Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku
Pop From Top Message

MOTOROLA VX-261

Parašyti atsiliepimą
AC151U502-MSI
210.00
išparduota
Radijo ryšio stotelė, veikianti UHF diapazone

Naujas našumo ir vertės derinys. VX-261 reprezentuoja puikų funkcijų rinkinį ir efektyvumo bei patikimumo sąveiką. Gaukite daugiau už mažesnę kainą rinkdamiesi  Motorola VX-261.
Didesnė garsiakalbio galia, ir puiki garso kokybė leis aiškiai girdėti pranešimus visose situacijose. Plačios išplėtimo galimybės.

VX-260 serija gali pasigirti analoginės signalizacijos galimybėmis, pavyzdžiui, MDC1200®,
FleetSync®, DTMF ir t.t. Saugumas taipat nebuvo paaukotas. Avarinio perspėjimo programuojamas mygtukas, leidžia akimirksniu perspėti pašnekovus ir sulaukti pagalbos. „Vienišo darbuotojo“ funkcija leidžia stebėti radijo abonentų budrumą ir veiksnumą, taip užtikrinant saugą dirbant po vieną. VOX funkcijos palaikymas naudojant tinkamus priedus. Universali baterijų sistema – visos baterijos tinka visoms VX-260 serijos stotelėms. Jums nebereikės jaudintis ir pasimesti, kai ateis laikas įkrauti baterijas. Unifikuota baterijų ir įkroviklių platforma leis krauti visas tinkamas baterijas vienu įkrovikliu.

TIPAS

DAŽNIŲ RUOŽAS

KANALŲ KIEKIS

KANALO SKENAVIMAS

DARBINĖ TEMPERATŪRA

GARSIAKALBIS

STANDARTAI

SVORIS

MATMENYS

KOMPLEKTACIJA

BATERIJA

Nėra atsiliepimų

Galbūt jus sudomins
  • Naujienos
  • Populiariausios