Motorola DM3400

Parašyti atsiliepimą
Užduoti klausimą
MDM27JNC9JA2AN
473.00 
Sandėlyje
+

MOTOTRBO DM3400 automobilinė radijo stotelė tai patikimas ir ekonomiškas būdas palaikyti kokybišką komunikaciją Jūsų versle. Šiuolaikiška MOTOTRBO DM3400 radijo stotis suteikia galimybę naudotis naujausiais technologiniais radijo ryšio sprendimais. Stotelė veikia tiek analoginiu, tiek skaitmeniniu režimu. Yra lengvai valdoma ir programuojama.

Be pagrindinių funkcijų, radijo stotelė Motorola DM3400 suteikia galimybę siųsti tekstinius pranešimus. Naudojant programinę stotelės kodavimo įrangą apsaugojama konfidenciali informacija. Stotelė atitinka IP54 standartą ir yra atspari išoriniams veiksniams, tokiems kaip dulkės, drėgmė.

Gamintojo nuoroda

Stotelė nesuprogramuota jokiems dažniams.
Kaip ir visoms profesionalioms stotelėms, šiai reikalingas išskirtas dažnis ir leidimas registruojant jas Ryšių Reguliavimo Tarnyboje (RRT).
Todėl prieš įsigydami stotelę gaukite iš RRT leidimą konkrečiam dažniui, kurį mes įrašysime į šią stotelę. Užpildykite "Prašymo skirti radijo dažnį (kanalą) formą" http://www.rrt.lt/lt/paslaugos/prasymai.html

Nesuprogramuotos stotelės - NEVEIKS

Kanalai programuojami kompiuterio pagalba.

Puikiai tinka taksi firmoms, apsaugos firmoms, energetikos, miškų apsaugos ir kitoms tarnyboms, kurioms būtinas darbui patikimas, profesionalus radijo ryšys.

Nėra atsiliepimų