Dėmesio Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. Sutinku

Lietuvos vidaus vandens kelių interaktyvus navigacijos e-žemėlapis

2022-05-24

Laivybos sezonas šiemet startuoja su ilgai lauktu, pirmuoju Lietuvos vidaus vandens kelių interaktyviu navigacijos e-žemėlapiu, kuris itin palengvins keliones kiekvienam laivavedžiui. Vidaus vandens kelių direkcija ir jos Hidrografijos specialistai sukūrė interaktyvų navigacijos e-žemėlapį, pateikdami jame mūsų turimą svarbią ir reikalingą informaciją. Atveriame naujus kelius ir galimybes, kad vandens transportą naudotų ne tik patyrę laivybos entuziastai, bet visi besidominantys, norintys išbandyti, norintys atrasti naujus kelius – Lietuvos upių grožį ir  kitus vidaus laivybos džiaugsmus.

Lietuvos Respublikoje valstybinės reikšmės vidaus vandens kelių yra  877,1 km. Šiais metais eksploatuojamų vidaus vandens kelių ilgis pasieks jau 450 km. Prasidedant laivybos sezonui Vidaus vandens kelių direkcija pristato pirmąjį  Lietuvos vidaus vandens kelių navigacijos e-žemėlapį, kuriame laivybos dalyviai ras svarbiausią informaciją: navigaciniais ženklais pažymėtus laivakelius ir jų vidurio liniją, laivakelį formuojančių bunų vietas ir kelių gylius, uostų, prieplaukų ir kuro pasipildymo vietas, tiltus. Judant žemėlapis pasislenka pagal naudotoją  buvimo vietą. E-navigacijos žemėlapis pritaikytas naudotis telefonu ar planšete.

 

Daugiau: https://vvkd.lt/naujas-laivybos-sezonas-prasideda-su-pirmuoju-lietuvos-vandens-keliu-navigacijos-e-zemelapiu/

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą