Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Naujas Garmin Fenix 7 - Viskas, ką jums reikia žinoti

2021-11-11

Garmin Fenix 7 turi būti išleistas netrukus, manoma, iki metų pabaigos arba sausio pirmoje pusėje, tai reiškia, kad pranešimas apie pasirodymą turėtų būti netrukus

„Garmin Fenix 7“ jau kurį laiką buvo laukiamas. Pirmieji išleidimo gandai kilo dar 2020 m. Tačiau užuot išleidę Fenix 7 Garmin atnaujino Fenix 6. Be to, jie pagamino Fenix 6 Pro ir 6S Pro. Vėliau šiais metais buvo išleistos solar versijos. Fenix 6 asortimentas čia.

Tačiau dabar aišku, kad Fenix 6 jau baigia savo gyvavimą, o dabar laikas naujai versijai. Be to, kalbant apie kainodarą, esame gana tikri, kad bendrovė laikysis savo vidutiniškai didelio biudžeto. Siūlomos skirtingos versijos pagal specifinius poreikius. Neabejotina, kad naujasis modelis bus brangesnis nei senasis. 

„Garmin“ sugebėjimas slėpti savo planus yra pavyzdingas, tačiau yra keletas gandų, kurie, mūsų manymu, taps realybe. Pirmiausia tikimasi, kad saulės įkrovimas bus standartinė visų „Fenix 7“ modelių funkcija. Ši galimybė pasirodė esanti neįtikėtinai populiari tarp vartotojų, todėl Garmin būtų beprotiška jos nepasiūlyti.

Antra, tikimasi, kad naujasis įrenginys bus plonesnio dydžio ir formos, kad pasiektų platesnę auditoriją, neprarandant visų savybių, dėl kurių Fenix yra puikus pasirinkimas bet kur. Nors pačio laikrodžio ekrano negalima labai sumažinti, tikimasi, kad pasikeis svoris, kad vartotojai galėtų mėgautis patogesne patirtimi.

Galiausiai, tikimasi realaus pagerėjimo, kai kalbama apie ekraną, nes taip pasikeitė turimų medžiagų kokybė. Dabartinis „Fenix 6“ turi MIP (taškuose atmintis) skystųjų kristalų ekraną, kuris yra energiją taupantis ir ryškus. Su „Fenix 7“ ekranas gali būti AMOLED arba hibridinis, kurį galima išjungti ir, žinoma, jautrus lietimui panašiai kaip „Venu 2“. Turint tai omenyje, bus įdomu sužinoti, kaip „Garmin“ išsprendė trumpesnį baterijos veikimo laiką, atsirandantis dėl papildomo energijos poreikio. Tai gali būti saulės energijos naudojimo priežastis. Daugelis žmonių abejoja perėjimu prie AMOLED. „Garmin“ laikrodžiai visada buvo patvarūs ir patikimi, tačiau tikimės, kad naujasis „Fenix 7“ bus geresnis nei bet kas anksčiau išleistas.

 

 

Komentarai

Fenix 7 beveik nesiskirs nuo Fenix 6 :(

Parašyti atsiliepimą