminbird MEGA Live Imaging™ ir Humminbird MEGA 360 Imaging®, ICE HELIX 7 G4, ICE HELIX 5 G3, sudėti į naujus Premium Ice Shuttle dėklus, kurie eina su ličio jonų baterijomis, visais reikalingais adapteriais, kurie skirti prijungti pačius įvairiausius elektros prietaisus, kurie pravers žvejojant ant ledo. 

Naujieji MEGA LIVE IMAGING ant ledo

Humminbird Naujieji MEGA LIVE IMAGING ant ledo

Matykite aiškų vaizdą po valtimi su MEGA LIVE, stebėkite kaip žuvis reaguoja į Jūsų jauką realiu laiku ryškiame, 9 colių aukštos kokybės HD ekrane. Šis komplektas yra pilnai sukomplektuotas, žvejoti be rūpesčių visuose vandenyse.

MEGA 360 IMAGING

Humminbird MEGA 360 IMAGING

Mega 360 imaging suteikia Jums galimybę stebėti vaizdą kas vyksta vandenyje 360 laipsnių kampu. Viską matote ryškiame, 9 colių aukštos kokybės HD ekrane. Galite išžvalgyti didelį plotą pragręžus vos kelias skyles lede.

ICE HELIX 7 G4

Humminbird ICE HELIX 7 G4

Su ICE HELIX 7 G4 ant ledo jauskitės laisvai, su CHIRP sonaru, GPS imtuvu ir dugno braižymo funkcija, įdėtas į nauja Premium ICE Shuttle, su 15Ah ličio baterijomis, aukštos raiškos HD ekranu. Galima žvejoti tiek žiemą, tiek vasarą.

ICE HELIX 5 G3

Humminbird ICE HELIX 5 G3

Naujieji ICE HELIX 5 G3 modeliai suteikia viską, ko ledo žvejai tikisi iš sonaro įrenginio, taip pat papildomą našumą ir funkcijas, rastas tik LCD žuvų ieškiklyje. Galima rasti ICE ir all Season modeliuose.

ICE HELIX konvertavimo ir adapterių rinkiniai

Humminbird ICE HELIX konvertavimo ir adapterių rinkiniai

Jau turite suderinamą Humminbird žuvų ieškiklį ar keitiklį? Peržiūrėkite įvairius naujus konversijų rinkinius ir adapterių rinkinius, kurie padės patenkinti jūsų elektroninius poreikius.

ICE HELIX SHUTTLE

Humminbird ICE HELIX SHUTTLE

Naujasis ICE HELIX SHUTTLE komplektas sukurtas taip, kad galėtumėte savo Humminbird prisitaikyti pagal savo poreikius, su greito prijungimo SAE maitinimo kabeliais, kelis 1/4 "-20 laikikliais, dvigubo strypo laikiklius, didelę rankeną, sonaro laikiklį, kabelio valdymą ir pagrindinį maitinimo jungiklį. Ir jis eina kaip standartas su naujais ICE HELIX 9 komplektais  ir ICE HELIX 7 G4 modeliais.

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą