Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Lowrance® App

2022-06-29
LOWRANCE® APP

 Lowrance®, pasaulio lyderė žvejybos elektronikos srityje nuo 1957 m., oficialiai pristatė savo Lowrance® App, su pažangiomis funkcijomis ir sklandžiu sinchronizavimu su Lowrance echolotais.  Lowrance App galima nemokamai atsisiųsti ir nemokamai naudoti dauguma funkcijų, kurios apima nemokamas naujausias ir išsamias jūrines diagramas iš C-MAP®, asmeninių kelio taškų, maršrutų ir takelių kūrimą ir valdymą, taip pat naujausius jūrų orus, svarbias lankytinas vietas ir daug daugiau.

 

Programa leidžia užregistruoti Lowrance įrenginį (-us),padės užtikrinti, kad turite naujausią programinę įrangą, vadovus, informaciją ir patarimus, susijusius su jūsų įrenginiais, taip pat galimybę sinchronizuoti duomenis ir valdyti įrenginį tiesiai iš savo mobiliojo įrenginio. Jis pasiekiamas tiek "Apple Store", skirtoje "iOS", tiek "Google Play", skirtoje "Android". 

"Galimybė lengvai valdyti, kurti ir planuoti savo kelio taškus, maršrutus ir takelius savo programoje ir tada sklandžiai sinchronizuoti su savo Lowrance iš bet kurios valties vietos tiesiai iš delno leis žvejams praleisti daugiau laiko darant tai, kas patinka: žvejyba", - sakė Lucas Steward, "Lowrance" EVP. " Nesvarbu, ar naudojate nemokamą, ar premium versiją, esame įsitikinę, kad visi žvejai bus patenkinti didelės raiškos detaliomis C-MAP diagramomis."

Premium Lowrance programos versijoje yra pasirinktinis gylio spalvinimas - pagrindinė funkcija žvejams - taip pat didelės raiškos batimetrinės schemos, autonominiai žemėlapiai ir pasaulinės batimetrinės schemos, automatinė identifikavimo sistema (AIS), "Lowrance" sąsaja su nuolatiniu duomenų srautu, 5 dienų oras maršrute ir 5 dienų orų perdanga, GPS navigacijos duomenys ir linijos bei rezultatai.

"Nors premium versijoje yra daugiau pasiūlymų, supaprastintas "freemium" variantas turi labai naudingų ir vertingų technologijų ir funkcijų sąrašą žvejams, tiesiai į jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį nemokamai", - pridūrė "Steward".

Išsamios C-MAP diagramos programoje yra kruopščiai sukurtos, kad išryškintų tai, kas svarbiausia bet kuriuo metu jūsų žvejybos patirties metu, išlaikant tikslumą ir aiškų vaizdą pagrindinėse žvejybos vietose, kad būtų galima užtikrinti geriausią žvejybos patirtį.

 

 

Nemokama

PREMIUM

Viskas kas nemokamoje plius:

Naujausi jūriniai žemėlapiai

 Offline žemėlapiai (Global)

Asmeniniai kelio taškai ir maršrutai 

 AIS 

Rankinis ir auto navigavimas

 5 dienų orai išilgai maršruto

Atstumo matavimo įrankis

 Navigavimas: GPS duomenys, navigacinės linijos, įrašai

Tūkstančiai lankytinų objetų

 Eismas aplink Jus 

Jūrinio oro prognozės

 Nauja: 5 dienų orų prognozė 

Orai išilgai maršruto

 Nauja: Aukštos kokybės batimetrija

24 val. orai

 Nauja: Gylio spalvinimas ženklinimas 

GPX failų importas/eksportas

 

Suasmeninimas: valties ilgis, temos,

 

Įrenginio registracija 

 

Pagalba: video, įrenginio instrukcija 

 

Valties valdymas 

 

Offline sinchronizavimas 

 

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą