Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Naujasis Dash Cam 65W vaizdo registratorius

2017-05-22
nuo

Pristatome Dash Cam 65W - naujausias vaizdo registratorius, galintis įrašyti aukštos kokybės vaizdo įrašus, nuo šiol net ir 180 laipsnių matymo lauke. Su platesniu matymo kampu galėsite užfiksuoti dar daugiau informacijos - eismo spūstis, kelių statybos darbus, įvykius sankryžose ir ne tik. O su visa tai Dash Cam 65W vaizdo registratorius užfiksuos daug naudingesnę ir patikimesnę vaizdinę eismo informaciją, kurią bus galima lengvai ir greitai peržiūrėti bei pasidalinti su kitais. Elegantiškas ir kompaktiškas, Dash Cam 65W turi visą spektrą pažangių funkcijų kaip, valdymą balso komandomis, pažangius įspėjimus vairuotojams (su kuriais matysite įspėjimus apie sankryžų kameras bei fotoradarus) ir įspėjimus apie susidūrimo iš priekio pavojų ir apie nukrypimą nuo eismo juostos, visa tai yra sukurta saugesnio vairavimo skatinimui. O Dash Cam 65W vaizdo registratoriuje integruota “Go” funkcija, įspės vairuotojus kai eismas priešais Jų automobilį pradės judėti.

“Su nauju 180 laipsnių matymo kampu, Dash Cam 65W vaizdo registratorius galės užfiksuoti svarbias akimirkas, kaip sankryžose esančius automobilius - kurios su įprastais vaizdo registratoriais gali būti neužfiksuotos”, teigė Garmin viceprezidentas, Dan Bartel. “Su aukštos kokybės vaizdo įrašymo kokybe ir papildomomis funkcijomis, kurios skatins saugesnį vairavimą bei aplinkos stebėjimą, Dash Cam 65W taps puikiu pagalbininku kiekvienam vairuotojui, kiekvienoje kelionėje.”

Vos tik prijungus prie maitinimo šaltinio, Dash Cam 65W pradės automatiškai fiksuoti aukštos kokybės 1080p ar 720p vaizdo įrašus kartu su 2.1 MP vaizdo jutikliu ir 2” dydžio LCD ekranu. Automatinė eismo įvykių aptikimo funkcija (G-jutiklis) automatiškai išsaugos vaizdo įrašus, atsitikus eismo įvykiui, o integruotas GPS jutiklis išsaugos detalią laiko ir vietos informaciją. O su naujają parkavimo režimo funkcija, Dash Cam 65W pradės automatiškai filmuoti kai bus aptiktas judėjimas aplink užgesintą automobilį (reikalingas laidas įsigyjamas atskirai).

Su nauja balso komandų valdymo funkcija galėsite tiesiog balsu pradėti ir sustabdyti garso įrašymą, padaryti nuotrauką ir išsaugoti vaizdo įrašą. O ištarus “OK Garmin, start Travelapse”, įrenginys sukurs trumpą, kelionę atspindintį vaizdo klipą, naudojant įdomiausias akimirkas iš Jūsų kelionių. Į išmanujį telefoną atsisiuntus nemokamą VIRB mobile programėlę, galėsite belaidžiu Wi-Fi ryšiu sinchronizuoti ir dalintis įrašytais vaizdo įrašais su savo artimaisiais ar netgi draudimo agentūromis. Vaizdo įrašų saugojimui, Dash Cam 65W komplektacijoje turi 8GB microSD™ atminties kortelę bei gali priimti kitas korteles iki 64 GB atminties (reikalinga 10 klasės).

source link: https://garmin.lt/lt/blog/post/naujasis-dash-cam-65w-vaizdo-registratorius/

Komentarai

Įrašų nėra

Nauja žinutė